|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upala i operacija slepog creva
22.2.2021 23:23:25   
Ivanka 75
Jel ne moze da se ispravi? 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Upala i operacija slepog creva
22.2.2021 23:28:33   
Milena18
Mati, ja bih ga odvela da mu urade ultrazvuk. Možda i nije to, ali za svaki slučaj. Zaboli li ga na pritisak? Mada, mene nije bolelo to mesto na pritisak, a bilo mi je upaljeno. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Upala i operacija slepog creva
22.2.2021 23:32:03   
mati
Ne boli ga kad se ispravi, ali boli kad savije desnu nogu. On mi je sav svilen ne da da ga pipnem. Najvise neće kod dr jer su "grubi". Jednom su mu tako pritiskali ceo stomak.
T je 36.0
A pokušala sam ono da pritisnem naglo levu stranu i pustim, nije ga zabolelo. Mada nisam bas ni ja pritisla jako, koliko on dozvoli.

< Poruku je uredio mati -- 22.2.2021 23:34:52 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Upala i operacija slepog creva
22.2.2021 23:56:31   
Ivanka 75
Moda mu se ide u wc? Gasovi? 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Upala i operacija slepog creva
23.2.2021 0:08:58   
anuska1313
Svakako ga odvetite na pregled, ultrazvuk


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Upala i operacija slepog creva
23.2.2021 6:47:22   
Milena18
Mati, kako ste ? Je l'' se smirilo? 


(odgovor članu anuska1313)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Upala i operacija slepog creva
23.2.2021 7:24:15   
mati
Uspavao se, nisu ga budili bolovi. Sad sam zvala, kaže boli ga ali baš malo, mada još leži, nije ustajao. Videću da izadjem sa posla da ga vodim kod dr.
Svakako nisam spavala cele noći.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Upala i operacija slepog creva
23.2.2021 10:48:15   
mati
Čekamo rezultat ks. Dr kaze da je jedno od najnezahvalnijh dijagnoza slepo crevo...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Upala i operacija slepog creva
23.2.2021 11:01:30   
Milena18
Javi šta se dešava, Mati.
A jeste tako što se dijagnoze tiče. Ja sam bila 12 sati u Urgentnom centru pre nego što su utvrdili da je u pitanju slepo crevo. Doduše, imala sam vrlo nespecifične simptome, nije me uopšte bolelo tu gde njega boli.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Upala i operacija slepog creva
23.2.2021 11:06:03   
mati
Njega već sad slabije boli. Do sada smo šetali. Dečko jede kolač i pije coca colu. Ništa mu ne smeta. Na poslu me naplasili. Možda ga ne bi ni vodila kod dr. Videćemo.. Svilen mi je on...
Ne znam samo da li će tražiti i uz ako je ks dobra? Ili se kroz ks vidi sve što je njima potrebno?

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Upala i operacija slepog creva
23.2.2021 11:15:43   
Ana RR
Mati, tek sada vidim... javljaj kako je.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Upala i operacija slepog creva
23.2.2021 11:47:43   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mati

Njega već sad slabije boli. Do sada smo šetali. Dečko jede kolač i pije coca colu. Ništa mu ne smeta. Na poslu me naplasili. Možda ga ne bi ni vodila kod dr. Videćemo.. Svilen mi je on...
Ne znam samo da li će tražiti i uz ako je ks dobra? Ili se kroz ks vidi sve što je njima potrebno?



Mati, a da promeni malo ishranu? Ne znam koliko cesto pije koka kolu, ali probaj da izbegavate jedno vreme. Secam se skoro kad je seka bila na Zlatiboru, cerku je užasno boleo stomak. Mislili su da je slepo crevo. Odvela je na institut i nista. Bilo je od suve hrane. Tamo nisu jeli corbasto, a njoj je tako reagovao organizam. 
Prati situaciju. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Upala i operacija slepog creva
24.2.2021 9:21:58   
Milena18
Mati, šta je bilo na kraju? 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Upala i operacija slepog creva
24.2.2021 9:37:43   
mati
Sanjiće, on baš sve jede... Ne pravi problem za hranu uopšte. Za Coca colu, ne znam. Stalno prepričavamo kako ga je dr "zapojila" coca- colom kad je bio beba. Imao je proliv, i rekla danm je samo kašičicu cole i odmah prolazi... Ja iznenađena, ali tako je bilo...
Milena ok mu je KS, malo je uvećan PLT, ali to nema veze sa onim što je njoj bilo bitno za slepo crevo. Samo kaze da to može da bude naznaka za početak nekog virusa pa da ne ide par dana u školu.
Svakako je rekla da pratimo, jer ona kaže da za slepo crevo nema poverenja u dijanostiku bilo koje vrste.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here