|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/19
5.7.2019 7:40:25   
pari
Stvarno gde nam je Ljisha, bas je dugo nema...
Ja sam sad preumorna naravno,nisam spavala od pola 3 do 5,a posle toga se T budipa na 45min...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 07/19
5.7.2019 8:25:42   
Duškić
Nema je, bas pitah gde je ranoranilac Ljisha.
I mi smo se budili bas puno.
Jedva cekam da se resimo gipsa. Uh.
A ide mi se u selo da uzivam u prirodi, na more, svud bih isla samo da nisam u stanu.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 07/19
5.7.2019 8:41:11   
Ivanka 75
Dobro jutro,, da prodju sve boljke 😘
Duskic, ja sam nosila gips na nozi ceo avgust kad sam imala 13god. Od prepone do članka. Babina igla za pletenje mi bila najbolja drugarica, al je svrbelooooo.... A vrucinaaaaa.... Sva deca napolju a ja dzedzim u vrelom stanu. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 07/19
5.7.2019 9:25:55   
bebilule
Ja sam nosila gips nekoliko puta i uvijek je radila igla za pletenje.

Brojim dane do odmora, preko glave mi je firme. Ali nabrojaću se još...
Pari, jesi ostavila M danas kod kuće?
Stvarno nema Ljishe, valjda je sve ok.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 07/19
5.7.2019 10:26:12   
vonavoj
Dan nunam M,pa da kucnem..ovih dana na bazenu,po ceo dan,izmori sve to. Kuca u haosy,nece je niko,sad sam uzela da usisam sve,operem kupatila .baba set_ala M,vec mu se spava,ustao u pola 7..Ljisha malo odmara od foruma,neka je.neka uziva sa decom i dragim,da se zblize 

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 07/19
5.7.2019 11:17:28   
pari
Bebi, nisam ga ostavila ipak kod kuce jer sam jako umorna, maltene nisam spavala nocas... Popodne cemo ici negde napolje i sutra cemo u NS na Strand  🙂 
T mi opet plakala ceo put od vrtica do kuce...spavalo joj se, ali ne znam sto nije zaspala...ranije je uvek spavala u autu...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 07/19
5.7.2019 11:18:37   
Ana RR
Pozdrav mamike user posted image već petak! Meni konstantno fali neki radni dan, toliko brzo mi prođe sedmica. Danas imam posla preko glave ali mislim da moram prvo da odgledam seriju, sinoć nisam user posted image

Izgleda da mi kreće ciklus user posted image a trebalo je za 4-5 dana. Pa ne mogu da verujem koliki sam baksuz user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 07/19
5.7.2019 14:01:41   
vonavoj
Zene,cas_tim! Sveki sinoc napravila sarmu! Kaze kako cemo u ekspres loncu,reko lepo,za 1h i 15min gotova...za  uzvrat sam morala da je feniram😂Kaze uvece da je napravi i da se krcka,reko nema krckanja. I super je.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 07/19
5.7.2019 14:05:38   
Ana RR
Hahaha Von user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 07/19
5.7.2019 14:57:08   
pari
Bravo von!
Pisala sam u temi Osip...bacite pogled pliz...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 07/19
5.7.2019 16:54:58   
Sanjica26 RR
Dobar dan žene.
Mene ceo dan boli glava, a posla preko glave.
Sutra cu da spakujem stvari koje nosim pošto idemo kod mame. Mm je u sredu zakazana operacija.
Von, odakle kiseo kupus u sred letauser posted image Važno je da se potrudila. Kad ide kuci?

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 5.7.2019 16:55:36 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 07/19
5.7.2019 18:05:30   
vonavoj
Sanjice,boli te glava jer imas,hormoni nas ubise.ja sam u pmsu.stomak me vec muci..Kupus iz zamrzivaca,zamrzla sam ga.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 07/19
5.7.2019 20:15:25   
Milena18
Duškić, kako on izdržava sa gipsom? Meni je noga bila u gipsu pre par meseci,nije bilo vruće, a ludela sam. Češagija mi je bio kineski štapić 😀


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 7:30:08   
pari
Ovo nespavanje me ubija polako...nocas se opet budila 100 puta... mrtva sam...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 7:43:10   
vonavoj
Jutro!Pari,da li sisa svaki put kad se probudi?Meni se jos spava,ali njemu ne,do 7 dosta.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 7:57:15   
Maraj
Jutro.
Ja srcem kafu...
Pari , sta dajes ti njoj za veceru? Jel se ona tebi dobro najede za veceru?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 8:31:53   
pari
Uglavnom joj dajem hlebic sa necim...ne znam ni sama sta da joj dajem... Ja se bojim da joj ne dam previse pa da je boli stomak... Iako mislim da ta budjenja nemaju veze sa gladju. Ona sisa svaki put ali vise da se uspava...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 8:33:28   
vocicana
Dobro jutro, ja sam posrkala, punoooo kafe od jutros, pa da se javnem malo, da vidim sta se desava.
Dete i muz nisu kuci, ja sam sama, jos malo pa nedelju dana.
Isala na bazen juce i prekjuce, isplivala se za sve vreme ovo sto nisam isla, ledja me ne bole.
Sanjice, drzim pesnice da sve prodje dobro sa muzem user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 8:34:03   
Maraj
Ma ja S dajem dok ona hoce da jede. Ne razmisljam o opterecivanju stomaka. Ja razmisljam samo da je dobro "nakrkam" za veceru, da bolje spava user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 8:36:04   
vocicana
Maraj, dobro rrazmisljanje-.
Moj jede, uvek lepo spava.
Pari, resavaj se dojenja, vidi, posalji je kod tvojih na neki dan, nesto, zaboravice.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 8:49:46   
vonavoj
I ja gledam da mog dobro nakrkam,da bolje spava,i ima veze,i to i dojenje.Kad jede griz,lepo spava.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 9:27:15   
bebilule
Jutro!

Ja od rane zore cupkam travu po basti. Sad cu i ja jednu kafu, sto Voci rece, da se nalijem. Kontala sam na kupanje popodne, taman kad zavrsim sa kucom. Ima neko vjestacko jezero, moram malo iskulirati. 
Pari, M bas kasno vecera. Tako nam se potrefi, dugo budemo vani. Ali i ja mislim da nema veze sa tim. Ali eto, probaj. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 14:24:04   
Rosita
Dobar dan.


Ja dobila pre 2 dana. Drugi ciklus posle porođaja. N E N O R M A L N O, baš mnogo, ne znam šta je ovo. Dve garderobe su mi jutros napolju stradale. Ostavila starije dete komšiji da se presvučem. Posle opet. Jako sam i nervozna ovih dana, jako. Nisam ni za pisanje. Deca teaže svoje, na ivici sam snage ponekad. N bio golišav i obavio koješta podobro po kući. Stolici, kablu, ajde i to ribaj, uff.
N se uglavnom mazi sa sisom, nema tu više nešto puno... On je sad u fazi da plače ako odem u kupatilo🙁. Ostavljanje sa nekim preko dana jedva na jedvite jade bi moglo, ako mora- preplakao je 2* sa komšinicom i bratom, a noću nema teorije. Ne znam kako ću. Možda probam da ga uspavam uveče bez sise pa da vidim razvoj situacije. Tako ću za početak.
Svima lep vikend.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 15:26:24   
smeško
Pari, nama se preksinoc J uspavao ceskanjem, kada nije smeo da sisa. I te noci se probudio jednom i zaspao uz svoje meko jastuce. Cini mi se da je spavao bolje nego da je sisao. 

Ja sam se nocas budila toliko puta. Vrucina, J, neka macka nam se zaglavila u prozoru pa smo je vadili. Isekla noktom mm, dobio antitetanus i ab. Posvadjala sam se sa mm, sad me boli glava...svasta kod nas.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 20:43:06   
Ana RR
Joj smeško, kod vas svako malo nešto. Ne nerviraj se, jedno pomirenje mora da padne.
Joj Rosi... uzas. Meni je svaki ciklus takav, ne mogu da mrdnem iz kuce prva dva dana.
Mi bili na rođendanu, bilo lepo. Uboli smo poklon, oduševio se.
Pre rođendana išli do B.brda da mm vidi neku obuću, on nije našao ništa a ja se opet počastila 🤣 rekao je da sl.put ide sam u kupovinu hahaha 🤣🤣



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here