|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/20
16.5.2020 21:05:05   
pari
Mi bili u NS 😊 baš je bilo lepo...na štrandu više od 2h i onda na ručku kod mojih...

M otišao kod tate...nas dve same...Večerale smo sutlijaš. I mene boli glava...
Kako ste mame?


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori mama 05/20
16.5.2020 21:10:15   
flamingos
Pari,Fil,popijte neki lekić.I ovo vreme utiče na sve.Za divno čudo mene danas ne boli ništa.😀Fil,izrastu deca očas.Mi juče kupile Anđeli japanke papuče-39 broj.😀


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori mama 05/20
16.5.2020 22:07:08   
vocicana
E dobro vece, jest da je kasno malo, ali morala sam malo da gvirnem.
Grlim vas.
Filadendrone, vreme je, malo je ceno ocajno, juce je brate duvalo, kao kalolifer da je pusten u facu, velo, sparno, kako da te ne boli glava.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori mama 05/20
16.5.2020 22:09:31   
emicaa
I kod mene glava neka cudna ali trebam dobiti pa zato.Djeca jos budna,ali vikend je pa smiju.

U ponedeljak idem na kontrolu zbog stomaka,da vidim sta ce reci

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori mama 05/20
16.5.2020 22:11:20   
vocicana
Moj je zaspao sinak, zato cu ja da vitlam nocas, sutra ko ce i kako da se organizuje i izdrzi, videcemouser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori mama 05/20
16.5.2020 22:29:12   
Filadendronka
Popila brufen malopre i pocela da peglam. Emice, nadam se da ces biti ok da mozes lepo sa nastavis sa vezbanjem kad si vec dala gas.  🍀Flamingos, vec 39, pa ona je velika devojka! 🤗 Pari, imam dobru drugaricu u NS, a mm bas dobrog druga. I nekako mi je taj grad blizak, uvek mi lepo oko srca kad ga neko spomene. Voci, grlisa za tebe. Jos nesto htedoh i zaboravih. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori mama 05/20
16.5.2020 22:31:06   
Filadendronka
Ah da, jos uvek nisam dobila, sad ce dve godine. Malo mi je cudno, mada nadam se da ce da potraje sve dok dojim. Ne vidim opciju uredi, oprostite za dva posta. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori mama 05/20
16.5.2020 22:31:44   
flamingos
Da Fil,krupna je.Da su živa sva dečica na svetu,a i mi sa njima,da ih izvedemo na pravi put.


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori mama 05/20
16.5.2020 22:38:37   
vonavoj
Fil,strava kad nisi tako dugo dobila,valjda je sve ok. 

I mene glava od juce boli,juce sam 2 leka popila,jutros sam pola bromica i popustila me..to je ono moje rame i vrat.Nema nam ivane,kako je?Ijaoj 39,koliko noge😂Emice,kako se ti osecas?

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori mama 05/20
16.5.2020 22:51:12   
flamingos
Von,dobra si-kolike noge.😀Ja nosim 38.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori mama 05/20
16.5.2020 23:11:15   
Ivanka 75
Ooo Flam, 39! Ovoj mojoj stopala konacno ne izgledaju kao sanke 😂
Od prosle godine stopalo usporilo, za dva broja godisnje raslo. Zadnju obucu kupili 36 i  to na pocetku drugog razreda. Jos uvek te patike nosi. A ona izrasla do 158, merih je za 9,5 godina 5.aprila.
Mi cemo sutra u selo. Treba mi jos zemlje za cvece pa spakovasmo dzakce. 
Sta gledati sad na tvu.... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori mama 05/20
16.5.2020 23:16:50   
flamingos
Ivka ima visinu-a Anđela i visinu,težinu,a i dužinu stopala.😀Staće u jednom trenutku.Baš joj noga i široka i dugačka.Da su živi i zdravi.Krupna je.Za sada srazmerno i raste,a i kilaža odgovara njenoj visini.Vidi neki film da odgledate.Mi se spakovasmo u krevet.Mm u selu.Laku noć želim svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori mama 05/20
16.5.2020 23:24:40   
Ivanka 75
Na tezinu cemo da pricekamo malo, nista od toga. Jede ko provaljena a ne lepi joj se nista😁
Nogice ko cackalice, stopalca tanka a uzana, bas cu sutra da joj kazem da stane na vagu, zadnji put bila mrsavih 33kg.a ne deluje mrsavo uopste. 
Jaooo, secam se kad se rodila samo se stopala na njoj videla 😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori mama 05/20
17.5.2020 7:16:23   
Filadendronka
Dobro jutro mame! Kasno legla, a vec sam budna. J se i dalje budi x puta nocu, ne znam sta vise da mu radim. Krce mu creva, zaplace se i opet brzo zaspi sam ili uz sisanje kako kad. D se sam obukao i ukljucio crtace. Razmisljam sta cu sve danas da radim. Samo da me glava ne boli. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori mama 05/20
17.5.2020 9:12:50   
IvanaSK RR
Dobro jutro.Von,dobro sam 😘 nije sjajno ali je bolje. Ocajno je kad ne možeš sam ni carape da obujes. A kad druge molis da urade nešto tek 🙄 
Inace, ja nosim 36, muz 40-41 a sin 40😱 ne znam kad ce mu se više usporiti rast stopala, bogatstvo dadosmo na obucu. Te patike za fudbal za travu, pa vestacku travu, pa za beton, pa trčanje....

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori mama 05/20
17.5.2020 9:18:55   
flamingos
Dobro jutro.Fil,drago mi je da te ne boli glava.Pari,kako si ti,ostale mame?Da Ivanka,uopšte ne deluje na slici sitno.Ivana,tvoj sinčić koliko beše ima godina?Da su živi i zdravi.Kod mene opet burna noć.Pohvalih se juče da me ništa ne boli,noćas stomak zafrkavao.Ispih lekove,pa će ciklus i tako.Lepo provedite i ovaj dan.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori mama 05/20
17.5.2020 9:23:30   
IvanaSK RR
Sin mi je sesti razred. U novembru puni 13 godina. Meni je cudno jer u blizoj familiji uopšte nemamo nogate ljude 🤣 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori mama 05/20
17.5.2020 9:27:25   
flamingos
Ivana,sve se izmenilo.Nema veze ima li iko velike noge u familiji.Rastu kao iz vode.Neka je živ i zdrav veliki dečak.Anđela u julu puni 10 godina.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori mama 05/20
17.5.2020 10:12:52   
emicaa
Djeca su vam i vislja i imaju vece noge od mene 😂

Probudila sam se sa glavoboljom i podocnjacima do poda.Ne boli me vise i nemam mucnine,ali i dalje se duva.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori mama 05/20
17.5.2020 10:24:34   
flamingos
Hajd Emice da budeš dobro,da prestane glavobolja.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori mama 05/20
17.5.2020 10:31:12   
pari
Emice, drži se...sutra ideš kod dr?


Ivana, nadam se da ćeš se brzo oporaviti...je l te boli?
Flamingos, i tebe da prođe stomak što pre...
Nas dve same...ja pravim neke zdrave korpice...vežbala sam jutros pa mi je nekako sve lakše i bolje...Još mi i mm poslao divnu poruku noćas...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori mama 05/20
17.5.2020 10:38:38   
emicaa
Da Pari,ujutru u 10.

Sad bas dugo nisi vidjela muza jel da.Znate li ista kad bi mogli kod njega

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori mama 05/20
17.5.2020 10:51:27   
pari
Da,od 18.1. baš dugo...

Ne znamo još ništa. Na Airserbii piše prvi let 6.6.ali nisam sigurna da je to tačno...čekamo da vidimo šta će biti...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori mama 05/20
17.5.2020 12:06:47   
flamingos
Hvala Pari.Divno,nadam se da svi uskoro budete zajedno.❤Ispekoh orasnice.Ne znam smeml li da se uputimo h grad,baš tmurno vreme.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori mama 05/20
17.5.2020 12:21:29   
vocicana
Pari, dugo niste bili skupa. Sve mi tesko padne kada procitam, nista gore od ove situacije. Bar je pri kraju sve ovo, da se malo konacno predahne.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Fotografija koja pokazuje emocije kod pres...
Posle dve godine dojenja svoje ćerke, i mnogo pomešanih emocija, mama dve devojčice, Maya Vorderstrasse odlučila je da s...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Glasan za ime
Glasaj za ime

Moj muž i ja se nikako ne možemo složiti oko imena za našu djevojčicu. Molimo za mišljenje drugih. Ovo je nas uži izbor.

Karla (9%)

Mila (35%)

Mikaela (5%)

Lara (27%)

Eva (11%)

Saša (13%)


Ukupan broj glasova: 457

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here