|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avgustovska RR plaža
27.8.2020 20:12:42   
flamingos
Gde ste mame?Mi do pola osam bile napolju,izigralo se dete,ja počistila dvorište.Sad redom na tuširanje i da odmaram.Sipala sam sebi kuselu vodu,hoće li neko?❤



(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Avgustovska RR plaža
27.8.2020 21:37:43   
Ivanka 75
Ono kad podjes kuci s posla pa celo stopalo sa sve baletankom ubacis u dezobraijeru i sa skriputavom nogom dodjes kuci 😁


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Avgustovska RR plaža
27.8.2020 22:31:48   
doramar11
Ja sam pocela da ih preskacem onako prljave i gnjecave..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Avgustovska RR plaža
27.8.2020 22:34:30   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: doramar11
Ja sam pocela da ih preskacem onako prljave i gnjecave..



Preskakah i ja ovih dana al mi se malopre omače 😂

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Avgustovska RR plaža
27.8.2020 23:07:07   
flamingos
Joj Ivanka.😀Laku noć želim svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Avgustovska RR plaža
28.8.2020 7:17:18   
Queen Lady
Dobro jutro dame.

Danas ja kuvam kafu. Da li je neko za?

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Avgustovska RR plaža
28.8.2020 7:31:49   
branki*
Dobo jutro...moze meni...danas ne odoh u skolu..svaki dan sam isla i posto niko nije javio za sastanak,ne mogu danas. Vodim dete kod logopeda,pa cemo mozda na bazen..



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Avgustovska RR plaža
28.8.2020 7:38:32   
Queen Lady
Evo stize kafica... Mi cemo verovatno u dvoristu da napunimo mali bazencic za decu, posto muz radi i sutra i prekosutra, pa da bar imamo neku zanimaciju dok on ne dodje sa posla. ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Avgustovska RR plaža
28.8.2020 7:50:06   
branki*
Mi nemamo dvoriste,nazalost.

A i super se sama organizujem sa njima.da l sam navikla vise da sam stalno sama sa decom i onda mi sami.izasla na terasu da popijem kafu,neki dim..bas je bzv..stavil pile da se prokuva za supu..kako ti je na dijeti?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Avgustovska RR plaža
28.8.2020 7:59:29   
Queen Lady
Mi srecom imamo veliko dvoriste. Ali smo malo dalje od grada. Vise bi mi odgovaralo da sam blizu nekog parka, pa u prirodu i milina.
Ma i meni je uglavnom lakse kada sam sama sa njima. Milion puta sam bila u iskusenju da kazem muzu, ajde idi negde, ostavi me sa decom... user posted image

E vec sam se navikla na dijetu. Vise mi ni ujutru nije problem sto jedem samo voce. U sustini sam ranije doruckovala jednu kiflu, isto sam bila "gladna" kao i sad sa vocem. user posted image


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Avgustovska RR plaža
28.8.2020 8:07:34   
nata11
Da cas_tim danas nam godisnjica braka.



I mi spavala do 7 a ja kao kokoska budna od 5. 


_____________________________





(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Avgustovska RR plaža
28.8.2020 8:09:45   
Queen Lady
Neka je sa srecom... user posted image
MM i ja smo ove godine oboje zaboravili na godisnjicu braka. Setili se posle nedelju dana user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Avgustovska RR plaža
28.8.2020 8:10:26   
emicaa
Dobro jutro,opet sam sa mukom ustala.Budila sam se cjelu noc.

Branki blago vama,bazen.Ovde od danas kisa,temperatura ce biti u nedelju samo 15 stepeni.Lady jesi li nam se ti skoro pridruzila,izvini nesto te se ne sjecam

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Avgustovska RR plaža
28.8.2020 8:11:07   
branki*
Natali,da je sa srecom!

Ja sam kod nas ta inace koja pamti datume.on zaboravlja i kad mu je sestri rodjendan,ja ga podsecam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Avgustovska RR plaža
28.8.2020 8:12:34   
jess021
I ja cu kafu, svako jutro sam koma, a jajnici me i dalje bole, vec nedelju dana☹️



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Avgustovska RR plaža
28.8.2020 8:20:23   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Dobro jutro,opet sam sa mukom ustala.Budila sam se cjelu noc.

Branki blago vama,bazen.Ovde od danas kisa,temperatura ce biti u nedelju samo 15 stepeni.Lady jesi li nam se ti skoro pridruzila,izvini nesto te se ne sjecam


Nema potrebe da se izvinjavas. Registrovala sam se na forum jos 2014 godine, ali nisam ulazila na forum sigurno jedno 3,4 godine. Jedno vreme (cini mi se 2018, 2019) sam bila aktivna, pa me jedno vreme nije bilo. Pa sam sada ponovo krenula u druzenje user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Avgustovska RR plaža
28.8.2020 8:36:33   
mama Jo
Queen lady super, lepo se druzimo i caskamo ovde 😍

Jess, od cega te bole jajnici, mozda jer treba da dobijes ili nesto drugo?

Nato, srecna godisnjica ❤️❤️❤️

Kako ste mame?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Avgustovska RR plaža
28.8.2020 8:46:32   
branki*
Emice,kod nas toplo do ponedeljka,pa cu ja klince d vodim i za vikend,onda krece hladnije vreme.da iskoristimo sad lepe dane.

Jess,zasto jajnici?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Avgustovska RR plaža
28.8.2020 8:46:42   
Queen Lady
Kada sam bila trudna sa starijim sinom registrujem se ja na dva tri foruma (2014 god medju njima i RR ). Par meseci sam bila aktivna na jednom forumu (mozda nekih 6 meseci). Jao majko moja, koliko negativnih zena na jednom mestu. Mislim da ono nisam videla za svojih 32 god. Sta god da napises, za sta god trazis savet ili samo da napises da olaksas dusu, pa to sve do jedne ospu paljbu po tebi... Znaci stransno... Od tada vise i ne posecujem taj forum... Bila sam i na Demetra forumu, ali su njega vrlo brzo ugasili. E onda sam se igrom slucaja (ne secam se ni iz kog razloga) ponovo ulogovala i aktivirala na RR. Ne mozete ni da zamislite moje odusevljenje zenama i devojkama na RR. Toliko pozitivne energije, toliko podrske, razumevanja na jednom mestu od zena koje se vecim delo znaju samo virtuelno (bar u to vreme kada sam se prvi put aktivirala). I zadrzah se ja ovde, ali eto igrom slucaja, posle drugog porodjaja slabo sam ulazila na forum.

Divan forum i jos divnije clanice...

user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Avgustovska RR plaža
28.8.2020 8:52:52   
branki*
Je l da?ja sam samo na jos jednom forumu registrovana,citala sam ga jer su mi trebale ingo na neku temu,pa sam citala svasta sa neta..registorvala sam se jer sam morala da kazem svoje iskustvo.lele,majko moja..pa,to kao da im neko daje platu da kritikiju ono u ciju sam odbranu ja stala.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Avgustovska RR plaža
28.8.2020 8:57:55   
Queen Lady
Tada sam bas bila u haosu (sto se tice odnosa sa svekrvom), jos bila trudna. Bas mi je trebao izduvni ventil. I kada su osule po meni, pa ja treba da idem da se lecim... Zlo. Bas tako, kao da ih neko placa...

Na Demetru i RR sam se cini mi se u isto vreme registrovala, jer sam se porodila u 33 nedelji sa starijim sinom, pa onako sva izgubljena, trazila iskustva i ostale stvari sto se tice nedonoscica. Nego sam se nekako zadrzala na Demetri. Ovde tek kasnije krenula da kuckam.. .

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Avgustovska RR plaža
28.8.2020 9:09:39   
emicaa
Ja sam od pocetka samo ovde registrivana.Sad i kad bih se registrovala jos negdje inala bih osjecaj kao da varam zene ovde 🤣

Lady fino da si nam se vratila 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Avgustovska RR plaža
28.8.2020 9:15:40   
branki*
Tacno,emice😂

Taj forum na d je bese nasa clanica osnovala.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Avgustovska RR plaža
28.8.2020 9:18:21   
Queen Lady
Vratila sam se i ne idem odvade... user posted image


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Avgustovska RR plaža
28.8.2020 9:30:03   
flamingos
Spremna je kafa,izvolite.❤

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here