|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cipele i torbe
28.5.2021 21:04:45   
jess021
Mili, divneee


Meni su super i te takve samo u špic. 


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Cipele i torbe
28.5.2021 21:07:40   
dunja RR
Super su Mili!
I ja volim špic, lepo mi izgleda na nozi.
Razmišljam neke svetle, bež ili ne znam koja bi još boja došla u obzir, ali špicaste, a da idu uz letnje haljine..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Cipele i torbe
29.5.2021 12:00:05   
vonavoj
Mili,bas su super! Deluju udobne!


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Cipele i torbe
29.5.2021 20:20:34   
flamingos
Mili,baš su lepe.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Cipele i torbe
30.5.2021 9:58:50   
mama Jo
Bas su lepe mili, na svaku kombinaciju!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Cipele i torbe
9.6.2021 11:30:09   
Milena18
Sinoć sam naručila ove klompe-sandale. Jedva čekam da mi stignu.


user posted image

user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Cipele i torbe
9.6.2021 12:06:45   
Ana RR
Milena, nisu pretvrde? Meni kad kažeš klompe ja odmah zamišljam kako lomim noge user posted image

Ja sam u subotu išla u Ecco outlet ali ništa nisam našla. Ili imaju po jedan broj od modela ili je model oštećen. Za utehu sam kupila kupaći u Lisci a videla sam i jedan mnogo lep u Beosportu pa ću otići da probam. Što se mene tiče, ja sam spremna za more user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Cipele i torbe
9.6.2021 12:40:48   
Milena18
Ana, mislim da nisu, bar komentari kupaca ne kažu tako, a ima ih mnogo. Videću kad stignu, ali ima da ih nosim i ako budu tvrde user posted image

Super za kupovinu kupaćeg. Joj, more, kako se meni ide...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Cipele i torbe
9.6.2021 13:12:02   
Ana RR
Hahaha u inat ćeš ih nositi user posted image

Joj verujem ti, ja ne mogu da dočekam, zaista. Prošle godine nisam ni odmor imala tako da jedva čekam da mi dupe vidi put user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Cipele i torbe
9.6.2021 22:11:14   
flamingos
Milena,baš su lepe.❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Cipele i torbe
10.6.2021 8:28:46   
Duškić
Meni su simpaticne, imam grubin klkmpe roze

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Cipele i torbe
10.5.2022 13:49:30   
dunja RR
Moje su od pre 2 sata user posted image
Dugo već želim NB, obožavam njihove dezene, ali sam čekala da se pojavi neki koji će me oboriti sa nogu, i to se desilo juče u izlogu preko puta moje zgradeuser posted image Inače, nenormalno su udobne, lagane, do sada takav osećaj imam samo sa Peak patikama - ne tako poznat brend, ali jako kvalitetan.

user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 10.5.2022 14:00:30 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Cipele i torbe
10.5.2022 13:58:28   
dunja RR
Moram još naći neke letnje sandale, već tačno deset godina nosim jedne iste Grubin papuče, odlučila sam da ove godine uzmem nešto novo, da imam uz haljine. Neku bež ili bledo roze-ljubičastu varijantu sandala.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Cipele i torbe
10.5.2022 14:06:14   
Ana RR
Joj Suzi, meni se sviđa njihov model ali boje su bež, maslinasto zelena.. moram da nađem link. Baš su ti lepe user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Cipele i torbe
10.5.2022 14:24:54   
jess021
Dunja, odlične su. Baš mi se dopadaju 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Cipele i torbe
10.5.2022 19:49:13   
flamingos
Dunja,baš su lepe.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 266
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here