|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/20
1.5.2020 23:12:13   
flamingos
Mame,samo da vam mahnem i poželim laku noć.Odoh na spavanje.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 05/20
1.5.2020 23:14:33   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Imaju dobre proizvode,ali lose stoje..tesko ulaze u velike markete,kasne placanja..krali ih radnici...ma uzas. Steta..mislim da su zadnje 2 godine malo uvelike kontrolu troskova,radnika. 





Pa jeste... Ja ih kupujem po ovim diskontima kucne hemije. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 05/20
1.5.2020 23:14:58   
Ivanka 75
Laku noc Flam  😊❤️


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 05/20
1.5.2020 23:25:32   
bebilule
Hej mame. Ništa nisam čitala ovih dana. Nemam vremena. Na posao odem jednom sedmično, nepto odradim od kuće ili opet trknem na sat-dva. Stalno smo vani, ili oko baštice ili u šumi i na planinama. Počinjem se groziti ovog sistema i svijeta i sve češće razmišljam o selu. Pojma nemam kako ću se vratiti na posao. Malo sam se i društveno aktivirala, koristi se ovaj period zabrane okupljanja za stavljanje rijeka u cijevi, pa smo formirali neko udruženje i tako...


Ljubim vas sve, vratiću se koju stranicu nazad da vidim šta mi je s drugaricama. 💓

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 05/20
2.5.2020 7:31:37   
Misha i Ljisha
Bebi lepo sto si se javila. Mi bas konstatujemo kako nam fali neka duza set_nja i druzenja. Sutra cemo mozda na salas. Zavisi od vremena. 


Pecem projice. Nesto sam jutros zabola. Mogle su vec biti ispecene nego eto kasnim. Tmurno pa ni meni mozak ne radi bas sjajno. 
Juce rostiljali. Danas mm pravi paprikas. Juhuu...malo da me odmeni. Ja sam bas preumorna nekako. 

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 05/20
2.5.2020 7:49:32   
bebilule


IZVORNA PORUKA: pari

Ja dosta toga radim po osećaju. Dosta i čitam, trudim se da sagledam sa svih strana. Svako dete je priča za sebe, rađaju se sa karakterom, na nama je da im pomognemo da odrastu u zrele ljude koji mogu sami da se izbore...ako uspemo...


Hvala vam svima!



Vratih se par stranica nazad da vidim kako ste. 
Kod njega ne mora biti samo karakter i prirodna osjetljivost, faza i sl. Našao se u situaciju koju ne može sam razumjeti i sam se izboriti. Često djeca u njegovoj situaciji i njegovih godina projektuju da su za sve oni krivi. To ne znaju reći, objasniti, ali ih muči. Sin mog rođaka je u istoj situaciji bio. Sa 3 godine je dobio brata i sestru i od mame i tate. Nastavili su dosljedno, na njegove ispade bijesa i ljutnje, razumijem i to... Gledali su da ga vaspitavaju kako misle da treba bez obzira sto su se razveli i sto imaju nove partnere i djecu. Nije uspio da se izbori, ima 11 godina sada. Nema vise tog bijesa i razmazenosti, ali ima neke iskljucenosti u njemu. Kao da je napravio svoj svijet u kojem mu niko ne moze nauditi. M je dijete razvedenih roditelja, niko od nas nema nove porodice, nema braće i sestara, pa ima sigurno nekih "lomova". I biće ih. To se trudim uvijek spremno dočekati. Pari, ja bih njega malo "protežirala", probaj okrenuti priču na M je stariji, pusti ga da izađe prvi na vrata, npr. Zašto ne probati. Možda za 10 dana dijete bljesne. Pokušaj čisto da provjeriš šta je i dokle smiješ pustiti. Tanka je linija. Ljubim te puno. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 05/20
2.5.2020 8:28:01   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Konacno da si se javila bebilule. user posted image
Kod mene svi spavaju. Mm ode na svoje radne zadatke. Ja sam doruckovala i vratila sam se u krevet. Morala sam sinoc da popijem lekic pre spavanja. Mozda sad produzim dok se deca ns probude.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 05/20
2.5.2020 8:40:20   
jess021
Dobro jutro. I ja sam duze spavala, dobila, pa me stomak bolucka.

Juce nam je bas bilo lepo, jos smo nas tri posle bile u dvoristu zgrade, igrale se.... Ljiso, polako, sve ces stici😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 05/20
2.5.2020 8:50:20   
pari
Bebi, hvala na savetu! Pokušaću baš tako da vidim kako će biti...Osećam da mu nedostajem stalno i osećam da mu treba moja podrška i pažnja ali mi je malo teško kad sam sama...ali probaću...

On meni već sad nedostaje...dolazi sutra predveče...Nego je i on rastrzan prilično, tri dana tamo pa dva dana ovde pa će opet kod tate na slavu pa opet ovde tri dana pa opet kod tate dva.  Mali moj dečak 😊
Dobro jutro svima!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 05/20
2.5.2020 9:03:51   
flamingos
Dobro jutro,Pari-grlim te.❤Evo mm išao u kupovinu,za ručak da pečem pilr.Mašina pere,nas dve danas da sredimo njenu sobu,da vidimo šta ima za bacanje,šta za selo,a šta da ostane.Tmurno vreme.Pozdrav svima.Prijatan vikend.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 05/20
2.5.2020 9:30:41   
Ivanka 75
Dobro jutro!


Tmuran dan, bljak, ali bas me briga 😂
Moji spavaju, leba ima, rucak pribiramo od ovih dana i tako.... Subota, jeeeeeeeee ❤️❤️❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 05/20
2.5.2020 13:04:42   
mati
Bas je bljak vreme... Htela sam da danas malo setamo, ali i da nije kise trenutno, sve je mokro.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 05/20
2.5.2020 13:05:44   
Sanjica26 RR
Bas je grozno. Ja lezim. Malo gledan kitchen, malo citam. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 05/20
2.5.2020 13:12:16   
mati
I ja sam se izvalila. A evo na Superstar tv pustili Doslo doba da se ljubav proba, pa Ljubi ljubi al glavu ne gubi. To uvek mogu da gledam, iako znam napamet. Ove nove serije i filmovi su mi uglavnom katastrofa i ne drze mi paznju. Mnogo bre psuju...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 05/20
2.5.2020 13:34:22   
pari
Da, bas bljak vreme ali moramo da izadjemo malo kasnije da udahnemo malo vazduha...Vise ne znam ni sta bi sa njom radila, ona se jos uvek ne igra nista spec...


Pitanjce: sta radite sa kosom koja se stalno mrsi od spavanja? T se mrsi zadnji deo kose bas bas od lezanja. 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 05/20
2.5.2020 19:23:01   
vonavoj
Pari,imas one sprejeve za devojcice,za kosu,da se lakse ceslja.

Nema nam branki?Ja se spremam za posao,ofarbala se,depilirala,spremila obucu,jos garderobu.  

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 05/20
2.5.2020 19:30:26   
Ivanka 75
Von, lak pocetak ti zelim! 😊 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 05/20
2.5.2020 19:49:09   
pari
Von,počećeš da radiš ili ideš samo da pričaš sa njima?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 05/20
2.5.2020 20:12:11   
jess021
Pari, M ima lokne, ja je cesljam samo kad pere kosu, stavim joj neki svoj balzam/pakovanje i rascesljam tako mokru i ne diram do sledećeg pranja, ali za jednu noc joj se sve to pozadi ućeba.

Nama bili drugari, posle bile malo u dvoristu, ja vezabala... Tako da svega mega. 
Von, kad počinjes? Sta ces sa decom? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 05/20
2.5.2020 20:46:00   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Pari,imas one sprejeve za devojcice,za kosu,da se lakse ceslja.

Nema nam branki?Ja se spremam za posao,ofarbala se,depilirala,spremila obucu,jos garderobu.  


Ne ideš valjda sutra, u nedelju, na posao?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 05/20
2.5.2020 20:56:00   
Ivanka 75
Hmmmm... Mogla sam se ofarbati danas... Ali nisam 😊 Sutra... 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 05/20
2.5.2020 21:04:45   
vonavoj
U ponedeljak pocinjem,danas mi se zvanicno zavrsilo porodiljsko😔😔

Idem da se dogovorim,tj.da im kazem da pre pocetka vrtica ne mogy da radim,u ponedeljak je mm uzeo slobodan dan.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 05/20
2.5.2020 21:59:17   
emicaa
Pari i ja sam Dori uzimala sprej za lakse rascesljavanje.Sad joj stavljam svoj balzam.

Von neka ti je srecan pocetak,bice sigurno mnogo neobicno dok se opet ne uhodas.Ja danas isla u nabavku pa kod svekijevaca na kafu,spremala veceru i prodje dan

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 05/20
2.5.2020 23:02:14   
Sanjica26 RR
Samo da mahnem❤️

Mi imamo sprej za devojcice. U ponedeljak idemo na sisanje. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 05/20
3.5.2020 0:03:25   
emicaa
Sanjice dovedi ih meni,vidjela si da znam osisati siske 😂😂😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here