|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 56 57 [58]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 11:02:57   
Filadendronka
Ja sam toliko odlepljena da sam zaboravila da je sutra 1.maj. Nista od hrane niti sam planirala niti znam sta cemo raditi. Beba je mala za bilo kakvo rostiljanje, tako da ce nam vrv neko doci u goste. Jede mi se musaka sa tikvicama! :) 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1426
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 12:11:24   
mama Jo
Jance, to si u pravu za meso, sreca je sto cemo svakako biti kod mojih a oni uvek u zamrzivacu imaju svoje piletine i svinjetine, pa ako se bas u poslednjem casu odlucimo za rostilj a ne nadjemo nista, bacicemo koju krmenadlu user posted image iako se meni vise svidja taj tvoj predlog za teletinu ispod saca, ali to nismo nikada pravili, mislim da niko ni ne zna da pripremi.

Ala se pise, bog'te, presisase i mene u pisanju i dizanju tema user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1427
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 12:14:31   
bebilule
 Mi u dvoristu. Isli u set_nju trotinetom, pa cemo sad u kucu da pravimo kolac sa malinama. Prijateljicini blizanci zavrsili s pljuskavicama, pa da ih obidjemo. Varicelama, ko ne razumije. :)
Ovdje ima jedno pet stepeni, a kisa. Vidim na Jahorini pao snijeg, i ne bilo hladno. 

Ja sam odlucila da cemo se sutra prikljuciti nekome na rostilju ako bude iko ista organizovao. Imamo dvije alt_ernative. Ako nista, kuci cemo isprziti mesa u dvoristu i to je to. 
Ni ja ne saljem M u vrtic ako ne radim, evo kao danas. 



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1428
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 12:27:34   
Filadendronka
Ovaj forum je takva navlakusa, prosto te tera da pises kad jednom krenes. 😄Onda ulete i ove nagrade, pa ko ziv ko mrtav. 🕺🏻🤣Vreme je ocajno, mada meni odgovara dok je beba ovako mala i nije jos za duge set_nje i guzvu. A cini mi se da se poslednjih godina svaki 1.maj zavrsavao ili pocinjao kisom. Tek nakon toga krene pravo prolece ili odmah nastupi leto. Moje dete ce mm da dovede u 15h iz vrtica i onda sam sama sa njima do veceras. Da beban nema grceve sve bih lakse, a ovako ne mogu da se posvetim starijem dok mladji vristi kao sirena. 

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1429
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 13:50:26   
mama Jo
Jeste Fil, skroz si u pravu, ja sam iskreno i dosla na forum zbog neke nagradne igre sto sam na fb stranici videla, a posle sam shvatila koliko je sve ostalo zabavno 😊
Ja evo gladna kao vuk, U spava na meni ako je spustim probudice se... neka je jos malo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1430
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 14:04:12   
Filadendronka
Ja poslednjih dana pisem kao luda i non-stop mi je tel u rukama. Boli me stomak i nisam ni za kakve aktivnosti. Samo ovo sto moram oko bebe i nista drugo. Veceras cu spremiti przenice u rerni, dovoljno smo mesa i torte zdrali poslednja dva,tri dana. Malac stize u 15h iz vrtica, pa da se odmorim sto vise da bih mogla  da ga ispratim u aktivnostima. Evo smisljam kreativne igre, pa da odletim do knjizare po stikere, hamer i drugo sta nadjem. Ne moze dete da trpi moj umor ili bol. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1431
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 14:23:31   
pari
Filadendronka, Sta si smislila od igara? I ja bih trebala ali sam nesto skroz bez ideja...Zeznuto je ovo kad si ceo dan sa dvoje,a jih dvoje jos uvek ne mogu da se igraju zajedno...Ja sam definitivno za vrtic posle 2.godine,mislim da im puno dobrog to donosi...vidim koliko M sad nedostaje vrtic...
T spava na meni trenutno,M pored mene a i meni se spava,ali ko mene pita 😁 veceras mm radi do 7...veselo...
Puno vas ppzdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1432
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 14:28:48   
Filadendronka
Pari, imamo blok za crtanje i tempere od skoro. Sad sam htela da uzmem i obicne vodene boje, neke stikere i onaj washi selotejp u raznim bojama. Moj decak obozava da secka makazama, pa cemo da rezemo i slike iz novina. Od svega toga sam resila da napravimo sliku na listu od bloka. To ce da ga okupira bar neko vreme i ujedno da mu razvija kreativnost. Ja sam umetnicka dusa i volela bih da prenesem na njega zelju za pisanjem, citanjem, slikanjem... 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1433
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 14:32:48   
pari
Super,odlicna ideja!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1434
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 14:39:30   
Filadendronka
Videcu posle kako ce ici, pa cu podeliti sa vama u slucaju da projekat bude uspesan. :) 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1435
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 15:11:28   
Misha i Ljisha
Hehe Fil evo dobila si i nadimak. Sjajnk. Samo piskaraj. Volimo da caskamo. Ja sam bas smlacena. A veceras rodjendan pa decu spremiti u krevete ajao ko ce jos i raditi a imam poslaaaaa.... al dobro dobih danas platu


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1436
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 15:26:44   
Filadendronka
Ljiso, sta se zalis kad su legle pare?! 😄🌞 Nego ziv ti ja vidis li ti koliko ima laznih profila za onaj serum, za ime sveta koliko je providno. Nadimak moze, moze. 👏👏👏Jos da znate kako sam odabrala nick popadale biste od smeha. P.S. Knjizara ne radi, na odmoru do petka. Moracu bas da budem kreativna sa ovim sto vec imamo. Mada i beba se budi, kukuuuu 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1437
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 16:16:04   
vocicana
Ja stvarno ne razumem te stari, ali volim sto se sada pis za ove moje pokloncice, pisite uzivajte.
Nego dete mi je zaspalo danas posle podne, javlja muz, on je balsumiran bio zadnjih nedelju dana, ne spava uopste posle podne, zato ce evcras biti zurka do ko zna kog doba.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1438
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 16:20:08   
Ivanka 75
Ljiso, ti bese drzis casove online? 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1439
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 16:21:04   
Filadendronka
Ja sam aktivna prilicno, rade me zelja, volja i to sto sam kod kuce. 💫👌 Bebac preko ruke da mu grejem stomak, a stariji mora da se strpi za umetnicki projekat. Gleda crtac, nemam alt_ernativu dok mali ne zaspi. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1440
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 16:36:51   
emicaa
Gdje ste zene,majke.Da se i ja javim.
Vratili smo se u subotu,brzo prodje 9 dana.Nisam vas citala dole tako da nemam pojma sta se kod vas desavalo u sta se desava.Nadam se da ste svi dobro.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1441
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 16:39:01   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Ja sam aktivna prilicno, rade me zelja, volja i to sto sam kod kuce. 💫👌 Bebac preko ruke da mu grejem stomak, a stariji mora da se strpi za umetnicki projekat. Gleda crtac, nemam alt_ernativu dok mali ne zaspi. 



Kakav umetnicki projekat? 
Sta treba detetu? 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1442
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 17:46:24   
Filadendronka

Ivanka, da citiram samu sebe. Planirala sam danas celo popodne da crtam sa starijim klincem, ali beban ima grceve i evo nosam ga preko ruke vec dva sata. :(
IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Pari, imamo blok za crtanje i tempere od skoro. Sad sam htela da uzmem i obicne vodene boje, neke stikere i onaj washi selotejp u raznim bojama. Moj decak obozava da secka makazama, pa cemo da rezemo i slike iz novina. Od svega toga sam resila da napravimo sliku na listu od bloka. To ce da ga okupira bar neko vreme i ujedno da mu razvija kreativnost. Ja sam umetnicka dusa i volela bih da prenesem na njega zelju za pisanjem, citanjem, slikanjem... 



(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1443
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 17:54:34   
Ivanka 75
Ako, ako, kad god mozete iskorustite vremeza kreativnosr i druzenje

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1444
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 18:44:31   
mama Jo
Mi smo jos i uspeli da izadjemo malo napolje ali kisa toliko pada da nas je uterala unutra.
Ja se ofarbala i sad oprala kosu, malo kuliram sama u sobi a deca se igraju sa babom i dedom... tempere, vodene, kolaz papir pa sta koga zanima 😂
U principu J je super i sa njom moze sve da se radi, ali mladja je haos sad i u principu samo nam kvari i za njom mora stalno da se trci. Uvek starija deca nagrabuse...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1445
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 19:18:28   
Filadendronka
Moj plan da dan prodje veselo uprkos sumornom vremenu je sabotiran. Glupi grcevi su trajali do malopre, a plus moramo do apoteke i prodavnice. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1446
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
30.4.2019 20:27:38   
IvanaSK RR
Drage mame,nastavljamo razgovor ovde
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1447
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 56 57 [58]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 56 57 [58]
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here