|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohađanje nastave od kuće
11.4.2020 15:25:13   
princezica1
Sanjice link ne funkcionise definitivno.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Pohađanje nastave od kuće
11.4.2020 15:26:59   
Sanjica26 RR
Probajte sa laptopa. Kod mene normalno radi. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Pohađanje nastave od kuće
11.4.2020 18:51:02   
gocic
Kod nas sve radi, kakav link

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Pohađanje nastave od kuće
11.4.2020 21:16:32   
IvanaSK RR
Gocic,molim te procitaj Uslove korišćenja foruma. Nemojte pisati postove tek da bi nesto napisali! 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Pohađanje nastave od kuće
12.4.2020 13:10:46   
vikiveki
Ja ovde moram primetiti da su deca ,bar ja tako mislim više sad opterećena školom i školskim obavezama nego za vreme redovne škole. Sada pogotovo kod moje starije dece, koji idu u 5 razred i 1 godinu gimnazije...svaki dan imaju toliko domaćeg i obaveza da ne stignu ni napolje da oduuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Pohađanje nastave od kuće
12.4.2020 13:15:36   
Dragica Draga
Da budem iskrena ja mislim da je to namerno tako uradjeno... Sto vise obaveza da bi se deca, i roditelji samim tim, drzali u kuci, da se ne izlazi napolje.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Pohađanje nastave od kuće
12.4.2020 13:59:57   
Ivanka 75
Deca provedu min 5h u skoli i jos bar 2-3h kuci uz domaci. Znaci radno vreme im je 8h. Samo sto mi tih 5h sad vidimo i dozivljavamo i ucestvujemo u njima.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Pohađanje nastave od kuće
12.4.2020 14:13:31   
princezica1
Sve mogu da stignu ako se dobro organizuju. Pojedini nastavnici znaju da preteraju sa domacim, to se slazem.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Pohađanje nastave od kuće
12.4.2020 14:15:52   
flamingos
Slažem se,Ivanka.Ništa im ne fali.Lepo predaju,i mi,roditelji,pored njih štošta naučimo-ups-priset_mo se naučenog😀


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Pohađanje nastave od kuće
12.4.2020 15:11:50   
IvanaSK RR
Ja nisam nastavnik i ne zelim to. Prema tome,nek smanje malo doživljaj.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Pohađanje nastave od kuće
12.4.2020 21:41:03   
branki*
Ja sad pročitala da će se možda nastaviti škola 15 jula., onda 15.septembra sledeća školska godina.Nije mi dobro😦😠😬



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Pohađanje nastave od kuće
12.4.2020 21:45:33   
flamingos
Branki,verujem ti.Sad smo i mi čuli.Ali,možda i ne bude tako...Juče jedno pričaše,danas drugo,ko zna šta će sutra da izjave.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Pohađanje nastave od kuće
12.4.2020 21:55:24   
Sanjica26 RR
Klik

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Pohađanje nastave od kuće
13.4.2020 4:53:41   
Misha i Ljisha
za jun mi je ok. Vratimo se zakljucimo ocene, idemo jedno mesec dana i onda raspust.Ne bi bilo humano prema deci a i nama nastavnicima da npr krenemo od jula pa do decembra da nema veceg raspusta. A opet ako racunaju na novi talas na jesen, pa racunaju bice vandredni raspust onda mozda i bude tako sta znam

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Pohađanje nastave od kuće
13.4.2020 8:15:43   
vikiveki
Stvarno ne bi bilo uredu da preko leta idu u školu jer oni i sada kao da su u školi,samo što je ta škola u kući.Ja opet pričam iz svog iskustva... Na primer da zamislite jedan dan moje ćerke.. Ujutru u 10h imaju čas na skajpu sa prof fizike, u 11h na Microsoft teams imaju test iz latinskog, u 14h istoriju... I onda slušaju tri ili četri časa na RTS. A u međuvremenu uči.. Neki profesori zovu preko vibera ili mesingera da ih i uživo ispituju. Možda to i ne bi bilo toliko opterećenje da nema puno predmeta, a svako svoj predmet ceni kao najvažniji. A ona hoće sve da postigne jer ne želi da pokvari uspeh sa polugodišta 5,00.



_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Pohađanje nastave od kuće
13.4.2020 9:01:51   
IvanaSK RR
Upravo tako. Ne vidim zašto opet u skolu ako se sada svi raspadamo. Da nije bilo ove nastave onda u redu. Mada stvarno ne vidim sta smo izgubili mi koji nismo isli za vreme bombardovanja u skolu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Pohađanje nastave od kuće
13.4.2020 10:30:46   
Tiziana
Ja sam razumela da bi raspust svakako bio u avgustu. Cak cini mi se da sam negde procitala da bi nastava mogla da teaje DO 15.jula..sto i nije toliko dramaticno.Ali mislim da toliko histericno plasiraju info i menjaju ih na dnevnom nivou da ko zna sta ce na kraju biti. 

Ko je pootvarao ovoliko tema, te sampon, te gel, te pusaci, te ne pusaci..? 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Pohađanje nastave od kuće
13.4.2020 10:34:53   
ivaMark
Tiziana, teme su otvorene pre nekoliko godina. Da li je problem sto se pise?



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Pohađanje nastave od kuće
13.4.2020 10:36:22   
Ana RR
Tiziana, u toku je nagradna igra, biće ovako jedno duže vreme user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Pohađanje nastave od kuće
13.4.2020 10:50:03   
princezica1
Ja se nadam da ce ta letnja skola ostati slovo na papiru. Radi se i sada i to dosta.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Pohađanje nastave od kuće
13.4.2020 12:50:03   
mati
Nema table na casu engleskog, nastavnica predaje online.
Samo cekam pojedine roditelje u grup sada da negoduju, ima jedan, drzi monolog, kako sve ovo treba promeniti...user posted image
Na roditeljskim sastancima stalno kritikuje skolstvo, sad se prebacio na nastavu od kuce.user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Pohađanje nastave od kuće
13.4.2020 12:56:52   
flamingos
Mati,narodu se ne može ugoditi.Šta fali,evo dete prati.Sad-ne možemo da tražimo dlaku u jajetu.Situacija je takva.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Pohađanje nastave od kuće
13.4.2020 13:15:21   
mati
Pa to i kazem. Danasnji cas je bio bas zanimljiv, ko hoce da prati, hoce, ko nece, ima izgovore.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Pohađanje nastave od kuće
13.4.2020 13:27:44   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Deca provedu min 5h u skoli i jos bar 2-3h kuci uz domaci. Znaci radno vreme im je 8h. Samo sto mi tih 5h sad vidimo i dozivljavamo i ucestvujemo u njima.




Slažem se. Obrni - okreni, nemaju više obaveza nego ranije.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Pohađanje nastave od kuće
13.4.2020 13:43:03   
gocic

IZVORNA PORUKA: mati

Pa to i kazem. Danasnji cas je bio bas zanimljiv, ko hoce da prati, hoce, ko nece, ima izgovore.



Bas tako.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Decu prerano odvajamo od mame
Više vremena trošimo na treninge, jezike, tečajeve i poduke nego na grljenje i poljupce.
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here