|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Haljine - II deo
4.2.2020 9:16:05   
Ana RR
Nova tema! KLIK za staru
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Haljine - II deo
4.2.2020 10:38:40   
smeško
Uh, Anci, kako je lepa ova plava.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Haljine - II deo
4.2.2020 11:00:34   
Ana RR
Ček da iskopiram ovde

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Haljine - II deo
4.2.2020 11:01:46   
Ana RR

user posted image

user posted image

user posted image


Vogeli, nova kolekcija



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Haljine - II deo
4.2.2020 11:02:12   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Uh, Anci, kako je lepa ova plava.


Baš je lepa, odmah mi se dopala :)

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Haljine - II deo
4.2.2020 11:03:20   
Ana RR
Fil da li si gledala ovde Conceptstore


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Haljine - II deo
4.2.2020 11:54:47   
branki*
eto.user posted image .a,meni se plava ne dopada,mislim na meni ,.vise mi se svidja ova prva koju je ana okacila.nisam gledala novu kolekciju.kakve su cene?bila je jedna u tom stili bez sa crnim vezenim cvetovima u ps,ali nema broja,jutros gledala.
i jeeee,haljine dostigle cak drugu temuuser posted image user posted image

< Poruku je uredio branki* -- 4.2.2020 11:55:35 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Haljine - II deo
4.2.2020 14:55:45   
mama Jo
Uf,meni su obe prelepe sto je Ana stavila. Idem da vidim kakve su cene nove kolekcije.
A Conceptstore predivnih ima zaista, za elegante dogadjaje nema da pogresis... ne znam jedino kakve su im cene, nisam se udubljivala, verovatno su preskupi.

Sanjice, je l'tebi stigla ona sto si narucila kod Lucido? Ona sto si stavila sliku sa karnerima napred? Jesi zadovoljna?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Haljine - II deo
4.2.2020 18:31:44   
nata11
Ja odlucila da sijem i nasla model 💁‍♀️



Evo nesto sto je moj stil
(mozda nekome da ideju) 

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Haljine - II deo
4.2.2020 18:55:42   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Uf,meni su obe prelepe sto je Ana stavila. Idem da vidim kakve su cene nove kolekcije.
A Conceptstore predivnih ima zaista, za elegante dogadjaje nema da pogresis... ne znam jedino kakve su im cene, nisam se udubljivala, verovatno su preskupi.

Sanjice, je l''tebi stigla ona sto si narucila kod Lucido? Ona sto si stavila sliku sa karnerima napred? Jesi zadovoljna?



Zadovoljna sam mama jo, nego sto mi je muka da peglam te karnere😂

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Haljine - II deo
4.2.2020 19:06:38   
smeško
Ma, sve su moj model! user posted image Nista ja ne odbijam!user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Haljine - II deo
4.2.2020 21:24:48   
Ana RR
Ne znam da li imam fotku u kompu, ipak je to bilo u doba analogne fotografije, ali kad bi videle kakvu haljinu sam nosila na velikoj maturi ne bi verovale da sam to ja 😅😅

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Haljine - II deo
4.2.2020 21:30:11   
nata11
Devojke da li znate neku pozamanteriju koja ima bas ovakve cvetove?



user posted image

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Haljine - II deo
4.2.2020 21:51:06   
mama Jo
Jaoj Ana, ja tako zrlim da vidim, kad budes imala vremena molim te iskopaj negde 😁

Nato, ja nemam pojma, verovatno ce znati da ti kaze krojacica kod koje ces siti.
Svr su divni modeli, svidja mi se tvoj stil 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Haljine - II deo
4.2.2020 22:15:00   
Ana RR
Mama jo, imam fotke ali ne znam da li će se dobro videti 😁

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Haljine - II deo
4.2.2020 22:29:11   
nata11
Nasla 👍



_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Haljine - II deo
5.2.2020 22:59:58   
Ana RR
Evo moje haljine sa mature 😁 skroz je duga i taj donji deo nije ni bitan. Ali gore... til a preko grudi samo izvezene ruže od nekog finog tankog pliša od kog je i cela haljina. Pozadi je samo til. Naravno, nisam nosila nikakav brus 😁 vrlo provokativno za to vreme. Inače, mama me nagovorila da je kupim 😅

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Haljine - II deo
5.2.2020 23:01:25   
Ivanka 75
Ana wow 👍

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Haljine - II deo
5.2.2020 23:09:27   
Ana RR
Ivanka 😅 moraću da je obrišem kasnije, da me ne prepozna neko sa strane.

Inače, posle te mature sam se brzinski upoznala sa jednim bratom jer se ispostavilo da mi se nabacivao to veče (slavili zajedno, dve škole) user posted image


< Poruku je uredio Ana RR -- 5.2.2020 23:32:46 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Haljine - II deo
6.2.2020 0:08:11   
Ivanka 75
Ju ju ju 😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Haljine - II deo
6.2.2020 6:34:52   
branki*
Wow, Anci.!!!agent povocateur💖💅😎Bas si bila smela! I zgodna! Mada to si i sada sve. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Haljine - II deo
6.2.2020 8:53:11   
pari
Ana,super je haljina...nije previše provokativna ..taman ;)



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Haljine - II deo
6.2.2020 9:03:46   
mama Jo
Ana 😍
Wow, ovako kad bi pogadjali ko je ovo, rekla bih Halle Berry 😊
Super je, mozes je iskoristiti i sada ako ti je u zivotu... i plis, i til, i taj model se sad ultra nose!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Haljine - II deo
6.2.2020 9:25:11   
emicaa
Anci wow wow,iskreno nisam te mogla zamisliti u ovako necemu.Znam da si vise "zatvoren tip" 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Haljine - II deo
6.2.2020 9:56:07   
Ana RR
Haha, hvala devojke. Da nije bilo moje mame ne znam da li bih je kupila, ona me odmah videla u njoj. user posted image

Mama Jo, spakovana je kod mojih, nikad je više nisam obukla, niti ću jer sam tada imala 50kg na visinu od 175cm a sada imam 60kg user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here