|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  103 104 [105] 106 107   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 13:22:04   
branki*
jao,sad me bubi podseti..ja nista od toga nisam pravila,niti imam pojma sta cu..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2601
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 13:32:55   
Olga75
ahoj user posted image
zima deco baš user posted image
Meni zver otišla u goste a matori i ja ko neki momak i devojka, gledamo se, smeškamo se i Čutimouser posted image
vidim da će da padne jedno temeljno brisanje knjiga jer ova polica je rasadik alergije user posted image
e, da za ručak smo imali pihtije, izbahatili smo se intimno sa njima user posted image
i tako

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2602
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 13:57:31   
milicicak
Jao, Olga, pihtije... Pa gde me nadje. Jutros sam mm kukala kako je ovo prva Ng bez njih...


V nece da jede nista osim cvekle i hleba, urnise mi zivce.
Sad cu da ih izbacim napolje pa u kupovinu, mm nece pre 5 kuci a frizider se nece sam napuniti bezobraznik jedan

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2603
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 14:05:30   
Mirko Svirko
Gde ste zene?Kakve su ovo temperature.. brzi nam ozdravite.Mene bolucka grlo. Mm slinavi,grlo ga grebe i glava ga boli.. M od jutroa neke slinke u boji. U najavi smo nadrljali. Ja spremila neke pljeske,nemam pojma ni kako jer mi glava ko serpa..Pilecu corbicu pun lonac koji smo skoro nas troje ispraznili..I sada ne znam dal da pijem caj ili da legnem pored M..A i kod nas pada sneg. Temp -3.. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2604
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 14:13:48   
Ivanka 75
Dajte pihtijeeeee vamoooo, samo bi njih jela!
Podvarak od slatkog kupusa za rucak, ajte! 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2605
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 14:22:36   
lesica
Pihtije...ijaooo 🐷🐖🐽
Hoću!

Mi nešto prčkamo po kući, ja se kanim da neke kolačr krenem da pravim, i da negde nekad oteram decu iz kuće pa da natenane popakujem i sakrijem poklone. To tako ide kada veliko dete od gotovo 10 godina i dalje duboko veruje u Deda Mraza.

Odoh u temu da vidim šta ćete spremati za NG.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2606
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 14:26:40   
milicicak
Jao, les, ti si kupila poklone! Mini buba je neverujuca ali je za svaki slucaj pozelela da je Deda Mraz (znam da si to ti u stvari mama) iznenadi za Ng. Posizecu, ne znam ni sta ni kad bih joj kupila... Neko je pominjao one crne paire sto se kao zagrebu pa se po tome crta, to bi joj mozda bilo zanimljivo


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2607
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 14:32:22   
lesica
Ćuti molim te, pokloni su mi se popeli na glavu.
Ali su kupljeni, i za njih, i za svu ostalu decu što familijarnu, što kumovsku, što drugarsku.

Nego bre moje veliko dete.. treba još malo brushalter da joj kupim, a ona i dalje nepokolebljivo veruje 🙄 a ja nemam srca da je ubeđujem u suprotno. Ta se raspravlja sa drugarima u razredu i iznosi argumente kako ona zna da DM postoji, i ne interesuje je njihovo mišljenje 😂

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2608
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 15:08:41   
bubulence
Joj ne volim ni na slici da ih vidim (pihtije).

Olga, gde si nam ti??? Nestade zeno na jednom. Napravila sam kore za tortu, i evo pocela je glava da me boli opet... Imam onaj grozan osecaj u ocima, boli unutra, jedva gledam... Obecala sam deci da ih vodim veceras u bioskop i na klizanje, moram sada da munem jedan brufen da me prodje do 18h sve

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2609
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 15:31:48   
Ivanka 75
Moja sveki pravi odlicne pihtije, a mogla bi i ja da probam da ih napravim, sad kad sma kod kuce po ceo dan a i hladno je. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2610
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 15:34:47   
Filadendronka
Zdravo, zdravo!! Bila u kupovini, izem ti Novu Godinu. J je ceo dan kenjka, zakaslje se bas produktivno. Ne znam sta da radim po pitanju pedijatra, pitace sto sam dosla kad nema temp. Ali bas grozno zvuci kad se nakaslje. Gosti odveli D malo u grad, ali se posle vracaju opet. Spremih klopu, danas postimo i onda nemam neki izbor. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2611
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 15:36:35   
Ivanka 75
Fil, tako Iva zimus nije imala temp a kasljala mnigo. Bronhitis. Idite kod lekara, bolje tako. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2612
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 15:50:20   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Zdravo, zdravo!! Bila u kupovini, izem ti Novu Godinu. J je ceo dan kenjka, zakaslje se bas produktivno. Ne znam sta da radim po pitanju pedijatra, pitace sto sam dosla kad nema temp. Ali bas grozno zvuci kad se nakaslje. Gosti odveli D malo u grad, ali se posle vracaju opet. Spremih klopu, danas postimo i onda nemam neki izbor. 


Uros kaslje mesec dana. 2x bili kod dr i nista... Nema t i nema razloga za terapiju. Inhaliram ga 2 nedelje i nista nije bolje. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2613
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 15:59:17   
Ivanka 75
Meni je kasalj totalna nepoznanica.... 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2614
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 16:19:09   
vonavoj
Ovaj novi kasalj je zlo,traje po mesec dana..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2615
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 18:32:08   
mama ivane
Samo da vam pozelim srecne materice


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2616
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 19:47:16   
Filadendronka
Hvala Mama I, takodje! 💕


(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 2617
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 20:32:33   
flamingos
Ima li koga u kafani?Dajte jednu kiselu da svari želudac hranu.Nisam jela preterano,ali sam večerala(što ne radim)i sad se borim sa mučninom.Još sam se vozila,a i meni je loše tokom vožnje.Tako da se sad birim sama sa sobim😁Živeo moj režim ishrane.Ali što kaže Žika"I ja imam dušu,a i gušu"😁.Ivankaaaaa,pomagajjj❤


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2618
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 20:40:36   
Ivanka 75
Nemam kiselu, imam kasiku i teglu krema od kila 😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2619
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 20:46:15   
flamingos
Ma daj šta daš😁Svakako mi je muka.Kašika,krem,a evo ja sipam kiselu.Tebi šta želiš.Kako je Ivanka,šta radi?Ljubi je puno❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2620
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 21:07:01   
vonavoj
Kad se sad nisam slogirala,kad sam stala na vagu..kako bubi kaze,zrela sam za klanje,svinja,nisam prase vise😭😭😭

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2621
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 21:13:50   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Kad se sad nisam slogirala,kad sam stala na vagu..kako bubi kaze,zrela sam za klanje,svinja,nisam prase vise😭😭😭


Pa na razanj sa jabukom u ustima i bananom u guzici😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2622
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 21:15:14   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Ma daj šta daš😁Svakako mi je muka.Kašika,krem,a evo ja sipam kiselu.Tebi šta želiš.Kako je Ivanka,šta radi?Ljubi je puno❤





Ivka gluvari ceo dan, vec joj dosadno. Spremamo se za spavanjac. Ljubi andjela svog 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2623
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 21:53:18   
vonavoj
Bolje da zapusim usta sa jabukom sto pre..inace..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2624
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 21:54:33   
flamingos
Hvala Ivanka,ljubila sam he.Da,lepo je na raspustu,ali postane dosasno deci.Bubi,posle praznika na dijetu,sad opušteno.Ja nekako održavam kilažu-ne večeram,samo ručam,doručkujem kafe😁Može po neki slatkiš-ukoliko me"voli"vaga😁a ako ne-nema slatkiša.Za sad uspevam nekako da održim tu kilažu,mada svi misle da bih mogla neki kg.da nabacim-ipak-neka,hvala❤




(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  103 104 [105] 106 107   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  103 104 [105] 106 107   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here