|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
26.5.2020 12:57:29   
dunja RR
Volim gužvu u ovoj temi, jer to znači uskoro gužva i u trudničkim temama user posted image
A i znači i to da mi odlažete prodaju kreveca i poklanjanje malih stvarčica koje su prerasli, jer nisam skroz odustala od mojih smrzlića.
Mislim da bi me mm stavio u top, da zna šta mi se mota po glavi user posted image uopšte mu ne pričam ništa, jer znam da bi me odgovarao. Zato ako odlučim, samo odem i budem trudna, kao i sa S user posted image

Maraj, znam da ćeš prelomiti, eto tebe ubrzo opet u ovim temama :)


Les, baš me raduje što ćeš opet biti na trudničkim temama, znaš koliko volim tvoje postove na tu temu user posted image , a možda se i tradicija nastavi, pa eto mene opet opet za tobom, kao prošli put ;)


Branki, uskoro raste stomačić user posted image


Maruška, čestitam, da uživaš u svakom danu nove trudnoće user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
26.5.2020 13:09:36   
Ana RR
Maruška, čestitam user posted image user posted image

Jao nekada je ova tema bila puuunaaaaa, red je da opet postane aktivna user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
26.5.2020 13:25:59   
Sanjica26 RR
Maruska, cestitam.

Anci, bas sam to pomislila juce. Konacno da se aktivira ova tema. Srecno svima i onima koji ne ocekuju ciklus, i onima koji se dvoume. Nek se brzo odluce. 😉

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
26.5.2020 14:12:52   
lesli
Dunja 🤗
Prosli put ja iskocih u septembru, a tebi “predah stafetu” u junu/julu 😊
Sada se trudum da budem prizemna i da ne ocekujem previse (iako je sa njom prvi put bio dobitni), ali se nadam da ce i ovaj put biti isti scenario.Da ne bi korone, mozda bih vec bila na trudnickim temamama...

Ps. Jedino ne znam da li ces moci bez saglasnosti tm? Cini mi se da smo za fet potpisivali oboje neki papir (ime i prezime, jmbg, lk i potpis).
Svakako navijam za tebe sta god odlucis.

< Poruku je uredio lesli -- 26.5.2020 14:14:42 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
26.5.2020 14:21:17   
dunja RR
Les, može, može, jer saglasnost se potpisuje posle aspiracije, on je to već potpisao, šta da mu radim user posted image

Kada sam išla na Fet sa S, išla sam sama, prošetala do klinike i vratila se taksijem, on nije ni znao da sam bila, nije provalio uopšte sve vreme, ja sam se tada ponašala potpuno kao inače. Nijednog sekunda nije posumnjao. A prethodno sam ih pitala da li je mm potreban, rekla da je na putu (nije bio, kasnije je otišao), i rekoše mi da im on treba, da je on svoje obavio :)

Nije znao da sam bila na FET-u sve do pozitivne bete (tog dana se vratio sa puta iz Bosne, na koji je otišao par dana pre, na neki šahovski turnir, i zatekao me kako ležim sa utrogestanom).


Ostalo je istorija ..

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.5.2020 14:32:33 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
26.5.2020 14:27:07   
dunja RR
Ja sam tada odlučila da mu, ako ne uspe, uopšte i ne kažem da sam bila na FET, jer smo postupak pre FET-a teško podneli, prvo pozitivna beta, pa BO, pa 10-ak UZ-ova da budu skroz sigurni da trudnoća nije dobra, pa kiretaža, pa 2 dana u Frontu, posle kiretaže, za godišnjicuu braka ležala tamo :(
Odlučih ako uspe, da mu kažem. I tako i bi. Ali na UZ nijednom sa mnom nije imao hrabrosti da ide, na prvi sam išla sa mojom najboljom drugaricom koja je doletela tada iz Dubaia, a mm samo bio na poslednjem, kada su me i ostavili u bolnici zbog pritiska.

I sa M kada sam bila trudna, mm je bio samo na jednom UZ u poslednjem trimestru, u duetu sa S.

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.5.2020 14:37:46 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
26.5.2020 14:30:08   
Maraj

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Maraj, znam da ćeš prelomiti, eto tebe ubrzo opet u ovim temama :)


Dunja, dobro sam se zagrejala user posted image
A kako je jabudic u temi, a ja je "pratila" u prvoj trudnoci....user posted image
Divno je sto se ovde opet piseuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
26.5.2020 14:33:05   
Maraj
Svaka cast dunja kad si mogla tako da cutis... ja ne znam dal bih mogla

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
26.5.2020 14:39:49   
Milena18
Ja videh da je Maraj aktivna u ovoj temi pa svratih da je pozdravim user posted image
Ja ovog meseca još imam da obavim neke preglede i onda se, ako je sve ok, bacamo na posao.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
26.5.2020 14:41:25   
dunja RR
Milena user posted image

I obavezno, vit D kreni user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
26.5.2020 14:47:09   
dunja RR
U poslednje vreme, u parku, od kada imamo M, dešava mi se da Savini drugari jedinci ovako reaguju.

Sava, sav ponosan, ako se pojavi neko od drugara ko još nije video M :
"Ovo je moja sestra, Milica"
Drugar 1: Blago tebi, i ja bih voleo da imam sestru.
Drugar 2: Blago tebi, meni će mama da rodi brata posle korone (Mama iza njega stoji, i šapuće nama kako joj ne pada napamet).
Drugar 3: Blago tebi, i ja bih voleo da mi mama rodi brata ili sestru (njegova mama ima 50+ godina, sjajna žena, njega je rodila sa 45).

I tako, kada čujem te dečije glasiće, svaki put pomislim u sebi, Bože hvala ti, što imaju jedno drugo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
26.5.2020 14:50:41   
lesli
Dunja, pa ti si luda 100 gradi 😁Ja sam ubedjena da mi to nismo potpisivali na dan aspiracije, u stvari mozda jesmo i tada nesto tj. samo ja. Ali cini mi se da je bio jos jedan papir na dan fet-a saglasnost za odmrzavanje i transfer. Javicu ti kako je sada.

Opa, bice ovde veselo izgleda 😊

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
26.5.2020 14:54:12   
dunja RR
Les, pazi, možda mene znaju dobro, pa zato i ne traže, otkud znam, ali znam da mi čovek nije bio na FET user posted image , i ako se odlučim za treće, opet idem sama.
Meni i jeste logično da treba da se potpiše nešto i sa nhegove strane i na dan FET-a, lupam, šta ako se muž i žena razvedu u međuvremenu npr., ali eto, meni to nisu tražili, opet kažem, možda jer sam domaća tamo :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
26.5.2020 14:59:26   
lesli
Dunja, raznezi me prethodnim postom. 😊
Ja sam u trudnoci vrlo cesto imala misli - “sta mi je ovo trebalo” i “nikad vise”. I dalje imam svest da druga trudnoca moze biti kao prva, ali vredelo je svega i opet bih.
Htela sam ja svojevremeno i 3oje i 4oro, ali ne znam da li cu se usuditi. Da zatrudnim ponovo, da prodje kako treba pa cemo videti...

A za fet - pa da, i meni ima smisla zbog tih nekih specijalnih slucajeva.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
26.5.2020 15:21:53   
Milena18
Dunja, i mene je raznežio tvoj post. Ja bih najviše zato i htela drugo dete, da M ima ljubav za ceo život.
Inače, počela sam sa vitaminom D već.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
26.5.2020 15:42:06   
vonavoj
Navijam crtice!

Branki,navijam da vestica i ne dodje.Bravo devojke! Maraj svaka cas_t! Imas tvoje😁

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
26.5.2020 16:15:22   
Maraj
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Navijam crtice!

Branki,navijam da vestica i ne dodje.Bravo devojke! Maraj svaka cas_t! Imas tvoje😁

user posted image von to me i vadi. Moji su mi blizu pa im malo malo ćušnem neko dete na cuvanjeuser posted image trenutno cuvaju S svaki dan, svako pre podne

< Poruku je uredio Maraj -- 26.5.2020 16:16:08 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
26.5.2020 16:48:36   
Bebana17
Maruska, moja prilicno bleda crtica je bila beta 220, isti dan vadjena krv i radjen test. I nije bilo znacajne razlike izmedju blede crte od juce na testu, ja se isto prepala da beta ne raste dobro, ali je rasla. CESTITAM!!!!! 😘😘😘


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
26.5.2020 19:50:30   
Maruska15
Joj bas me veseli sto je tema puna! Nadam se da ce Branki da mi se pridruzi.
Bebana17 uradila sam jos jedan test,Clear blue i plusic se vidi iz aviona. Puno jace nego crtica. Ali kad se jednom opeces to je tako.. Znam da cu do kraja da se cimam.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
27.5.2020 8:02:44   
branki*
Ajmo,drrugarke,da čekamo crtice zajedno,maraj,dunjac,milena,lesli!!!

Mene grudi sad bas bole i još nisam dobila. ..ali,kao sto rekoh,nema šanse da sam trudna ovaj mesec..tao da,neka dodje što pre i da imam šansu u junu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
27.5.2020 8:14:03   
nata11
Joj kako ste napunile temu.


Bravo 👏👏👏
Maraj koliko su stari tvoji klinci. 

Dunja mora muz potpisati pristanak za transfer 😀

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
27.5.2020 8:54:47   
emicaa
maruska bas se pitam dal si ponovila od jutros,divno 😊

Branki nikad se ne zna,mozda se bas ovaj mjesec iznenadis Dunja bice tu nesto,cim se tako lomis 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
27.5.2020 9:04:33   
jess021
Zene drage, tek sad vidim koliko ste ispisale u ovoj temi.


Maruska je otvorila sezonu, ajd sad da vidimo ko je sledeci😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
27.5.2020 10:10:25   
Maruska15
Branki kako znas da nema nista? Secas se da sam za vikend pisala kako mi stize vestica jel imam pms simptome izrazene... Jos ne mogu da se opasuljim. Uradila sam juce opet test onaj isti i plus Clear blue. Crtica mi se cini da je mrvicu jaca pa sam se istripovala. Ali jutros sam opet ponovila Clear blue i jsno se vidi razlika. Bas je deblji plus od onoga od juce!
Verovatno mislite da sam luda ali ne mogu da verujem i plasim se mnogo!
Nadam se da ce biti jos puno crtica i da se druzimo na drugoj temi!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
27.5.2020 10:12:51   
lesli
Ja moram sto pre, da kao i prosli put povucem Dunju za sobom 😁

A do tada navijamo za Branki i nagovaramo Maraj i Milenu da pozure 😊

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here