|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 10:07:47   
mama Jo
O, Mariya ti ces svakako lakse podneti vrucinu na bazenu 😊
Ivana user posted image Macate izmaltretirala 😂
I moje su se nocas budile, svaka po par puta, i dovoljno da se malo-malo probudim 😏

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 10:35:00   
IvanaSK RR
Mene glava sad bas zeza. Nadam se da cu uspeti malo sa njom da odspavam.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 11:20:27   
Maraj
Mariya user posted image za plivanje i uzivanje
I mene glava boli. Vec danima...
Ne znam vise ni sta rucati....po ovim vrucinama ne pali mi se sporet. Mm otisao da kupi neko meso pa cemo samo staviti u rernu da se pece..
A tako mi se ne pali rerna na ovim vrucinama

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 11:47:19   
IvanaSK RR
Meni se ne jede nista konkretno, vise bih grickala nesto usputuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 11:56:41   
mama Jo
Joj da, cini mi se da je 5 stepeni toplije kad kuvam kafu samo. Pod klimom smo bas je toplo... e, bas ni meni se nista ne jede... kad bi mi neko spremio onako cezar salatu, e to moze 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 13:44:59   
Maraj
Sta radite mame user posted image
Moji svi spavaju. Ja pod klimom.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 13:55:50   
Duškić
E blago vama kad vam se nista ne jede. Ja samo smisljam i spremam po nesto a muz kaze da nisam normalna i da crkavamo zbog mene od hrane i vrucine..hihii..
Deca dremaju, ja skuvala kafu pa m i ja kuliramo. Posle idemo do parkica.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 14:05:40   
jess021
Gde ste mame? Nisam pisala par dana iako sam redovno citala.
Marya, samo uzivaj i ne daj da te nerviraju, preplivaj bazen koji put i za meneuser posted image
Ivana, kako je Maca?
Moje spavaju, ja kuvam rucak, popodne cemo na Strand. Hteli jutros u Adu na bazene ali daleko je da budemo ceo dan tamo da decom.
Mm i ja smo ovih dana u nekoj losoj fazi pa nesto nema nekog dogovora, ali proci ce i to.
Von, uzivaj i napuni baterije.
Maraj, idete li u set_nju sa bebom?

< Poruku je uredio jess021 -- 5.8.2018 14:06:07 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 14:31:39   
mama Jo
Evo i mi obavili rucak, devojke zaspale... mislim da cu i ja malo sa njima, nocas sam slabo spavala.
Mi smo juce i danas planirali na Strand ali ne uspevamo... nesto nemaju isti ritam njih dve ovih dana. U toku nedelje kad mm dodje sa posla cemo. Treba i bebi pasos da vadimo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 14:35:32   
jess021
Mi radnim danom mozemo samo gradskim, ali bus nam staje ispred zgrade tako da nije problem. Mi cemo rucak kad ustanu. Mm ima neku ideju da mozda krajem avgusta uhvatimo neki last minute za letovanje, ali nisam sigurna da je to bas dobra ideja.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 14:37:34   
mama Jo
Sto jess? Moze da bude bas super, a + i veoma pristupacno...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 14:43:33   
jess021
Joj nemam pojma, nemaju ni pasose, a najvise mislim na finansijski momenat, samosa mm platom trenutno je bas nategnuto.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 14:55:37   
Sanjica26 RR
Dobar dan zene. Mm i ja se vracamo iz Manasije. Danas je 600godina od postojanja Manasije. Bilo je prelepo.
Danas idemo po decu. user posted image Jupijee. Vristale su od srece kad su cule da stizemo dan ranije. Samo da se istusiramo i pravac po njih. Najverovatnije cu da vozim posto je mm umoran.
Von uzivajte!

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 14:59:46   
mama Jo
Sanjice, bas lepo stvarno.
Jess, znam tako smo i mi prosle god.tj uopste ne znam kako smo u septembru uspeli da proslavimo J rodjus i odemo na more user posted image a nekako se nadje, ne znam ni odakle. Ko zna, mozda stvarno ,,ubodete" nesto ultra jeftino, srecno u svakom slucaju 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 16:57:18   
Maraj
Jess nismo jos. Ja po kuci u spavacici
Luftiram ranu od cr. Jos mi nije rana zarasla. Pa je i previjam. Ne prijaju mi ovo vrucine zbog zarastanja rane. A i bezveze mi da izvodim S na ovim vrucinama . Tako da smo za sad u stanu. Pod klimom

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 17:00:45   
mama Jo
Ma polako... kad krenete da izlazite, necete ulaziti 😊
Ja sam jedno vreme bila bukvalno opterecena izlazenjem napolje- samo napolje, sto vise napolje, jedva uspevam ali samo napolje... sad vec malo oladila od toga, i dalje gledam da smo sto vise napolju ali ne sekiram se puno ako i ne uspemo da izadjemo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 17:14:14   
Mariya
Hej žemske!
Ja kuliram posle ručka. L spava,samo je pitanje sekunde kad će da se probudi,a H mi leži u krilu i brblja neprestano, ja je nagovaram da sutra dođe sa nama na bazen.
Ivana kombinuju se tata i baba u čuvanju L kad ja odem. Kad je pretoplo muž ne može da radi na spratu pa je onda sa L, a kad osveži onda on ide gore a svekrva preuzme L dok ja ne stignem kući.
E preplivala sam bazen danas 4 puta. Inače, izgleda da vam nisam pisala, u petak smo bili na rođendanu pa je muž popio nekoliko piva i konačno ispljunuo šta ga je mučilo. Naravno da sam ja bila krivauser posted image 2 dana nismo pričali, a otkad je konačno rekao šta mu je, on je kao stari, opet je normalan. A 6 dana je samo režao i brundao u sebi i nije hteo da kaže šta mu je. Mnogo me nervira to kod njega. Ja odmah eksplodiram a on danima režiuser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 17:16:19   
mama Jo
user posted image jaoj Mariya, sad znas, sledeci put kad ga uhvati neraspolozenje a ti organizuj da odete na neku zurku user posted image
Super, 4× preplivala, svaka cast user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 17:45:31   
Milena18
Ćao mame!
Mariya, baš mi je drago što si se ponovo aktivirala na forumu. Kako je L ruka?
Moji otišli na rođendan kod brata mm-a. M za pola sata uspela da ruča, pojede tortu i smoki user posted image
Ja stavila da se peče kora za Saher tortu. Prvi put je pravim, valjda će mi uspeti. Htela sam da je pravim u okruglom kalupu, ali kako sam u poslednjem trenutku kupovala, nisam našla, nego kupila neki u obliku srca. Malo mi je to kičasto, ali dobro, ukrasiću je manje nego što sam mislila.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 19:22:59   
Maraj
Mariya dobro je mogao toliko da cuti. Ja ne mogu..ja prsnem.odmah , cim.mi nesto smeta
A pre toga kazem sebi da cu citatiuser posted image
Ja sa S kuci. Pod klimom...bas je toplo.
.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 19:42:25   
mama Jo
Kazu da ce sad ova nedelja biti jos toplija 🙄

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 19:42:36   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Evo uspavljujem P. Danas je bas bilo vruce. Jisam ga brckala. Imali goste ceo dan. Deca uzivala. A i mi vala. Ja imala papirne tanjire i poasticne viljuskr. Samo sam sve zafrljacilauser posted image jupiii

Vidim Vuk poranio.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 19:56:22   
IvanaSK RR
Dobro vece. Mi malo lutali, sad cemo polako da se spremamo za krevet.
Jess, sve te razumem.. I ja se tako zeznem pa gledam last minut, al dzabe gledam user posted image
Mozda cemo na Kopaonik tri, četiri dana. Uzeli smo one vaucere poznaniku sto tamo ima apartman pa mozemo ako hocemo da idemo. Videcemo jos... I za to treba novca..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 20:40:38   
mama Jo
E pa sa tim vaucerima moze odlicno da ispadne, zar ne? Mislim moze jeftino da prodje?

E, Ljisho, kad si tu, da te pitam - je l' se P kaka stabilizovala? user posted image mislim, da li kaki redovno? user posted image
Mi smo prosle nedelje imali bas problem sa kakom, 5 dana nije kakila, i davali smo mikroklizmu po preporuci dr, joj kako se namucila dok nije kakila, znaci ja sam bila pod stresom dva dana posle toga.... pa sam se setila bas tebe, znam da smo i ovde navijali da P kaki...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
5.8.2018 21:18:48   
IvanaSK RR
Mama Jo, zavisi sta ti je jeftinouser posted image
Da ne pisem sad ovde celu pricu, ali mi spajamo neke vaucere...
Ti i muz imate pravo na po jedan vaucer godisnje, tako da vam se snestaj umanji za oko 10 000 din ukupno..
A imamo temu i o tome i o kakiuser posted image
Jess, maca je dobro. Evo uspavljujem je, sutra ce u vrtic. Nije od srede imala temperaturu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here