|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/20
8.2.2020 14:05:03   
vonavoj
Uvela sam mu homeop.antib..lepo jede,ok spava..samo je zapusen i ima jos tu temp..A dezuran je skolski,oni ni ne gledaju usi,samo prepisu antib.Videcu sas kad ustane da li ima temp..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 02/20
8.2.2020 16:33:06   
Mirko Svirko
Dobar dan zene.. Mi isli u set_nju. Malo duzu set_nju.Von, pa kako ste sada?Imate jos 10 dana do operacije. Procice do tada,  bice on ok.
Ostsle mame, kako ste? 
A sto se kuce tice i ja po ceo dan nesto sredjujem. Sredi ves,obrisi laminat,prasinu,onda skuvaj, skloni pa raskloni. Operi pa sedni pa onda  " mama"...Pa ceo dan tako. I najgore svaki dan isti. 
Ja mesila neke male hlebice. Cak mi M pomogao,pravio male hlebice 🙌💖

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 02/20
8.2.2020 16:43:27   
vonavoj
Dosli smo kod dr..velika guzva,normalno..pri tom radi neka dr kreten🤬 zamolicu da nam uradi krvnu sliku i crp,pre nego ukljuci antib,zbog operacije...privatno danas ne rade..

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 02/20
8.2.2020 16:47:12   
smeško
Вон, а зашто би му дала аб ако му не погледа уши? Онда му даје напамет.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 02/20
8.2.2020 16:47:30   
branki*
von,nisam u toku..kakva operacija?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 02/20
8.2.2020 16:51:02   
Ana RR
I mi danas uradili kks. Crp je 1,98 a monociti i eozinofili povišeni. Sazreo mu je kašalj, počeo da slini i kija. I naravno, boli ga stomak.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 02/20
8.2.2020 16:55:57   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: smeško

Вон, а зашто би му дала аб ако му не погледа уши? Онда му даје напамет.


Tako nam je prosli put dala,ista dr..a ja mu uradila kks privatno i sve mirno bilo...nasa dr rekla nikako...Branki,operacija treceg krajnika i cevcice.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 02/20
8.2.2020 16:56:22   
vonavoj
Grozno je kad je vikend..ne rade pedijatri..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 02/20
8.2.2020 17:25:44   
flamingos
Von,crp i krvna slika,pa na osnovu toga se daje antibiotik,barem tako naša dr.radi.Muke,ljubim vas da budete dobro.Ana,hajd da prođe stomačić.I da ne ređam-svi budite zdravi.Mi odvezli dete na trening,u 18 h idemo po nju.Pozdrav svina.Ivanka,kad je to veselje na koje idete?


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 02/20
8.2.2020 17:27:04   
vonavoj
I tako je i bilo..prvo je gledala u mob,nije nas ni pogledala..kaze sta mu je..ja kazem ima temp od srede..ok,ne skidajte ga,dignite majicu,ok je..grlo,sliva mu se..jeste hiperemicno..reko a usi da pogledate..to me brine,kaze a da je to jako bi ga bolelo...reko a kako bi ja to znala da ga jako boli,kad je mali..ona me pogleda?!?  Reko imamo operaciju,kako da znam,mozete kks..kaze polako,ja znam sve sta treba!??  Kao dacu vam uput,mislim da je virus..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 02/20
8.2.2020 18:40:38   
vonavoj


user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 02/20
8.2.2020 18:46:51   
smeško
Von, meni ovo super izgleda.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 02/20
8.2.2020 19:05:45   
vonavoj
I meni

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 02/20
8.2.2020 19:06:53   
flamingos
Von,i meni izgleda odlično.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 02/20
8.2.2020 19:46:24   
Mirko Svirko
Von , jel se javljas sa tim rezultato kod dr ili?Sta kaze za crp kada je iznad 5?Ukazuje na neku upalu disajnih puteva?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 02/20
8.2.2020 19:58:20   
vonavoj
Moja dr kaze da nisu usi..da je sve mirno..to je mozda od grla..nije ga videla..malo je samo povecan crp..Nisam mogla da se vratim,prepun dispanzer.a rade do 7,a rezultati su bili u pola 7.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 02/20
8.2.2020 20:09:19   
Mirko Svirko
Suepr onda. Bitno da on bude dobro da zavrsite vi krajnik i cevcice,da se dete ne muci.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 02/20
9.2.2020 5:16:12   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ja radim. Ustala sam u pola 5. Danas imam i 3 casa. Nemam.pojma kako cu sve stici. A bas bi mi prijao neki odmor. Malcice samo da odmorim. Juce sam dremnula popodne ako mogu tako reci jer su me deca svakih 5 min budila ali morala sam da.legnem. htela sam sutra da ostavim P kuci da ne idenu vrtic a sad zbog kolicine posla ne znam da li cu. Idemo on i ja danas kod mojih na rucak pa mi je ro olaksavajuca okolnost ne moram da kuvam a mm i D su opet na turniry ceo dan


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 02/20
9.2.2020 8:52:20   
pari
Vredna si Ljisho! 

Ja sam bas lose spavala...T i dalje grozno spava, budi se non stop, sisa li sisa...
Planiramo u NS na kratko da odemo...
Von,kako je? Druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 02/20
9.2.2020 9:05:31   
flamingos
Dobro jutro,Von kako ste,ostale mame i dečica?Pari,lepo se provedite.Pijem kafu,pa dete da doručkuje i vozimo je na trening.Kad dođem da napravim nešto slatko,u 14 h joj dolazi drugarica.Večeras imamo goste,poručili smo roštilj.Pozdrav svima.Ljubite dečicu.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 02/20
9.2.2020 9:37:05   
vonavoj
Jutro! Bolje smo spavali,zapusen je,ali nema temp,nadam se da je to to,da je proslo! Ipak 4 puna dana drzi. Ja sam sva ukocena,mrzim taj osecaj.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 02/20
9.2.2020 10:17:57   
Mirko Svirko
Gde ste zene?Kako ste danas?Kako su deca?Von,bitno da prolazi i da budes mirna i ti. Mi cim ustali navalili na kockice.Gradi li se gradi.. Meni se krcka rucak. Pa da vidimo sta cemo dalje.. dan je bas lep. Ne znam da li je hladno, ali je suncano.. Pari,lepo se provedite. Pozdrav za sve 💖💖💖

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 02/20
9.2.2020 10:56:03   
vonavoj
Ima sad 37.1..i zagrcnuo se i povratio ceo dorucak..sahranice me deca...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 02/20
9.2.2020 11:03:24   
flamingos
Joj Von,baš mi je žao❤Držite se❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 02/20
9.2.2020 11:21:53   
Mirko Svirko
Von, jel raste temp?Mozds mu se smucilo ako mu se sliva sekret. Samo da nema temp. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here