|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/20
26.10.2020 8:00:00   
jess021
Dobro jutro! Ja pijem kafu, vidim napolju lepo vreme. Mi smo juce ceo dan bile napolju, jest da je mokro ali uopšte nije bilo hladno. Iako je Mili jos pre dva dana procurio nos.


Ja danas imam rucak, sarma🙂
I ja treba da spremim papire da predam za osiguranje zbog M noge, a nemam pojma kad cu sve to jer mi mama nije tu. 
Flam, ja vise ne igram nagradne igre gde treba sto vise postova🙂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Razgovori mama 10/20
26.10.2020 20:15:52   
Maraj
Vece mame. Sta je ovo, nema nikog danas.
Ja bila na poslu. Pa po kuci standardno, oko rucka, dece, veša...

< Poruku je uredio Maraj -- 26.10.2020 20:16:13 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Razgovori mama 10/20
26.10.2020 20:28:56   
Misha i Ljisha
Dobro vece.  P veceras prvi put na ledu 😂 ja ponosna mama hahha...pitao me trener da li mu je prvi put. Reko jeste. Ne moze covek da veruje. Kazem ja da ce pre proklizati nego propricati 😂 ludnica. Crkla sam a vala i on je. I D je. P je vec u krevetu. Mislim da nece mrdnuti nocas u krevetu koliko se umorio na treningu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Razgovori mama 10/20
26.10.2020 20:35:38   
pari
Bravo za P!


Ja danas od 10 do 4 bila napolju, prvo sa jednom drugaricom pa sa drugom, bas je prijalo...M dosao oko pola 7 pa smo se igrali, sklapali lego i evo sad crtani pa na spavanje...
Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Razgovori mama 10/20
26.10.2020 20:40:21   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Kod mene tisina. Sofi spava. T je na engleskom. Nervira me sto je kasno. Taman cu da iskoristim vreme za ucenje. Sutra u 6 buđenje. Bice veselo. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Razgovori mama 10/20
26.10.2020 20:48:48   
mama Jo
Ljisho vodis i P na klizanje? Pa zar mogu tako mali vec? Kad su treninzi, gde to da vidim?

Mi danas standardno, ceo dan napolju, izmedju spremaj, daj da jedu, uspavljuj, igraj se... U krug 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Razgovori mama 10/20
26.10.2020 20:50:20   
IvanaSK RR
Vece. 
Ljiso,bravo za velikog dečaka ❤️ 
Ja sam macu upisala na ples,ali u vrticu. Malo da odmorim od treninga i utakmica. Sedam godina je to trajalo,a sada sin sam ide. 
Mi se ne mozemo sastaviti sa ovom skolom. Non stop se nešto prepisuje,nesto uci. Od kad je krenula skola mozda je dva puta bio kod drugara. Ili uci,pise ili je u skoli ili treninzi -utakmice. Nekad mi ga bude i zao. Naročito kad dobije minus ili losiju ocenu,jer druga grupa zna da ne posalje sta su radili u skoli 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Razgovori mama 10/20
26.10.2020 21:40:16   
Tiziana
Jeste, deca su bas u masini sa skolom. Ako jedan dan propuste da nesto rade, cao, ne mogu da uhvate prikljucak. Mi na sajtu skole imamo materijale za ove koji idu online pa nema sanse da se nesto ne prepise jer poprilicno prati sajt ono sto se radi u skoli, preglednije je na sajtu i ima vise nego sto stignu da zapisu na casu. A driblaju ih opasno, bukvalno svaki cas svi pitaju. Valjda jure da im daju ocene u slucaju da ih sve posalju online... sta znam.. 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Razgovori mama 10/20
26.10.2020 21:50:50   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ljisho vodis i P na klizanje? Pa zar mogu tako mali vec? Kad su treninzi, gde to da vidim?

Mi danas standardno, ceo dan napolju, izmedju spremaj, daj da jedu, uspavljuj, igraj se... U krug 😂



Mama jo P je preko veze 😂 u principy 3 i po god je minimum. Ali on je jako hteo i bio je uporan. Znaci ja ne mogy da vam opisem. Sandry je video dva puta u zivotu  ja mu kazem vrati Sandri kaciguon ode vrati. Cika Ljubu je video ajde da kazem 5 pyta kazem mu idi cika Ljubi vrati rykavice ode i vrati. Bio je sav na vrhuncu zadatka. Ja mu kazem slusaj trenera dobro on iskolaci oci i klima glavom kao u fazonu "evo kevo slusam" 😂. U principu najmanji broj klizaljki je 25 ili 26 nisam sigurna. On vec sad nosi broj 26 a imamo klizaljke pa je trener rekao da ga dovedemo. 
Ima na sajtu raspored. 
http://www.vladandrozdik.com/440866716

Šk znaci skola klizanja. Gledas na rasporedu te treninge. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Razgovori mama 10/20
26.10.2020 22:02:25   
flamingos
Ljisho,bravo za velikog dečaka.❤

Pari,kako si?❤Mi bili na rođendanu kod prijatelja,ćerkici slavili 8.rođendan.Samo mi  smo bili,u stanu kod njih,lepo je bilo.Dok dođosmo,Anđela napisala domaći,spakovala ranac,sredismo se za krevet i da odmaram.Dok je bila u školi,mm i ja išli do Lidla da pazarimo.Ostale mame,kako ste?❤Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Razgovori mama 10/20
26.10.2020 22:07:46   
IvanaSK RR
Tiziana, sin nema to na sajtu. A bilo bi super da ima. Ovako zna bas da bude mucenje. On ima ocena iz nekih predmeta koliko nije imao za celo prvo polugodiste prošle godine. Za sredu ima četiri predmeta koja ce sigurno pitati. Fiziku ih bukvalno svaki cas pita. Za petak Krvavu bajku da nauci i kontrolni iz biologije i još nesto mislim. U ponedeljak ide u školu iako nije po rasporedu da radi kontrolni iz fizike... Ma haos... Iskreno,ne vidim ja neke bas dobre strane ni ovog vida nastave. Samo prelaze lekcije i ispituju kao sumanuti. Poceo je da traži i pomoc,mislim da je malo pogubljen nekada 😂 



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 6:26:09   
Milena18
Dobro jutro!


Ivana,šaljem ti zagrljaj. Nedostaješ ovde. U osnovnim školama na koriste Google učionicu? Mmm tamo stavlja materijale pa su svima dostupni. 
Ljišo, super za P! Mogu da zamislim kako je sladak tako mali na klizaljkama. 
Ja se budila nekoliko puta noćas, na kraju sam prešla kod M jer me je zvala. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 6:41:24   
IvanaSK RR
Dobro jutro . Milence,znas da vas ja uvek citam ❤️ 
Imaju google ucionicu,ali retko koji nastavnik i pise tamo nesto. Par nastavnika samo. Za jedan,dva predmeta redovno stavljaju lekcije,ostali ponekad nesto. Treci nista 🤣 Na primer,za matematiku stavi samo povremeno zadatke za vežbanje,a tu je vec dobio dva minusa,jednom im druga druga nije poslala da imaju domaci,drugi put nije poslala sta su pisali na prethodnom casu. Mislim,u toku sam,redovno mu proveravam mob,a imam i njegovu google ucionicu na svom mobu 😂  a i viber i Google ucionica su mu instalirani na lap topu.
Nego,dosta mog zaljenja,kako je tvoja princeza? 
Kako ste sve mame? Nek nam dan bude lep i sto manje stresan😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 7:30:56   
pari
Ivana 🤗

Flamingos, hvala sto pitas...dobro sam iako se budim sa zapusenim nosom i dalje ali je ok. Kad je lepo vreme, sve je lakse...Sad cu uskoro da ih budim ako se ne probude pa da se spremamo za vrtic...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 8:06:25   
jess021
Jutro!


Ivana, obidji nas malo cesce😘😘
Ljiso, bravo za P, svaka cas_t!! 
Ja izvadila neko meso za rucak pa da pristavim da možemo napolje, bice i danas lep dan. 
Milena, i M se budila nocas, ali ja spavam u fioci pa mi nije tesko da predjem kod nje🙂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 8:17:22   
flamingos
Dobro jutro.I ovde je lepo vreme.

Pari,drago mi je da si bolje.❤Konačno dobih,pa sam nikakva.Danas da zakažem kod ginekologa.Moram i detetu kontrolu za protezu da zakažem.Moraće da je nosi.Kako ste,mame?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 8:22:54   
mama Jo
Dobro jutro.
Ljisho, svaka cast pa on je odlican! Pogledacu bas termine i sajt, hvala ti!

Joj, ja dok se ne probudim koa baba 🤣
Shvatih da moram pod hitno kod ginekologa, cesfo me bole jajnici. Moram danas da zakazem.

Uzivajte mame!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 8:35:10   
Tiziana
Mogu misliti kako je tek srednjoskolcima...


Dobro jutro mame. Zavrsavam kafu u tisini dok ponovo ne udjem u masinu sa poslom.. Hocu u penziju🙃

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 9:15:08   
Ana RR
Dobro jutro user posted image

Ivančice user posted image user posted image

Ustajem iz kreveta, otvaram laptop a drugom rukom ne pridržim lepo i sklizne mi sa coolera i padne na pod user posted image Ako se po jutru dan poznaje....

Blago svima koji nemaju google učionicu... nas učiteljica ubija. Iz svakog predmeta imaju i na google, plus projektna nastava, dodatna nastava (zbog takmičenja iz matematike na koje ide ko želi ali svi moraju da rade dodatnu), plus posebno iz matematike svakog meseca postavi 120 zadataka... Glava me boli od škole..



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 9:16:56   
emicaa
Dobro jutro.Sama sam.Dora u skoli,David u zabavistu.Od cetvrtka pa do daljnjeg vise nemamo cas fizickog.Kad se smiri situacija javice se

Ivana nastavnici su isfrustrirani pa se istresaju na djeci koja su u svemu tome najmnje kriva.Nadam se da ste svi zdravi,nisam citala od petka

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 9:35:47   
Milena18
Ana, je l' se oporavio M skroz?

Ivana, dobro je M, i ona krenula na balet, ali jako nam je blizu kuće pa nam je super. Ljubi macu i veliko dete user posted image

Sad se setih, M je noćas plačnim glasom u snu vikala "Svi na posao!" user posted image

Emice, uživaj malo u samoći.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 9:55:53   
Maraj
Pozdrav mame.
Srecan vam praznik
Ja danas zbog praznika necu nista po kuci. Za rucak imam punjene paprike tako da ni rucak danas ne spremam.
Do sad sam kucala po ednevniku...necu vise. Malo da odmorim pa na posao.

Ljiso, user posted image za P

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 9:56:04   
flamingos
Ana,kako ste?❤Joj Milena-ustaj noću i na posao.❤Imamo google učionicu,ali tu šalju deca samo ono što im učiteljica kaže.Ne svakodnevno.




(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 9:57:57   
flamingos
Pozdrav Maraj.Da,praznik je,ni ja danas neću ništa da radim.Stećna slava svima koji slave.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 10:21:41   
Ana RR
Haha sad se smejem Odri Kefir a ona ima još bisera user posted image

Mare je ok mada kašljuca onako suvo i nos mu je slinav još uvek ali to kod njega ume da potraje... Ništa posebno mu ne dajem sem nekih vitamina koje inače uzima, voće, kapi za nos... to je to.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here