|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: NovembaRRska kafana
16.11.2019 9:42:01   
branki*
jesam,mama jo,prosvetni jadnik,pre ce biti.
pijem drugu kafu,jer sam prvu nehotice prosula,kad radim sto stvari odjednom..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: NovembaRRska kafana
16.11.2019 9:48:25   
Mirko Svirko
Flamingos srecna slava 🍷🍷
Da slavite jos dugooo u zdravlju i veselju.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: NovembaRRska kafana
16.11.2019 11:22:34   
kamičak
Flamingos, sa srecom, domacice nasa ❤

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: NovembaRRska kafana
16.11.2019 11:49:02   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: branki*

jesam,mama jo,prosvetni jadnik,pre ce biti.


Haha, znam da je zalosno, a ne smesno, ali nasmeja me.
Znam, bila sam i ja jedno vreme pa mi je jasno.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: NovembaRRska kafana
16.11.2019 12:24:55   
branki*
ti si se spasila,znaci.ne bih htela da zvucim nezahvalno ili bahato..,ali,znas koliko ti energije treba za casove i za decu i koliko moras da se dajes svakodnevno,nema -neraspolozen sam,mrzi me,ne radi mi se,ne prica mi se,odradicu i sl.kao na baterije da smo.i svi te nesto kontrolisu ,proveravaju i nikad nisi dovojno dobar i za sve si kriv.a,od drzavnih sluzbi,kad pogledas,sa vss,prosvetari najmanje plate.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: NovembaRRska kafana
16.11.2019 13:28:03   
vocicana
Dobar dan, Branki, moze i za mene kafica, da ti pravim drustvo.
Naravno da ne zvucis ni grubo ni bahato, ja te u potpunosti razumem, narocito svakoga ko zavrsi fakultet. Zato vam i jesu plate bedne, da bednije ne mogu biti.
Uzas jedan.Isto je i kod nas, tako na kasicicu daju, d akada dodje povecanje, standardno dolazi i poskupljenje, tako da sa povecanjem mozemo da se zakitimo, da ne kazem gde i kako.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: NovembaRRska kafana
16.11.2019 16:02:16   
veselicaa
Branki draga,ja radim kao promoter za izdavacku kucu,znam zasto pises sve,a i znam kako su deca vaspitana,dovoljno mi je kad mi moje smizle ispricaju kako se ponasaju njihovi drugovi.
Danas kod svekijevaca na slavu,sad Nina spava,pa ja sa njom,prehladjena je pa samo kmezi.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: NovembaRRska kafana
16.11.2019 16:12:41   
mama Jo
Tako je branki, secam se... papirologije preko glave, a gde je konkretan svakodnevni rad... previse stresa... mogucnost napredovanja 0... ja sam bas bila entuzijasta jer sam pocela da radim cim sam zavrsila fax... sad kakvo je stanje, ja sve vise ne zelim da se zaposlim u struci...

Aj' kafica i neke vedrije teme 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: NovembaRRska kafana
16.11.2019 16:23:54   
branki*
ajde,da pijemouser posted image user posted image moze!ja bila do tate na kratko..razvlacim se sad po stanu,luftirala ,pa mi sad malo hladno..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: NovembaRRska kafana
16.11.2019 21:58:17   
Ivanka 75
Bili na slavskom rucku dkle kod svekijevaca, pi oko 8 dodjemi gorekod nas i ja udjem u kuhinju da jos nesto pripremim i pozavrsavam za sutra.
Kad... Otvaraju se ulazna vrata i neko vice BUUUUUUU  cujem sestrin glas 😅😅😅
Mi zateceni... Sestra sa porodicom umesto sutra dosla danas, zagrlile smo se i plakala sam ko kisa 10 minuta! Najlepsi poklon! 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: NovembaRRska kafana
16.11.2019 22:22:00   
Sanjica26 RR
Ivanka, videh slikuuser posted image
Jel spavaju kod vas?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: NovembaRRska kafana
16.11.2019 23:18:16   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ivanka, videh slikuuser posted image
Jel spavaju kod vas?


Upravo pokusavamo da se parkiramo za spavanje 😁
Ko ce gde, i ko ce s kim 😂
Luda kuca, nista novo 😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: NovembaRRska kafana
17.11.2019 8:36:51   
mama Jo
O, Ivanka, predivno♥️
Sad ste avi na okupu!
Jeste se spakovali za spavanje? user posted image
Hocemo kaficu, pa onda dalje.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: NovembaRRska kafana
17.11.2019 8:43:33   
branki*
dobro jutro!
ajde da pijemouser posted image user posted image ja upravo skuvala..malopre ustala.gledam ovde na trpezarijskom stolu ove papire i planove,ostalo mi jos od sinoc kako sam pisala i sredjivala,imam i danas da radimuser posted image user posted image jos sam sanjala nesto bzv.
juce se i sa mm zakacim,samo sluzbeno razgovaramo.kako jedna sitnica se pretvori u lavinu.
klinci jos spavaju,ali sad ce oni.trebalo bi da idem u bosnu sa decom i bratom u cetvrtak i vec se radujem.uzecu neki slobodan dan.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: NovembaRRska kafana
17.11.2019 9:13:01   
vocicana
Jutro...
Ja na poslu, popila sam vec dve kafe, a nije na odmet i jos jednu bih.
Dete se zakucalo sinoc., ja nesto dugo nisam mogla da zaspim, muzu se isto nije spavalo. Nesto smo u haosu, msm ja, sa organizovanjem, idi tamo idi ovamo, bas sam u haosu.Ali prekosutra ne radim noc, nego vece posle toga, pa cu da se malo opustim, da zavrsim i radim neke lepe stvari.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: NovembaRRska kafana
17.11.2019 9:32:30   
branki*
da se opustis malo,voci,dauser posted image
bogme cu i ja jos jednu kafu.uzeh da gledam nesto za skolu,pa ajde da procackam i oko letovanja,pisala sam u temi..treba i krevete da namestim i da skoknem do prodavnice na brzaka.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: NovembaRRska kafana
17.11.2019 9:54:40   
bubulence
Jutro! Ja sam skuvala drugu kafu i sada je pijem i gledam u haos... Mm otisao da opere auto, devojke sve igracke donale u dnevnu sobu i napravile ludnicu...



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: NovembaRRska kafana
17.11.2019 9:58:00   
vocicana
Bui, moje jedno dete taj haos napravi svakog dana, ja svakog dana vratim to u sobu, za koji minut kompletan asortiman je na stolu u dnevnoj sobi.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: NovembaRRska kafana
17.11.2019 10:09:58   
branki*
ja sam rekla da necu nista od krsa da vidim u dnevnom boravku.nek u svojoj sobi vasari dokle god.bas mi se ne izlazi nigde..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: NovembaRRska kafana
17.11.2019 10:24:27   
bubulence
I kod nas je inace pravilo da nema igracaka u dnevnoj sobi, ali je i pravilo da im je vikendom apsolutno sve dozvoljeno 😁. Ne volim nered ali obozavam da gledam kako se lepo igraju (to nije bas uvek) i koliko su mastovite... Sredicemo nered posle rucka


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: NovembaRRska kafana
17.11.2019 10:47:19   
mama Jo
Haha, onda je kod svih ista situacija. Ja sam vec digla ruke od tih igracaka, stvarno znaju lepo da se zaigraju i onda ih pustim, sta sad... user posted image
Iako to nekada zna da mi izazive frustraciju trudim se da ,,ne vidim" user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: NovembaRRska kafana
17.11.2019 12:16:11   
bubulence
Mama jo, isto. Samo zazmurim i pravim se da ne vidim... Ne mogu im sve zabraniti 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: NovembaRRska kafana
17.11.2019 12:23:43   
branki*
pa,ono,jeste,da.mene uhvatilo neko raspolozenje praznicno,samo mi se gedaju haljine,pokloni za ng,sta da spremam,bas sam poranilauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: NovembaRRska kafana
17.11.2019 14:11:55   
mama Jo
Hehe, branki, pa nisi poranila, sve je nesto vec u fazonu ng, svuda se vec uveliko prodaju ukrasi i rekviziti. U petak isli malo do centra sve okiceno full, sa sve onom ogromnom jelkom. Ponelo je i tebe 😊
Ja samo razmisljam sta u paketice deci da spremimo, vec smo kao i pisali pismo deda Mrazu user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: NovembaRRska kafana
17.11.2019 18:05:36   
bubulence
Ooo mi imamo pismo za deda mraza vec mesec dana😁, samo nikako da ga ''posaljemo'' jer svaki dan nesto dodaju 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here