|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ApRRilski bar
5.4.2019 16:59:30   
bubulence
P. S. Nisam nepismena nego sam danas skinula nokte pa kuckam kao nogama😁


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: ApRRilski bar
5.4.2019 17:47:28   
emicaa
Bubi nista ne govori o pismenosti od mene gore.Bude me sramota kad vidim sta sam napisala 😂
Jance kredit za sta?
Mi se jos nisamo susretali sa vaskama,ali znam da ovde ima neki sampon koji ih posle jednog pranja poubija.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: ApRRilski bar
5.4.2019 19:33:13   
vocicana
Ima i ode, Supitox ako se dobro secam, jer sam imala vasljive pacijente pa smo za njih to trebovali iz apoteke. Joj jeza.
Sluzim pepsi, ko je za, lepo je rashladjen.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: ApRRilski bar
5.4.2019 19:43:25   
Olga75

IZVORNA PORUKA: jance


Olga ja bih stosta imala da kazem za vaske da budem iskrena. Meni je Kika imala vaske tacno godinu dana. Otarasili smo ih se kad sam je prebacila u drugi vrtic. Mi smo bili ta prljava i ogranicena porodica koju su hteli da prijave socijalnoj sluzbi jer donosi vaske u vrtic. A ja nema sta nisam radila da ih se otarasim, kod lekara je vodila, bogatstvo ostavila u onom salonu za trebljenje, pola familije angazovala da mi pomogne da je trebim sa stomakom do zuba. Vrticka grupa htela da pise peticiju da mi dete izbace iz vrtica i svasta nesto. Ne znam samo kako u novi vrtic nismo vaske donosili user posted image .

Pa istrebila si ih a ova osam godina to nije uradila. I stvarno je blago ograničena i ne brine o deci. Dete se oseti na prljave noge i niko neće da sedi sa njom jer im smrdi. To je jako žalosno, ne razumem kako joj nije žao sopstvenog deteta. Crkva im pomaže- plaća struju, platila je onu rekreativnu a ona nije bila u stanju da detetu napravi bar jedan sendvič. Poslala je dete na put od 7-8 sati bez mrve hrane. Marija i učiteljica su joj dale po sendvič. Strašno

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: ApRRilski bar
5.4.2019 19:47:27   
vocicana
Nemam komentara. Strasno kakvih ljudi ima.
Jance user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: ApRRilski bar
6.4.2019 8:46:05   
vocicana
Ajmo ko bi jedan Defrinolcic sa mnom, kuvam caj, pa ako je neko za, tu sam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: ApRRilski bar
6.4.2019 9:26:22   
mama Jo
Haha Voci 😊
Evo i dorucak i kafa, sve na stolu pa ko sta voli neka izvoli 😊
Zelim vam svima lep vikend 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: ApRRilski bar
6.4.2019 9:48:55   
bubulence
Moze meni kafica♥️.

Bice ovo divan vikend, uzivajte devojke! 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: ApRRilski bar
6.4.2019 12:20:26   
vocicana
Tih sto mi se nos zapusio, pa to je strasno. Malo kijam, ali nista dalje i ne mogu da disem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: ApRRilski bar
6.4.2019 13:22:46   
emicaa
Olga stvagno svako ima djecu.Najlakse je naradjati toliko,treba njih i odhraniti.Ali mislim da 90% njih ne misli tako.
Mi bili u kupovini,veceras idem opet na posao i sutra ujutru opet da ocistimo restoran.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: ApRRilski bar
6.4.2019 18:03:37   
veselicaa
Emice vrednice user posted image
Mi danas setali,Nina trazi sladoled,sada ga ima u svim prodavnicama.Vetar duva ali ne kao juce,moze da se seta.
Ajde kafica.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: ApRRilski bar
6.4.2019 22:57:42   
mama Jo
Subota vece, nigde nikoga u kafani, nadam se da lepo provodite 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: ApRRilski bar
7.4.2019 1:39:39   
bubulence
Subota vece a vi spavate... Mi sada ispratili drustvo, super nam je bilo..  Odoh u krevet, ujutro cemo u NS


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: ApRRilski bar
7.4.2019 9:03:15   
mama Jo
Burna noc user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: ApRRilski bar
7.4.2019 12:55:44   
vocicana
Hej devojke, nudim nanu i vocni caj sa djumbirom, kijam ubijam se , sline samo lete. Pravim tortu i podizem raspolozenje sa cajemuser posted image .
Sta se radi, prelep je dan, idite negde na uzivanciju!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: ApRRilski bar
7.4.2019 13:59:04   
emicaa
Ovde grozan dan,samo sto kisa nije pocela.
Zavrsila sa placenim poslom,sad nastavljam kod kuce 😂
Kupila kore za slatku pitu one zaledjene 🙄 moram cekati sa odlede pa onda.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: ApRRilski bar
8.4.2019 8:43:50   
mama Jo
Dobro jutro u kafani, sta se pije, jede? 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: ApRRilski bar
8.4.2019 8:50:49   
emicaa
Jutro Mama jo 😊
Kod mene caj 🙄 sta ti nudis 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: ApRRilski bar
8.4.2019 10:58:32   
bubulence
dobar dan devojke, . prrskacem i kafu i caj, stan mi je u haosu, odoh da zavrsavam... brisala lap top, pa rekoh da se javim...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: ApRRilski bar
8.4.2019 11:19:57   
emicaa
Ja sam zapocela rucak pa ch zavrsit kad se vratim sa Dorom.
Jedva sam popila caj 😑

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: ApRRilski bar
9.4.2019 9:17:08   
emicaa
Nesto bas nema,ajmo kafa 🙂
Sjetis se,nema nam Ivanke opet neko vrijeme.A mislila sam da se vratila za stalnp

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: ApRRilski bar
9.4.2019 11:18:42   
bubulence
E bas sam sinoc pomislila to za Ivanku, nestade zena opet😔.



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: ApRRilski bar
9.4.2019 11:28:46   
emicaa
Moram malo pripaziti sta pisem,ispadam najnepismenija ovde na forumu,a nije tako majke mi 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: ApRRilski bar
9.4.2019 11:35:24   
bubulence


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Moram malo pripaziti sta pisem,ispadam najnepismenija ovde na forumu,a nije tako majke mi 😂



Nas dve kao da se takmicimo😂😂

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: ApRRilski bar
9.4.2019 11:38:49   
Ana RR
Hahaha user posted image Emi, dobro je sve dok ne počneš da pišeš sumljam, hvali, jer umesto jel... user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here