|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Julski baRR
27.7.2020 16:11:07   
Ivanka 75
Mirko, miris bebe, mmmmmm milina ❤️

Emice, propustila sam, izolacija? Nije valjda? 😕
Mi rucasmo, bese boranija sa pavlakom i jajima. Samo ja jela. Ali sam ih obavestila da ih ista ceka i sutra za rucak. 😅 Pojeli rostilj od juce a za sutra ga nemaaaaaa.... 😂😂😂
Mm hrk hrk, Ivka napolju, ja kuliram... 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Julski baRR
27.7.2020 16:12:47   
mama Jo
Tako treba Ivanka, cvrsta ruka nego sta user posted image
Ja bas volim boraniju buraniju kako li se vec kaze

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Julski baRR
27.7.2020 16:40:10   
Ivanka 75
Volim je i ja al zbog izbiraca ne pravim pa i ne jedem. Danas prelomih pa napravih. I bas je ukusna. Nisu hteli ni da probaju. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Julski baRR
27.7.2020 16:49:53   
emicaa
mm i ja isto volimo.Djeci napravim nesto drugo.




_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Julski baRR
27.7.2020 16:51:43   
mama Jo
Joj ja danas citav dan kao pijana. Samo zevam. Evo sad pola sata ne mogu da dosjem sebi.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Julski baRR
27.7.2020 17:03:15   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Volim je i ja al zbog izbiraca ne pravim pa i ne jedem. Danas prelomih pa napravih. I bas je ukusna. Nisu hteli ni da probaju. 


Joj Ivanka.I mi smo uz njih.😁Nekako nikako ne volimo boraniju.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Julski baRR
27.7.2020 17:17:41   
Sanjica26 RR
I mi svi volimo boraniju. Tako i ja kažem mojoj deci kao i ti Ivanka. Samo sto retko kad izvoljevaju. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Julski baRR
27.7.2020 18:10:16   
Ivanka 75
Ajte na slane kifliceeeee 🥐🥐🥐🥐🥐🥐


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Julski baRR
27.7.2020 18:10:23   
flamingos
Polazim od sebe-ne mogu da teram dete da jede nešto što ne voli,kad ni ja ono što ne volim ne mogu da jedem.Sve je ona probala-jednostavno ne voli i to je to.Na silu ništa.❤Ivanka,pojeśćeš ti sutra boraniju,a bjima ćeš da spremiš ono što vole.😀👍


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Julski baRR
27.7.2020 18:11:17   
flamingos
Eto-ješće kiflice.Hvala,hvala.Mmmm,divne su.👍


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Julski baRR
27.7.2020 19:37:17   
mama Jo
Joj Ivanka aj sacuvaj za dorucak, ja ne smem kiflice sad, bas se trudim da ne veceram, ali rado bih probala ☺️
Kako ste zene, sta ima?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Julski baRR
27.7.2020 20:57:11   
Filadendronka
Dajte dupli espeeso bez dodataka, da skoci adrenalin. Samo da vam mahnem, ne stizem da pisem. Radim do 18h, od toga efektivno 98% radnog vremena. Potom oko dece, kuce, ma ziva nisam od ovakvog tempa. Grlisa za sve! 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Julski baRR
27.7.2020 21:03:35   
mama Jo
Jaoj Fil, do 18h... Pa to je ceo dan covece. Dobro stizes sve stvarno?!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Julski baRR
27.7.2020 21:07:57   
Filadendronka
Mama Jo, kao zombi sam bukvalno. J se budi i dalje tokom noci da sisa, preko dana sam zauzeta i na poslu i kod kuce bez predaha. Kako ste vi?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Julski baRR
27.7.2020 21:15:44   
Mirko Svirko
Fil,ti radis??? Kako sve stizes? 

Ivanka, gde si bre ti, pozitivo dana?Sto se boranije tice mi jedemo. Mm kaze "o ne buranija" 😂😂😂 al nema nista drugo pa sta ce jadan jede i to 😂😂😂
Kiflice su super, hvala ti ❤❤❤
Mi bili na plac... lepo se izigrali i istusirali i jeli i ja ne mogu vise.. nosili neko kamenje i sredjivali dvoriste i jos ja rekk aj da malo okopam neku ruznu travu i sad mi kicma kao kod sundjer Boba -  ne osecam je vise.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Julski baRR
27.7.2020 21:41:47   
flamingos
Fil,mašem i ja tebi.Evo nas u komšiluku,kafenisale smo moja komšinica i ja i ispričasmo se.Dete se igra sa macom.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Julski baRR
27.7.2020 22:23:54   
mama Jo
Joj Fil verujem, samo zamisljam kako to izgleda. Verovatno im falis, seci mislim, a i oni tebi...
Mi smo dobro, jos na selu, samo produzavamo jer mi lakse ovde, a sad smo vec probili svaki termin, ja nesto kedva cekam da odemo za grad jer mi u glavi gomila stvari koje hocu da uradim, ali nista nije hitno toliko.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Julski baRR
27.7.2020 23:05:29   
Ivanka 75
Kako se zove ona tema za krecenje i farbanje? Da postaavim slike sobe sto smo preuredili za 5000 din 😊

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Julski baRR
27.7.2020 23:29:55   
Mirko Svirko
Ivanka jel si postavila negde slike?

Mama Jo,bolje sedite tu i uzivajte.Tu ste i izolovani a opet kmate sve i lepo vam je. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Julski baRR
27.7.2020 23:30:31   
mama Jo
Jaoj hajde bas Ivka, bas me zanimaju slike.. A iskreno ne znam kako se tacno zove tema. Kucaj krecenje pa sta ti izadje

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Julski baRR
27.7.2020 23:31:04   
Ivanka 75
Nisam MS, ne mogu da nadjem temu...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Julski baRR
27.7.2020 23:48:25   
Mirko Svirko
Kucaj dekoracija sobe ili krecenje ili sobe ili otvori temu ako je bas nema.

Bas me zanima kako ste sredili.

Ja se sad saznala nesto i uspanicila. U zgradi nam je jedna zena pozitivna a nasa zgrada mala ali dovoljno jedna i plus ona ima kucu i izlazi i set_a je i set_a i ona...I sada mozda je ovo za onu drufu temu. Ali eto ja se osecam lose. Kao da ne mogu da udahnem ali ne od korone nego neki napad panike. Vise nigde nismo sigurni..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Julski baRR
28.7.2020 0:22:51   
Ivanka 75
Panika MS, disi duboko. Ako imate lift izbegavajte ga. Ne dodirujte gelendere.


Oprezno samo. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Julski baRR
28.7.2020 1:51:59   
Duškić
Ivanka, tako nekako. Izbegavati koliko se moze.
Lepo spavajte.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Julski baRR
28.7.2020 8:06:11   
mama Jo
Dobro jutro u kafani. Kako ste?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here