|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 15:40:58   
branki*
Ja stigoh kuci... Konacno. Platila neki racun, bila u posti, dosli peske.rucak imam, sto je dobro.. Ali, moram za sutra nesto da kuvam... Mirko, kad slavite? 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 16:14:23   
Mirko Svirko
Branki, sinoc smo slavili..bio je jedini termin od 18 do 20h. Ne znam kod vas, ali kod nas je suncano. Isli set_ali malo. Sad rucali i odmaramo 👌Hajde sada da pijemo kafu,kuvam ☕☕☕

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 16:45:42   
branki*
E, pa, neka vam je sa srecom, mirko!!Moze kafa... Sredila malo njenu sobu.. Sta god uzmem da bacim-mama, neeee, to mi trebaaaa, ne bacaj... 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 16:58:32   
flamingos
Hajde mame,gotova je kafica,izvolite.Super Mirko,uživali ste sa mališanima.Evo odmaram.Dete napisalo domaći i sad nešto crta.Branki,proćiće i to.I nama je tako sve trebalo.Sad sarađuje-sređujemo zajedno i sama vidi šta je višak,ali,opet-da nosimo to u selo😁Samo da se ne baci.Pristanem i na to,samo da se rasčisti ono što je višak u sobi.Opet,za razliku od ranije kada smo neset_an papirić čuvale,taman posla da se baci,sad sama odvaja i baca,bar te papiriće.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 17:01:13   
branki*
Daa, svaka glupost se cuva, sve joj treba! 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 17:19:22   
Mirko Svirko
Haha i mom sinu sve treba.. polomljena kabina od traktora,felne od auta, ma sve mu ttreba... Ja pijem kafu,ovaj mali kao pise brojeve, mada nista nije bas kako treba ali cenim trud.. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 17:27:59   
Ivanka 75
Hi hi hi
Ivka je za vikend kukala za kartonskim sneskom, poplave dete, oci crvene, trese se jer ga je videla u kesi za djubre... 
Izvadjen je iz kese, Ivka ga operisala selotejpom i sad ponosno stoji na polici. 
Inace u njemu su bila cokoladna jaja, ukrasi za jelku. 
Sad cu da pijem kafu, a vi? 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 17:34:33   
branki*
Ja sve radim, hocu da cistim vc i kupatilo, mm izdaje sa sinom, ova mala nije htela, posla, pa se vratila, evo je sa mnom... Posle treba da perem kosu... 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 17:34:55   
Mirko Svirko
Snesko operisan. Ivka srecna. 👍I ja pijem kafu i dalje.. jer ne mogu ni da je pijem odjednom jer stalno se cuje "mamaaa"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 17:35:51   
Ana RR
Biće dobro ako sutra ustanem iz kreveta... juče 15 sati za laptopom, danas ko zna.. ludilo, Marfi kad krene..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 19:22:07   
mati
Zdravo zenskaci. Ja po obicaju citam, slabije se ukjucujem. Jos od kad sam prestala da pusim, za kafu se i ne setim.
Branki, kako ste vi? Dugo te nije bilo. Tj nije ni mene, ali jedan period kad sam bila aktivnija bas te nije bilo, a cesto sam pomislila na vas... Al se izblebetah, shvatas me valjda... user posted image user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 19:41:21   
Ivanka 75
Zabole me glava... 😞😞😞

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 20:00:18   
branki*

IZVORNA PORUKA: mati

Zdravo zenskaci. Ja po obicaju citam, slabije se ukjucujem. Jos od kad sam prestala da pusim, za kafu se i ne setim.
Branki, kako ste vi? Dugo te nije bilo. Tj nije ni mene, ali jedan period kad sam bila aktivnija bas te nije bilo, a cesto sam pomislila na vas... Al se izblebetah, shvatas me valjda... user posted image user posted image

mati,zdravo,i hvala sto mislis na nas..nije me bilo,bogme dugo...inace ,klasika,pola godine po beogradu,pola kod kuce,sad cemo tek u maju da idemo,da malo duze radim,a i finansijski ...
krenuo u skolu..ja radim...i tako...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 20:31:53   
mati
Sta ces, kad vec tako mora. Bitno da ste uspeli da uklopite obaveze, posao i vreme. . Skolica mu verovatno puno znaci. Ljubni mi Bozu

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 20:46:16   
branki*
hocu,hvaa,i ti matu od nasuser posted image
bogami,ne znam sta da kazem...moguce da vise ipak znaci individuani privatni rad,ali,kad se uporedi koliko das,a koliko dobijes...mada,ko zna kako bi bilo da nismo isli privatno na casove..a,opet..ne mozes protiv zivota nekad.


da im dam da jedu i da ih polegam..zelim i ja da se opruzim malouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 21:24:16   
mama Jo
Joj zene drage. Ne znam ni sta bih napisala. Nesto sam se bas potresla. Taki ne volim te bolesti i sve to lose.
Joj.
Hajde da odspavamo i sutra sve da bude u redu.



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 21:35:43   
Duškić
Ja svratih na kafu. Sta radite?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 21:37:19   
Ivanka 75
Ja pokusavam da strpam dete u krevet ali se ne da 😂

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 21:45:34   
Filadendronka
Ja sam se toliko potresla zbog Lesi da ni o cemu drugom ne mogu da mislim. Nadam se da ce sve biti dobro, Boze pomozi. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 21:48:20   
Ivanka 75
Strasno je... I ja mislim na njih sve vreme

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 21:51:07   
mama Jo
Ma isto. Samo se stavim u situaciju njihovu i nije mi dobro.

I ja moje da potrpam u krevet i ja cu odmah sa njima. Pa sutra jovo nanovo

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 22:01:02   
Ivanka 75
Pokusavam nesto...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 22:06:16   
Ivanka 75

user posted image  


😂😂😂

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 22.1.2020 22:07:32 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 22:53:41   
Mirko Svirko
Mene je bas ovo potreslo. Bas mi je zao. Ja sam sedela u bolnici sama sa M i kukala jer operise krajnike. Ne mogu ni da zamislim kako je Les. Prosto ne mogu da verujem, zena ode kpd dr jer joj je dete bilo anemicno, jel tako? Samo da sve bude u redu sa malisom. Treba to sve izdrzati i ona i on.. Dace Bog da se sve sredi. Mama Jo,  a kako je tvoj prst?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: JanuaRRski baRR
22.1.2020 23:03:21   
vonavoj
Dajte neki alkohol ili lekic za smirenje..treba zaspati veceras..Danas mnogo ruzne vesti,bas sam se potresla,bukvalno se tresem.. dosla sam kuci i izgrlila decu,zbog cega se ja nerviram,nije vredno..samo da smo zdravi,ostalo cemo lako..Idem jos jednom da ih izljubim.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here