|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/20
25.5.2020 14:46:24   
vonavoj
Devojke,nije kasno.

Moja sestra je proslw nedelje,u Americi,rodila prvo dete,73ce godiste..Ljisho,ti ne zoves call centar?Ja zovem,saml tako zakazujemo,kad ne uspem onda cimam direktno dr. Evo danas sam morala,trebaju mi potvrde za vrtic,kaze dodjite popodne.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 05/20
25.5.2020 14:48:16   
flamingos
Von,čestitam,ona je moje godište.Divno,da častiš tetka.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 05/20
25.5.2020 15:04:40   
milicicak
Preziveh ja danas...


Sad opet u vecitoj dilemi prati ili ne prati ves 😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 05/20
25.5.2020 15:31:09   
Ana RR
Von, čestitam!! Ne mislim ja da je kasno zbog godina već zato što mi se čini da smo se već ušuškali u ovakav način života i teško mi je da zamislim da ponovo imamo bebu. Da je sve bilo kako treba, sada bi imali imali još jedno čudo od skoro 3 godine ali jbg, nije se dalo.

Mili, ti u dilemi oko veša a ja oko ručka user posted image jel moramo jesti svaki dan? user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 05/20
25.5.2020 15:41:53   
Mirko Svirko
Oraspolozila sam se citajuci...

Ja bi drugo dete.. mm nije bas za to. Ja imam 28. A on 40.Ja se sve cimam procice mi voz. Nekad mi bas bude zao... pogotovo sada kada je bila izolacija.M sedi sam i igra se...Nekad me i prodje ta zelja.
Sta vi radite pp ovom kisnom danu?
Von, cestitam ❤
I ja cu biti tetka u julu 😇😇😇

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 05/20
25.5.2020 15:51:03   
jess021
Ana, kaze L jedan dan dok smo rucali:Ko izmisli ovu hranu? 😀



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 05/20
25.5.2020 15:54:29   
Sanjica26 RR
Mirko, ti si jos mlada. user posted image

Mene ponekad uhvati zelja za trecim, ali se brzo trgnem. Mnoge okolnosti su tu koje me trgnu da nije to bas tako jednostavno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 05/20
25.5.2020 16:21:52   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Ana, kaze L jedan dan dok smo rucali:Ko izmisli ovu hranu? 😀




Hahaha pa eto user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 05/20
25.5.2020 16:24:40   
emicaa
Ja sam jedna od onih koju nikad ne hvata zelja za trecim.Uvjek sam htjela dvoje i imam dvoje,za mene je to to 🙂

Von tvoja rodjena sestra? Cestitam 🤗

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 05/20
25.5.2020 16:42:17   
vocicana
Von tetka pa cestitam. Ja sam presrecna tetka, bogata, isla sam u petak da ga vidim, srec moje majusno, mirisala sam ga, on je buvica jedna.
A sto se hrane tice, bas mi je nesto i meni kao L, ko je izmisli.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 05/20
25.5.2020 17:35:37   
vonavoj
Nije rodjena,jedna mi je bliznakinja,a druga 7g mladja..ovo je sestra od tetke..zivi u Americi,tamo je i rodjena.

Inace,cas_tim!M dobio As od grada Pa,bio konkurs za decu rodjenu 2018,i ja predala..svi mi se smejali,kao kako da ne,to je namesteno.. delilu su 150kom.Vodila sam M i J kod dr po potvrdu za vrtic,sve cisto..odakle mu temp,ko zna.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 05/20
25.5.2020 17:46:07   
mati

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja sam jedna od onih koju nikad ne hvata zelja za trecim.Uvjek sam htjela dvoje i imam dvoje,za mene je to to 🙂



Isto kao i Emica, mada nekad kad vidim bebu prodje mi kroz gavu, al sto kaze Sanjica, trgnem se.
Taman mi spojili misice, jos oziljak na stomaku, a ja lose svakako reagujem na oziljke. Jedan 3 i 750kg, drugi 4 i 500kg. Moje telo bi lose podnelo posle svega to rastezanje stomaka verovatno. Ja se nisam ni buckala, samo u stomak islo sve. Tek pred kraj mi otekle noge i lice se ubuckalo


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 05/20
25.5.2020 19:22:25   
Sanjica26 RR
мати, и мени је све ишло у стомак. Баш сам била обе трудноће мршавица.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 05/20
25.5.2020 20:09:24   
emicaa
Mati ja sam imala strasne orobleme sa kicmom posebno u drugoj trudnoci.Ali sa strane to,ja ovako nemam zelju za vise djece koliko god to surovo zvucalo nekome.Obozavam bebice,mazim ih i nosam ali ne zelim jos jednu 



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 05/20
25.5.2020 21:40:30   
mati
Sanjice ja nisam bas mrsavica user posted image Nisam ni buca. Taman sam. Tad me zezali da sam samo loptu progutala. Dok se lopta nije spustila i otegla kao balon sa vodom, malo falilo do kolena...
Emice ave te razumem. Ja sad imam vremena za sebe. Koliko god to sebicno zvucalo. Deci smo i dalje potrebni, ali nema vise vodanja za ruku i brdo razbacanih igracki. I kad krenem da vezbam ne skacu po meni misleci da se igramo. Sad je nase vreme drugacije. Brige i problemi su tu i dalje, ali tu sam i ja. Sama sa sobom ponekad. Izadjem sa drudaricama, sa kolegama bez da razmisljam ko ce sta da jede, sisa, presvlaci se...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 05/20
25.5.2020 22:03:08   
vonavoj
E bas to mati,meni to fali sad,mnogo godina vec sluzim😂😂procice i to,ali to ce biti bez prestanka skoro 12 godina😁

Mislim,ceo zivot brinemo za njih,ali ih ne oblacimo,ne hranimo,ne uspavljujemo,😆Taman je jedno poraslo,stiglo drugo,trece..sa njih dve ovako velike,ihaj,ne bi ih oset_ila...Zato mi se manta u glavi od malog nemirka😇

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 05/20
25.5.2020 22:07:15   
Milena18
Von, divno što je sestra dobila bebicu. Čestitam!
Sanjice, 5. decembra sam rođena user posted image
Ja malo očistila kupatilo, odradila vežbe petnaestak minuta i sad pijem pivo i odmaram mozak user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 05/20
25.5.2020 22:48:02   
emicaa
David je tek i januaaru piceo spavati po cijelu noc.Od 2013 vise nisam spavala nego sto jesam,zar da to sebi pokvarim 😅



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 05/20
25.5.2020 22:58:58   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

David je tek i januaaru piceo spavati po cijelu noc.Od 2013 vise nisam spavala nego sto jesam,zar da to sebi pokvarim 😅




O tome ti pricam,hahaha..taman smo odvojili J i T u sobu i ja zatrudnela i sad imamo M u krevetu..znaci spavali smo sami 9 meseci😂bez budjenja..za ovih 9 godina braka.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 8:21:32   
jess021
Dobro jutro!

Danas necemo napolje, tako da mozemo sredjivati stan i peci kolace, problem je sto nemam mikser. Sad imam rernu, nemam mikser... Stalno nesto fali. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 8:24:00   
pari
Da,kad bi mi neko dao dete od 3 god, moze 😁 


T jos spava sto je neobicno jer ona obicno ustaje oko 7...mozda zbog vremena...grozno je...kisa...Izgleda ce cele nedelje kisa :(
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 8:27:15   
pari
Jess, dosta toga moze i bez miksera ili samo sa onom mutilicom...keks neki...

Ima.i dosta t9ga iz blendera...ja nemam blender ovde ali planiram u Americi da pravim jer tamo imam.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 8:31:25   
jess021
Pari, htela sam Tri leće, za to mi bas treba. Mozda umesim beli keks, videcu.

Ju, T se bas uspavala😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 8:58:11   
pari
Imaš neki dobar recept za tri leće? Pošalji mi ga pliz ako imaš...

Da, T se baš uspavala 😄M će uskoro doći,jedva čekam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 9:34:10   
Mirko Svirko
Dobro jutro,  sta radite?

Ponovo kisa,  bas me nervira. Ja pila kafu u miru i tisini 🤗
Za rucak sam smislila sta cu.. Danas da ukljucim masinu ali ne znam kako cu osusiti ves 🤔


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here