|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izolacija
21.3.2020 22:24:20   
flamingos
Dunja,slažem se apsolutno.Ćutimo tu gde smo.Nađemo zanimaciju kad završi svoje obaveze oko učenja,pisanja.Igramo čoveče ne ljuti se,uno karte(i kamara društvenih igri su joj u sobi),pa nešto pravi od gline,crta,čita knjige,nešto pravi.Lako ćemo u šetnju,samo da prođe ova propast.Duša me boli zbog nje,što je u jednom trenutku sve prekinuto-druženje,šetnje...Preko tableta igra igricu sa drugaricom sa kojom sedi u školskoj klupi.Proćiće sve...Čuvajte se❤


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Izolacija
21.3.2020 22:29:39   
vonavoj
Mi smo za sad ispred kuce,ali od sutra i hladnije..pa se nadam da ce ljudi prestati i da se set_aju vise...

Za divno cudo deca su mi dobra..joj. mukice.cim udjemo unutra prskaju asepsol na patike,rukw..i odmah pranje ruku 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Izolacija
21.3.2020 22:30:51   
pari
Ja sam za to da treba izvesti decu na kratko tamo gde nema ljudi...u šetnju kratko.  Vazduh im je potreban



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Izolacija
21.3.2020 22:32:12   
Sanjica26 RR
Много се жалимо на децу, а деца су нам дивна. ❤️Мене је пре неко јутро Софи питала кад се пробудила, јел готова корона? 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Izolacija
21.3.2020 22:36:50   
vonavoj
Sanjice,da znas da sam zaista to shvatila..nije sto sy moja deca,ali su divni...i T oko skole.pa se igra sa J,pricuva M..J se isto trudi,kopira T..Pazi sta mi zaova kaze,tebi je lako sa T kad sve oko skole radi sama?!?!?heelllooo..pa tome sam je ja naucila,i uciteljica..a inace znas celu pricu,a i njena ima naj,naj uciteljicu...mislim se,vidim..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Izolacija
21.3.2020 22:43:11   
dunja RR
Upravo. Ali vrlo ej moguće da će to biti moguće još koji dan. Onda skupljamo vit D na terasi. Ja sam iznenađena što ovako postepeno gase slobodu, možda je trebalo odjednom zbog onih koji ne razmišlajju, .. ali za psihu, lakše je ovako. Pripremaju nas polako. E sada, koje su posledice tog njihovog izbora .. iskreno se nadam da neko razmišlja šta radi, i da je je prave interese uzeo kao prioritet. Videćemo da li im je kalkulacija dobra.




IZVORNA PORUKA: pari

Ja sam za to da treba izvesti decu na kratko tamo gde nema ljudi...u šetnju kratko.  Vazduh im je potreban





< Poruku je uredio dunja RR -- 21.3.2020 22:44:22 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Izolacija
21.3.2020 22:46:05   
princezica1
Ako uskoro uvedu totalni policijski cas, a ide ka tome, jedini izlazak ce biti na prozor.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Izolacija
21.3.2020 22:47:02   
Sanjica26 RR
Pa mnogo znaci kako vaspitavas dete i ucis ga da bude samostalan. Mnogi ne shvataju da deci cine medvedju uslugu. I T sama sve radi. Redovno salje sve odrađene zadatke i pre vremena. Posle se sa Sofi igra. Mada i S prati lekcije za prvi. A svidela joj se uciteljica za treci Biljana😀 Pita me jel može Biljana da mi bude uciteljica. Ja rekoh koja Biljana? Ona ce na to: pa, kako ne znas uciteljica za treci razred. 😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Izolacija
21.3.2020 22:47:08   
pari
Nadam seda neće biti potpuni karantin. Deci je potrebno vazduha, kao i svima uostalom...shvatam da nije večno i da će proći ali može i da potraje prilično...a moramo ostati normalni



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Izolacija
21.3.2020 22:49:41   
princezica1
Neka bude i najstrozijih mera ako ce to zaustaviti idiote koji ne misle na druge.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Izolacija
21.3.2020 22:51:42   
mama Jo
Mislim da je prosfo nemoguce da se uvede totalni policijski cas u smislu da nigde ne smes iz kuce. Sada sam negde procitala da je u Sloveniji (koja ima oko 300zarazenih) odmah uvedena zabrana OKUPLJANJA na javnim mestima. Dakle ne sme nigde da bude vise od 5 ljudi, ali ljudi mogu da odu doprodavnice, eventulano sa decom okolo u kratku setnju, da se bude na dovoljnoj udaljenosti i nigde nema zadrzavanja. Maske i rukavice obavezne. Policija je tu da to kontrolise.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Izolacija
21.3.2020 22:59:13   
dunja RR
Ja ima osećaj da će uvesti, vrlo skoro. Moći će se do prodavnice, apoteke, kao u Italiji.
Preživeli su ljudi i logore i mnogo gore stvari od karantina, pa ostali zdravi u glavi, biće teško ali preguraćemo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Izolacija
21.3.2020 23:00:21   
dunja RR
Mama jo, ne znam za Slo, nisam sigurna, imam puno kolega tamo, ali većina živo van grada, u prirodi.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Izolacija
21.3.2020 23:06:31   
mama Jo
To sam malopre procitala. I treba da se uvede sto rigoroznije, samo da ovo sve prodje vec jednom.
Evo i svi strucnjaci visd ne znaju sta da kazu... Stanjr u Italiji je svima znak pitanje. Procitah sad i da je Kon rekao da ovakvi smrtni ishodi za ovako kratko vreme nije bilo ni u doba sarsa...
Kakav je ovo virus majko sveta?

U koju teoriju o nastanku ovog virusa vi verujete?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Izolacija
21.3.2020 23:07:10   
bubulence
Ako ce to da nas spasi ovog uzasa evo odmah pristajem da sedimo kod kuce 3 nedelje. Iako smo navikli da smo napolju najmanje 2 sata (po najvecoj zimi), po lepom vremenu i po 5,6,7 sati, nema veze. Mi smo nedisciplinovani kao narod, mnogo je neskolovanih ljudi, mnogo je (ako smem da kazem) priglupih i jednostavno ne shvataju opasnost. Ne razumeju. Pre dva dana odem u lili u apoteku i jedna romkinja stoji u redu, radnica je zamoli da napravi razmak ona krene da vice ''mi smo cigani, na nas nista nece, ni korona, mi samo decu pravimo kakva crna korona'' i 5 minuta ne moze niko da je utisa i smiri. E ona se sigurno nece pridrzavati ovih mera, a mnooogooo je takvih kao sto je ona. Jutros u gomeksu jedna ista takva opipala sav hleb u rafovima...



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Izolacija
21.3.2020 23:09:06   
dunja RR
Moja zaova radi u bolnici u BIH, došao im pacijent pre desetak dana, mlađi čovek, pluća mu nešto pojelo za 3 dana u bolnjci, bukvalno. Testirali ga, i nije bila korona, već svinjski grip. Zdrav čovek bio.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Izolacija
21.3.2020 23:10:48   
bubulence
Pa evo ti naseg jabudica, jedva je zivu glavu izvukla, 9 dana u bolnici, mislim na kiseoniku, dobila tahikardiju, tesku upalu pluca i jos svasta nesto od obicnog gripa. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Izolacija
21.3.2020 23:11:55   
vonavoj
Bubi,slazem se potpuno! Najgore sto i "akademski " gradjani pljuju po policijskom casu,zabrani kretanja za starije..znas imaju neka posla..ma nemoj,onaj video je fantastican..sta je toliko hitno,neodlozno. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Izolacija
21.3.2020 23:12:09   
dunja RR
Psihički mogu da pristanem i na 3 nedelje pa i na duže, ali mi nešto kaže, da će ovo trajati duže od par nedelja, i nadam se iskreno da mi je osećaj pogrešan. Gadna je ta neizvesnost, što ne znaš kada je kraj.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Izolacija
21.3.2020 23:12:35   
vonavoj
O bre bubi,nisam znala..zato se oglasila 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Izolacija
21.3.2020 23:13:30   
dunja RR
Zaboravih da napišem, umro čovek u roku od 3 dana, od svinjskog gripa. Mali grad, nema rizičnig grupa, ja ne znam kako se zarazio, ni ne znam kako se prenosi, i otkud ovog virusa ima u Bosni.


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Moja zaova radi u bolnici u BIH, došao im pacijent pre deset_ak dana, mlađi čovek, pluća mu nešto pojelo za 3 dana u bolnjci, bukvalno. Testirali ga, i nije bila korona, već svinjski grip. Zdrav čovek bio.



< Poruku je uredio dunja RR -- 21.3.2020 23:14:21 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Izolacija
21.3.2020 23:14:32   
bubulence
Da Von, bas je bilo zeznuto... Ali sada je dobro.



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Izolacija
21.3.2020 23:20:48   
mama Jo
Ko je to? O kome pricate?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Izolacija
21.3.2020 23:24:23   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mama Jo

To sam malopre procitala. I treba da se uvede sto rigoroznije, samo da ovo sve prodje vec jednom.
Evo i svi strucnjaci visd ne znaju sta da kazu... Stanjr u Italiji je svima znak pitanje. Procitah sad i da je Kon rekao da ovakvi smrtni ishodi za ovako kratko vreme nije bilo ni u doba sarsa...
Kakav je ovo virus majko sveta?

U koju teoriju o nastanku ovog virusa vi verujete?


Nesto sam skepticna od Konovih izjava. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Izolacija
21.3.2020 23:25:01   
bubulence
Jabudic, dugo je bila aktivna ovde, ne znam da li je se secas... Iz CG


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here