|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
3.12.2019 22:31:46   
vonavoj
Branki i ja imam osecaj kao da se poznajemo,ihaj..Zaista ima dosta devojaka koje spominjem kao da se poznajemo..Volela bi pari da upoznam,mama jo,jess,fili,flamingos,ivanku,..Ivanu,bubi,dunju,anu,les,sanjicu,njih vec znam😂😂 (kobajagi)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
3.12.2019 22:33:40   
MamaNecaVo
Mamu Jo. ❤️


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 6:35:19   
IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Branki i ja imam osecaj kao da se poznajemo,ihaj..Zaista ima dosta devojaka koje spominjem kao da se poznajemo..Volela bi pari da upoznam,mama jo,jess,fili,flamingos,ivanku,..Ivanu,bubi,dunju,anu,les,sanjicu,njih vec znam😂😂 (kobajagi)


Cuj,kobajagi,u dušu,bre😂😂😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 8:29:33   
bubulence


IZVORNA PORUKA: mama Jo

😊 koliko smo samo kafa ispili i pocascavali se red bi bio da to bude i jednom zapravo 😊
user posted image



Mi smo se ranije okupljale u NS na kafici... Upoznala sam bas bas dosta starih clanica, ne samo novosadjanki. I sve su divne! Mislim da sam vec pisala, sa nekima se druzimo i porodicno... Od starih su ostale mislim samo Von i branki da ih ne znam... 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 8:34:45   
emicaa
Ivanu,Bubi,Veselicu,Sanjicu,Anu,Les,Mama Jo,Von,Branki....ima vas ima.Necu nabrajati.Ali uvjek kazem kad tad,jednog dana se moramo upoznati



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 8:38:49   
bubulence


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ivanu,Bubi,Veselicu,Sanjicu,Anu,Les,Mama Jo,Von,Branki....ima vas ima.Necu nabrajati.Ali uvjek kazem kad tad,jednog dana se moramo upoznati





Juuuu, pa ja kontam kao da te poznajem od rodjenja 😁. Onda dodajem i tebe i Vesi na spisak i muzeve naravno😂. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 8:40:36   
emicaa
Bubi pa moram naglasiti,posmislice da smo u zavadi ako ne naglasim



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 8:53:18   
bubulence
Znas, kada kupim kucu pravim okupljanje za nas 4, nase zgodne muzeve i male gremline😂😂😂


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 9:10:46   
Ana RR
Branki, Mama Jo, Emi user posted image baš je lepo kad neko želi da te upozna user posted image

Puno vas sam upoznala ali ima vas puno sa kojima nikako da se vidim a tako bih volela. Neke od vas znam toliko dugo na RR da imam utisak da se znamo i lično. Ja uživo nisam neka pričalica tako da bih uživala slušajući vas user posted image







_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 9:16:32   
Filadendronka
Ejjjj devojkeeee, divno je videti da me pominjete. Mama Ivane, Mirko Svirko, Mama Jo, Von grlisa za vas! Ja bih bukvalno sve RR devojke da upoznam, ali za razliku od Ane ja sam pricalica, da ne kazem smaracica! 😂😂😂 Kad sam dosla na forum nisam mogla da pohvatam ko je ko, a sad vec znam za vecinu gde su, sta rade i sl. Fali mi samo slika tj. upoznavanje da povezem sve to u jednu celinu. Moram da istrazim gde se ono kace slike, ali da samo vidi odredjen broj ljudi sa foruma. :) 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 9:16:50   
emicaa
Anci ja sam uzivo velika pricalica,samo ti treba malo da se opustim 😁

Bubi ti zabavljaj muzeve 😛

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 9:27:06   
vonavoj
O da..i emicu kao da poznajem😂😂I ja sam pricalica😜

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 9:34:07   
bubulence


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Anci ja sam uzivo velika pricalica,samo ti treba malo da se opustim 😁

Bubi ti zabavljaj muzeve 😛



Znas me... Vesi ce da nam mesi jer je ona jos nevina, ja da zabavljam vase muzeve a ti i Ivana mog 😂😂😂. Mislim da ce meni biti najbolje😂😂😂. Fili, i tebe bih bas volela da upoznam❤️

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 10:04:46   
Ana RR
Ništa, popiću čašu vina da se opustim a onda ste gotove user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 10:25:59   
mama Jo
Haha, po ovo je zabava zagarantovana user posted image
Bebilule, tebi cemo da organizujemo prevoz i smestaj nista ne brini, samo da nam dodjes 🙃

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 10:26:38   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: MamaNecaVo

Mamu Jo. ❤️




user posted image
Takodje draga.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 10:29:49   
bebilule

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Haha, po ovo je zabava zagarantovana user posted image
Bebilule, tebi cemo da organizujemo prevoz i smestaj nista ne brini, samo da nam dodjes 🙃


Ja nikako da se organizujem, a odavno planiram u NS kod moje drugarice. user posted image
Dolazili li iko od vas na Jahorinu?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 10:40:41   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ništa, popiću čašu vina da se opustim a onda ste gotove user posted image



Ancice, evo da kazem za one koje te nisu upoznale da si uzivo prilicno opustena, fina, tiha... Na forumu si mi delovala hladno i uzdrzano. A kada smo bile na kafi sa Bokom bas si mi bila super.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 11:02:18   
Ana RR
Bubi, da provalila sam da ponekad tako delujem na forumu ali zaista nisam takva, eto ti si mi svedok user posted image

Jao bebi, mi bi negde skitali, razmišljali smo i o Jahorini (ja sam slobodna za katoličke praznike) ali ne znam da li ćemo. Čeka nas puno toga finansijski pa nikako da prelomimo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 11:04:59   
emicaa
Jeste,Vesi je bas nevina 😂 

Anci o tebi sam mislila kao i Bubi kad sam tek dosla na forum.Isto sam nislila i o Trci 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 11:31:50   
bubulence
Podset_i me sta si to mislila 😁


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 11:33:37   
pari
I ja bih volela sve da vas upoznam. Ja sam bila samo na jednoj kafi pre 6 godina kad sam bila trudna sa M, tad sam upoznala dunju 🙂 

I prosle godine na deda mrazu...
Ja sam isto prilicno tiha i ne pricam mnogo...Mnogo vise pisem 🙂

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 11:41:26   
MamaNecaVo
Secam se da je bilo organizovanja druzenje. Da li ce se to ponoviti? 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 12:20:46   
emicaa
Mama Neca to se manw medjusobno dogovore da odu na kafu,nema neke posebne organizacije

Bubi ne kontam 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
4.12.2019 12:53:24   
jess021
E sad ovako...
Ja vec 100-ti put pišem u ovoj temi. Volela bih da upoznam Anu rr, Emicu-iako ona mene ne😂, Vonavoj, Branki, Flamingos, Filandendronku - izem ti nick, nikad napisati a kamoli izgovoriti. 
Seticu se jos, sigurno.. Neke sam sigurno zaboravila iz razloga što mislim da sam ih već upoznala. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here