|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 59 60 [61]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
30.7.2018 14:29:25   
Misha i Ljisha
Proveli se ko bosi po trnju kod neurologa. Dobili upute za neurohirurga za psihologa za fizijatra za eeg glave torch i oftalmologa. Valjda nisam nista zaboravila.
No on je stariji. I meni se cini da je sve ok. Igra se na bebidzimu ciljano okrece zvecke. Drzi stavlja u usta. Okrece se na stranu sam i preko dana lepo odize glavu igra se sa nogama i hvata stopala juce je cak krenuo da stavi nozni palac u usta. Smeje se. Ok njakator je i dalje i zahtevan stalno ga nosam i dalje ali imamo finu komunikaciju i po mojoj proceni mu nista ne fali. Kaze dr desna ruka mu je malo cvrsca. A i ja sam primetila da radje sve radi levom i da mu je desna vise u grcu. Medjutim to nije ni priblizno kao pre mesec dana. Hvata igra se. Prati. Ali ima manji obim glave sto mi opet nije alarmantno jer i rodio se sa manjom glavom a za 3 meseca mu u obimu glava porasla 8cm. To mi deluje ok. Sta sad nije glavat. Medjutim fontanela mu je mala i zatvara se pa hajd da se sve proveri. E da i kof gastro treba da odemo da se utvrdi od cega je silno bljuckanje da li je neuroloske prirode ili je definitivno GER. I tako. Bio je dobrica ali kad smo dosli kuci pracio nevidjenu frku. Izes ga bolje tako nego da je frka bila tamo.
Sutra idemo kod fizijatra pa vam se javim nakon toga a prekoautra cemo kod nase dr po upute a eeg glave cemo kod Nikolica da odradimo jer drzavno imaju termin tek u februaru

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1501
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
30.7.2018 14:42:56   
IvanaSK RR
Ljiso, po tvom postu ne vidim da ista od toga treba, ali aj zbog fontanele koja se zatvara. Nemoj da se nerviras, ja sam negde uverena da je stvarno sve u redu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1502
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
30.7.2018 15:19:46   
Maraj
Pozdrav mame...ne stizem mnogo sad da pišem...
Ajd ako se neka od vas porodila carskim, da vurne u temu carski rez
Sad muku mucim i sa tim...user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1503
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
30.7.2018 15:36:35   
pari
Maraj, proci ce to...
Ljisho, ne nerviraj se...samo polako,bice sve u redu...

Meni nesto toplo u stanu bas bas...istusirala sam se ali ne pomaze mnogo. Cekam mm pa da odem da se isfeniram, pa cemo u setnju posle.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1504
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
30.7.2018 15:37:43   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Uskoro krecem na papa test. Zakazala sam malo pre. Sutra cu kod zubara. Dok nisu deca tu da iskoristim.
Veceras me drugarica zvala da idem sa njom na oklagijanje. Ona ide kod drugarice, pa me je zvala da vidim kako izgleda. Ta zenica koja radi tretmane je rekla da ce da mi odradi jedan tretman besplatno. Svakako bih isla, jer kako sam smrsala vidi se celulit.
Ljiso, meni jos uvek nije jasno zbog cega silne te analize. user posted image
Maraj, kako je Sofi?

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 30.7.2018 15:38:48 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1505
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
30.7.2018 15:39:49   
pari
Sanjice,javi kako je...
Ja sam pristalica masaza za celulit ali sam za to da to radi strucno lice koje zna kako...

Da li dajete vodu bebicama? Zbog vrucine...Ili je dovoljno mleko?

< Poruku je uredio pari -- 30.7.2018 15:40:48 >


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1506
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
30.7.2018 15:41:58   
Misha i Ljisha
Pari...feniranje....haha mogu samo da sanjam. Ja sam prava zapustena majka. Ali bukvalnk. Uzas. Otisla sam pre neki dan na groblje pola sata nisam bila kuci POLA SATA i mm zvao nista ga ne cujem koliko se ovaj moj dernja. user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1507
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
30.7.2018 15:42:31   
Anck Su Nmaun
Helloo
Joj meni to oklagijanje deluje kao smejurija al zivota mi. Ne znam da li deluje i ne verujem bas nesto. javi utiskeuser posted image

Ja kuci sa V, bila pre poden kod T. Jao tamo puno dece samo bez roditelja , bebe i mala deca, dusa me zabolela kad ih cujem kako placu user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1508
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
30.7.2018 15:53:20   
Sanjica26 RR
I meni deluje smejurije, ali bas me zanima.
Moja sestra je radila. Zadovoljna je. Drugarica isto. Dok ne vidim boljitak sumnjacu. user posted image
Pari, i ja idem kod strucnog lica. Sa takvim stvarima necu da se igram.
Ma, meni je bitno sad da je dobar papa test, a za celulit se ne opterecujem toliko. One su me zvale, pa ajde da probam.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 30.7.2018 15:54:49 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1509
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
30.7.2018 15:57:36   
pari
Naravno, probaj...


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1510
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
30.7.2018 16:20:32   
Ana RR
Ćao devojke, kako ste? Nema me ovih dana, spremali smo rođendan. Od petka uveče do juče u 5 popodne sam bukvalno bila non stop u kuhinji. Napravila tortu plus gomilu hrane. Samo sam moju mamu zamolila da napravi kiflice i ona je poručila jednu tortu tako da me spasila inače bih pravila dve kao i svake godine. A sve ostalo sama, crkla sam da budem iskrena. Danas sam kao ono pile iz vica - ne osećam ni kljun ni krilca, ništa user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1511
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
30.7.2018 19:55:10   
Milena18
Dobro veče!
Samo da se javim, stigli smo jutros sa mora. Lepo nam je bilo.
Nadam se da ste sve dobro, kao i dečica. Čim nađem vremena, čitaću šta ste pisale.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1512
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
30.7.2018 20:35:08   
Anck Su Nmaun
Vece mame
Mi sad stifli iz voznje biciklima. Uhvatila nas kisa al i dalje je vrelo i sparno.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1513
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
30.7.2018 21:50:12   
vonavoj
Ljisho.samo zbog fontanele idite..a ovo niste nema logike.silni dr..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1514
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
30.7.2018 22:16:32   
Misha i Ljisha
Von na netu pise da se fontanela moze zatvoriti od treceg do 24tog meseca. Eto njemu se smanjila jako skoro pa da se zatvorila ali opet upada u tu neki statistiku. Takodje pise glavica raste prosecno 1.9cm mesecno njemu je porasla 6cm znaci za 3 meseca to je opet prosek. Ja ne razumem zasto su svi tolikl zabrinuti. Bas sam bila optimista da danas kad odemo da ce dr reci da smo superiska. Kad ono medjutim. Nije ispratio lampicu kojom je mahala ispred njega. Izes ga bila je D sa nama i gledao je sestru. Takodje kad ga je gnjavila jace je stegnuo desnu ruku i dr se zabrinula za desnu stranu i podrhtala mu ruka i odjednom na sve te silne preglede treba da idemo

Videh sad gore sam napisala 8. Greska. 6 cm mu obim glave porastao rodjen sa 33cm a danas 39 cm

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 30.7.2018 22:22:52 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1515
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
30.7.2018 22:50:01   
vonavoj
Ja razumem da oni proveravaju sve,ali bas to, koliko mala beba moze da saradjuje..to me interesujeuser posted image da isprati sve to.
Bre kod kardiologa kad sam isla sa J,ona se zena izdrala na mene,majka smirite to dete,ne mogu u miru da uradim uz,nista ne vidim.a ona 11 meseci i nece da nepomicno lezi 10min..i na izvestaju je napisala dete uznemireno,ne saradjuje..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1516
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
31.7.2018 6:56:14   
Misha i Ljisha
Juce smo mozgali kako da se organizujemo i odlucili da danas ne idemo do fizijatra vec sutra. Kapiram nakon sto ga fizijatar dohvati da ce biti uznemiren i ne mogu ici sama sa njim kolima tj vracati se sama sa njim.
Nadam se da cemo danas da budemo dobrice. Sinoc je kakio. Pa se nadam da ga nece tiba muciti.
Von jel ti znas koliko je tvom M narasla glavica za 2 meseca?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1517
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
31.7.2018 7:18:31   
pari
Mi idemo za 2 nedelje na pregled,tad treba i 2 vakcine da primi...

Ljisho,mozda hoce to da obave predostroznosti radi...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1518
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
31.7.2018 7:52:08   
vonavoj
Jutro!
Ne znam koliko je porasla,tek 14.8 imamo kontrolu.
Inace ni duzinu ne znam,prvi mesec ne mere..kreteni..glavicu mu jeste merila,ali mi nije rekla. On je imao 36cm na rodjenju,obim glave i ramena 36user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1519
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
31.7.2018 8:31:52   
Misha i Ljisha
A P imao sira ramena od glave. Ali mm ima bas siroka ramena. A ovaj moj je kao preslikan tata. Nekako ne pridajem znacaju tu cinjenicu

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1520
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
31.7.2018 8:48:09   
Sanjica26 RR
Nastavljamo temu u avgustu. KLIK

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1521
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  57 58 59 60 [61]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 59 60 [61]
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here