|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: stomačni virus
18.9.2021 10:13:04   
nata11
Pa isto vec 3 dan. Od jutros 2 vodene stolice,ne jede, samo caj trazi. Pozali se da je boli stomak.


Ali pocelo i kod mene od nocas tako da je virus sigurno.
Posle koliko dana biste vodili dete kod dr? Posvadjala se sa muzem. Kaze sta ima da je vodis isla pre 3 dana vadili krv i bilo je OK. Mora da prodje.

< Poruku je uredio nata11 -- 18.9.2021 10:18:53 >


_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: stomačni virus
18.9.2021 10:21:37   
flamingos
Nato,verovatno je stomačni virus.Šta znam,sačekam jedan dan,pa ako nema bolje,odvedem je kod dr.Opet,analize ste radili i ako je sve ok.sačekaj vikend da prođe.Nadam se da do tada sve prođe.Baš mi je žao.Dušica draga.❤


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: stomačni virus
18.9.2021 10:59:17   
dddaca
Nato, moj je utisak da muskarci to malo drugacije dozivljavaju. Ako mislis da treba da je vodis kod lekara, vodi je. I vodi racuna da je napajas, daj bananu ako hoce. Ona je bogata kalijumom, a on sad treba da se nadoknadi. Takodje i Steze stolicu ako nije previse zrela

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: stomačni virus
18.9.2021 11:50:42   
dunja RR
Nato, ja M sada nisam vodila, jer je začas prošlo, a na moru sam je vodila sledeće jutro (povraćanje i proliv krenuli uveče), i već je bilo kasno, kalijum pao drastično samo za pola dana, ali to je ipak bio rota virus, on je baš gadan.

U Crnog Gori sam kupovala (po preporuci doktorke iz bolnice) super stvar za hidrataciju - reintegra se zove, ima ukus cedevite, u Srbiji je nisam našla.
Za proliv sam davala smektu.
Dr mi je rekla da vodu ne treba davati kada se ima bilo koji stomačni virus, jer je teška za želudac, i odmah nagoni na povraćanje, samo rehidrante, tipa orosal, reintegra, ništa se ne jede, pauza sa jelom da se obnovi crevna flora, ali obavezno minerali.



IZVORNA PORUKA: nata11
Ali pocelo i kod mene od nocas tako da je virus sigurno.
Posle koliko dana biste vodili dete kod dr? Posvadjala se sa muzem. Kaze sta ima da je vodis isla pre 3 dana vadili krv i bilo je OK. Mora da prodje.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: stomačni virus
18.9.2021 11:53:32   
dunja RR
E da, iako je M imala virus - Rota, potvrdđeno na osnovu analize stolice, posle par dana je počeo da joj skaće CRP, pa je DR u bolnici ipak dala intravenozno longacef, a posle smo nastavili u Bosni par dana, čini mi se sa Pancefom.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: stomačni virus
18.9.2021 23:04:54   
flamingos
Nato,kako ste.Mislim na vas.❤


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: stomačni virus
19.9.2021 7:26:49   
Dragica Draga
Nato, nije valjda i tebe savladalo?
Kako ste?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: stomačni virus
19.9.2021 7:57:55   
flamingos
Nato,kako ste?Nadam se da ste imali mirnu noć.Ljubim vas puno.❤


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: stomačni virus
19.9.2021 8:19:11   
lesli
Nato, kod tako male dece ja ne bih cekala previse. Oni bas brzo dehidriraju.I mi smo imalo rotu, proletos. Posle 5 povracanja je vec bila sa infuziju. Krenuli smo kod lekara kada je povratila 3. put i na putu do lekara je povratila jos 2 puta. Pregledali su je, uradili analize i bila je za infuziju!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: stomačni virus
19.9.2021 10:00:13   
nata11
Lesli to se njoj ne može desiti. Moze biti pre da ima stolice pd ovoliko caja i vode.


Ja gotova icic cu do dr jer sutra moram na posao a ona je ok raspoloženja, igra se. Nema povracanja. Pa cu videti sutra.

_____________________________





(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: stomačni virus
19.9.2021 10:03:51   
flamingos
Nato,super kad je dete dobro,da ne povraća.Javi kad budeš išla kod doktora šta kaže.Budite mi dobro.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: stomačni virus
19.9.2021 10:07:59   
Dragica Draga
Dobro je nato. Samo neka ide na bolje. I ti da budes bolje sto pre!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: stomačni virus
20.9.2021 9:43:02   
flamingos
Nato,javi kad završiš kod doktora.Kako je dete danas,kako si ti?


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: stomačni virus
9.11.2021 13:27:13   
draganaa01
Nova sam ovde i ne znam gde trebam pisati pa cu ovdeOvako moja cerka ima 27 meseci i trenutno se pojavioNeki stomacni virus u našem okruženju..E pa sad ovako, ona ne želi nista ni da jede ni da pijeProbala sam sa krompirom kuvanim, plazmom i bananom, štapićima, caj od kamilice voda, ali ona apsolutno nista ne želi.. Molim vas pomozite mi i dajte neki savet😪 Plasim sa da ne dehidrira dete☹️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: stomačni virus
9.11.2021 13:41:25   
Ana RR
Ćao Dragana, dobro nam došla.

Koliko god ti delovalo strašno što odbija hranu, pomisli kako je tebi kada si bolesna? Sigurno ti nije do jela i pića. Pokušaj da je zaigraš sa nečim pa onda na kvarno da joj daš sokić od jabuke ili orosal na slamčicu, čisto da uzme par gutljaja.

Ne brini, obično ti virusi ne traju duže od dva, tri dana, sve će biti ok user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu draganaa01)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: stomačni virus
8.9.2022 22:54:41   
Mirko Svirko
Dobro vece,  da li dete sme ds jede svezu jabuku ili kuvanu kad ima stomaci virus?Napominjem ne povraca. I da li sme ds pije caj od lista dunje? Ili da skuvam kompot? Znam za krompir, sargarepu, pirinac i pirincanu vodu. Neko mi je rekao i kasicicu kafe ali  strah me je da dam detetu kafu. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: stomačni virus
8.9.2022 23:25:46   
Ivanka 75
Mirko, drzi se ti proverenog, ne eksperimentisi mnogo sa hranom. Ja ne bi jabuku davala, ona zna da prostruze creva. Daj lagane cajeve, nana, maticnjak... 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: stomačni virus
9.9.2022 6:18:02   
flamingos
Mirko,slažem se sa Ivanom.Kako je dete?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: stomačni virus
9.9.2022 9:03:50   
Mirko Svirko
Ma on je sada ok. Ali sta god pojede mora da se isprazni. A dr kaze ma to je sve ok dok se vrati crevna flora u normalu. A on od ponedeljka tako po 3-4  stolice. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: stomačni virus
9.9.2022 14:27:28   
Ivanka 75
Znaci nije mu se sredilo u potpunosti. Prazna creva skroz. Polako, daj mu po nekoliko zalogaja necega cvrsceg, da ne optereti zeludac  i creva. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: stomačni virus
9.9.2022 23:06:57   
flamingos
Mirko,nadam se da ste dobro.Mislim na vas.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: stomačni virus
9.9.2022 23:48:46   
Mirko Svirko
Danas je situacija znatno bolja. Samo dve stolice i vec delimično normalne.Jede lepo i nasla sam caj od lista dunje i popio je jednu čašicu malu kao za rakiju. A i promenili smo probitik po savetu dr. Da se izbaci bulardi i uvede enterobiotik. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: stomačni virus
10.9.2022 0:26:05   
Ivanka 75
List divlje koprive i susena kora od nara je odbra za to.Bice to dobro Mirko, majke smo, mod za brigu je yvek ukljucen 🥰

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: stomačni virus
10.9.2022 6:44:53   
flamingos
Drago mi je da je situacija bolja.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: stomačni virus
10.9.2022 8:31:05   
dddaca
Bas cudno, obicno bulardi preporucuju kod dijareja. U svakom slucaju dobro je da ste nasli sta mu odgovara i da se oporavlja user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here