|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
24.10.2012 19:46:16   
marince1
Pricali smo o 3 meseca jer je to bila konkretna situacija

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
25.10.2012 9:29:43   
Anck Su Nmaun
Da nikako da pitam kad u mesecu uplacuju tu novcanu naknadu, ja sam primila samo jednom ,pola meseca i to sam kasnije otisla , bila sam pre neki dan vidim nema....pa da ne idem 100 puta?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
15.11.2012 15:36:30   
Anck Su Nmaun
Inace uzela sam bolovanje bas juce i produzila novcanu naknadu za jos mesec dana. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
15.11.2012 15:42:54   
sarti
Bila je cini mi se proslog cetvrtka. Nisam znala da postoji ova tema, meni je pravo na nadoknadu isteklo 03.11.user posted image . Nisam znala da moze da se uzme bolovanje.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
15.11.2012 15:48:53   
Anck Su Nmaun
Kad u mesecu su obicno uplate?

(odgovor članu sarti)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
15.11.2012 16:05:42   
sarti
Od kada ja primam bilo je oko 02.-03. u mesecu, pa 4.-5. u mesecu i sada je zadnja bila 08.11.Proveri na sajtu NSZ oni dan unapred objave da ce biti isplata.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
11.4.2013 18:26:57   
dijana1*
Da li neko zna sta mi je potrebno od dokumentacije da bih se prijavila na Biro i da izvadim zdravstvenu knjizicu ?

(odgovor članu sarti)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
11.4.2013 21:49:03   
caca81
Ako ti je muž zaposlen onda moraš preko njega, a ako ne, onda se najbolje raspitaj u Republičkom fondu za zdravstveno osiguranje na tvojoj opštini.
A koliko znam ovo su potrebna dokumenta:
Radna knjižicu, kao i fotokopija prve dve strane
Lična karta (original na uvid)
Fotokopija odjave sa prethodnog osiguranja
Prijava na zdravstveno osiguranje

< Poruku je uredio caca81 -- 11.4.2013 21:51:18 >

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
12.4.2013 9:06:21   
dijana1*
Prvi put se prijavljujem na biro. Mm nikada nije bio prijavljen niti se vodi da radi negde tako da na njega ne racunam.
Ima li neko jos neku informaciju?

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
12.4.2013 9:11:39   
nela79
Kad sam imala onaj slucaj sa ovjerom knjizica prije par dana, isla sam i do biroa. Tad mi je zena rekla da preko biroa mogu biti osigurani samo korisnici novcane naknade.
Znas kako je bilo receno da djeca i trudnice moraju imati osiguranje ali to ovdje izgleda nista ne znaci.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
12.4.2013 9:15:53   
lesica
Najbolje je da se raspitaš u RFZO-u šta ti treba, mislim da u tvojoj situaciji osiguranje i knjižica ide preko njih, a da će ti trebati potvrda o trudnoći od lekara iz doma zdravlja. I verovatno još nešto od dokumenata, a šta zaista ne znam.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
12.4.2013 9:18:26   
dijana1*
Cek sada nista ne razumem, a sta cu kada se porodim kada vise ne budem trudnica. Ja sam u BL na birou i imam zdravstvenu knjizicu koju mogu da koristim u BG samo za ne daj Boze kada je neka teska bolest u pitanju a u BL je normalno koritim za sve.


(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
12.4.2013 9:19:58   
dijana1*
Nazvacu ja njih posle pa cu pitati, ako mi treba neki papir iz BL da ga ponesem dok sam ovde.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
12.4.2013 9:26:42   
lesica
Suma susmarum, ovde je luda kuća i 99% zaposlenih pojma nema šta ti treba. Uglavnom, nabavi ti potvrde da si trudnica, sa sve predvidjenim terminom porodjaja za svaki slučaj, i zovi ih obavezno.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
12.4.2013 9:29:55   
dijana1*
To mi jedino i ostaje. Nadam se da ce objasniti preko tel.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
12.4.2013 9:33:31   
lesica
Pročitaj ovaj članak KLIK

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
12.4.2013 9:38:12   
dijana1*
Nasla sam nesto pa cu stavaiti ovde. Mozda ce posle nekome znaciti.
Dokumentacija potrebna za prijavljivanje

Posto sam ja prijavljena na Zvezdari sada cu ih samo pozvati da vidim da li ce prihvatiti moju diplomu posto sam zavrsila Visu skolu u Prijedoru.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
12.4.2013 10:54:54   
nela79

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Cek sada nista ne razumem, a sta cu kada se porodim kada vise ne budem trudnica. Ja sam u BL na birou i imam zdravstvenu knjizicu koju mogu da koristim u BG samo za ne daj Boze kada je neka teska bolest u pitanju a u BL je normalno koritim za sve.




Kade smo vec kod radne knjizice ja sam svoju radnu knjizicu iz Teslica morala da proglasim nevazecom da bi se ovdje prijavila na Biro i da dobijem ovdje radnu knjizicu.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
12.4.2013 10:58:09   
nela79

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Nasla sam nesto pa cu stavaiti ovde. Mozda ce posle nekome znaciti.
Dokumentacija potrebna za prijavljivanje

Posto sam ja prijavljena na Zvezdari sada cu ih samo pozvati da vidim da li ce prihvatiti moju diplomu posto sam zavrsila Visu skolu u Prijedoru.


To nije problem, meni su upisali u radnu knjizicu diplomu faksa iz Banja Luke. Zavrsila sam ga kad sam se preselila u Bg, ali sam staru radnu knjizicu morala da proglasim nevazecom da bi mi izdali ovu za Srbiju

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
12.4.2013 11:57:26   
maksmin
Dijana, meni su vec nekoliko puta rekli u birou da nije potrebna radna knjizica da bih uzela, ili overila zdravstvenu, to vise nema veze jedno s drugim. Posto vidim da si na Zvezdari, najbolje ti je da odes u direktno u zdravstveno i pitas sta ti treba, a to ti je malo nize od filijale biroa, ul. Radoslava Grujica, preko puta MUP Vracar. Misli da je od dokumenta potrebna odjava sa prethodnog zdravstvenog, popunjen M obrazac za prijavu, i kopija lk, ako ti je muz zaposlen osiguranje ide obavezno preko njega (i verovatno treba jos neki dokument), a ako nije mislim da je ovo sve.
I da, kao je potreban i izvod plata svih ukucana prijavjenih na tvojoj adresi, pa ako je slucaj da se na toj adresi vodi neko ko je zaposlen, i mrzi te da trazis njemu taj papir slobodno reci da zivite sami, ne proveravaju to. Nadam se da sam pomogla.

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
14.11.2013 8:01:27   
Anck Su Nmaun
Mene skinuli 6 meseci za kaznu za ne redovno javljanje user posted image mada proslo je vec 3 mesc. Ionako nemamm neke koristi od njih user posted image

(odgovor članu maksmin)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
14.11.2013 8:31:45   
adulence
Da ti bar nadju posao pa da im se i javljas...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
14.11.2013 11:59:26   
Didy

IZVORNA PORUKA: adulence

Da ti bar nadju posao pa da im se i javljas...


Mene zvali pre nekog vremena, trebao im nastavnik engleskog za neki kurs. Nije stalno zaposlenje, ali tri meseca posla opet dobro dođe kad nema ništa drugo.
Baš sam se bila iznenadila, mislila sam da se to ne može desiti da te oni zovu za posao.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
14.11.2013 13:26:42   
nata11
Didy i ja iskreno da ti kazem nikad ne bih pomislila da su oni ikada ikom nasli poso.user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
14.11.2013 13:41:29   
vonavoj
meni su nasli,i evo me..pocela sam kao pripravnik,i sad sam sef racunovodstva!user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here