|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 7:40:39   
jess021
Jutro mame! Hvalaaa

Da, danas nam je divan dan, veliki 5. rodjendan!! 
I ja treba da dobijem, stomak me bas bolucka, ali bar sam se naspavala😉

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 7:46:36   
mikica88
Dobro jutro. I bice jos jedan lep dan,ako je sudito po jutru.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 7:47:20   
Milena18
Jutro!
Srećan vam divan dan, Jess!
Ja odvedoh M u vrtić i evo me na poslu. Dve nedelje nije išla, kaže jutros "Konačno je došao taj dan da idem u vrtić" user posted image
Pari, koji si ti beše fakultet završila? Šteta što ne možeš da završiš postdiplomske, ali šta da radiš.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 7:55:56   
jess021
Milena, hvala.

Ja o temi fax ne smem ni da pisem. 🙄☹️

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 8:07:57   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Jess, srecan rođendan. pari, preskocila sam. Srecna vam godisnjica. 
I ja sam zavrsila pre 11 godina. Malko sam otupavila😁
Ljiso, mene to kod svekrve podseca na neko, predinfarktno stanje. 
Sad sam se probudila. Sofi je izgleda odavno. Gleda crtani u tisini. Hvala Bogu ove moje danas idu u istu smenu. Mnogo nam znaci da se organizujemo

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 8:28:12   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: flamingos

Jess,ništa bez sestre.❤Lepo,sređujeś se.

Lady,hajde neki lep recept u našoj C kuhinji.❤Pari,grlim te.❤Ljisho,želim ti lep provod.❤U selu smo.Napravih" belolučenu"papriku zatopih pasulj da sutra kuvam.Dete piše domaći.Pozdrav svima.❤


Ubacila par recepata, nego ja to slabo slikam, nemam naviku...

@Pari - srecna vam godisnjica...

Dobro jutro i ovde...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 8:35:09   
mikica88
Lady, ubaci kad slikas. Ovaj ili sledeci mesec, kako god stignes, tu je kuhinja.

Milena, raduje se dete da ide u vrtic sa svoj drugarima.

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 9:00:48   
mama Jo
Ljisho, pa jel svekrva sad kod kuce ili u bolnici?
Nadam se da ce biti ok sa njom sve.

Jess, srecan rodjus tvojoj devojcici, sve najlepse joj zelimo ❤️❤️
Inace, fotke su vam pre, predivne, jako ste lepi 😍

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 9:06:36   
jess021
Zene moje drage, hvala!


Mama jo, hvala ti i meni se dopadaju. Moje smizle se probudila, joj kako je M izljubila a jos nije ni oci otvorila 😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 9:08:00   
smeško
Добро јутро!

Надам се да сте сви добро! Јесс, срећан рођендан! И лепо га проведите! Пари, срећна годишњица!
Код нас све по старом. Чекамо резултате, ја се трудим да спустим притисак, Јоца још увек има салмонелу, па не може у вртић,...Били прехлађени, па сви одмах страхују када нам прилазе... Читав викенд смо провели ван куће, чак смо и шетали кроз Ц.Душана. user posted image Чекам часове на ртс планети, нема их још увек.

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 9:13:57   
Milena18
Smeško, znae li makar okvirno kada će vam stići rezultat? Baš dugo čekate. Držite se, biće dobro, mora.
Jess, sestre user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 9:14:28   
Ana RR
Jess, srećan diiiivaaaan dan user posted image user posted image fotke su odlične!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 9:47:47   
Maraj
Srecan vam rodjendančić jess!!!

S ostala kuci. Nocas je toliko kasljala, nikad nam se to nije desilo do sad. Jos sam joj juce dala aerius 2× 1,25ml. Cistim joj nos sa hipertonim rastvorom plus operil P. Ne znam sta se desilo nocas, dal joj se slivalo iz nosa u grlo. Mazala sam joj grudi sa mucoplantom, davala vodu da pije. Na kraju sam joj i crni luk stavila iznad glave. Na kraju se umirila i zaspala....
Sta sam trebala jos da radim? Dal treba da joj dajem nesto za taj kasalj? Od jutros je ok...malo deluje zapuseno, i pored fizioloskog i operil p, al ne znam sta da joj dam da joj sene sliva sadrzaj nocu...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 10:02:36   
flamingos
Smeško,grlim vas i ljubim.Mislim na vas.❤

Maraj,hajd da što pre budete dobro.❤Lady,videla sam,super su ti recepti.Samo nastavi tako-pravi,slikaj i postavljaj u našoj predivnoj C kuhinji.❤

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 13:22:33   
jess021
Smesko, kako je N?
Mi isle po poklon, pa uzele jos neke sitnice. Sad ukrasila tortu, pa da zamesim taranu i kiflice. Ostalo mi jos da sredim kupatila. Dobila sam, pa me malo stomak zeza, ali dobro. 
Hvala vam zene moje drage🥰🥰🥰

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 13:36:10   
Queen Lady
Gde ste zene, kako ste?

Ja razmisljam o promeni posla, bas sam nesto sva bez veze. Svi sa vezu, ja bez vezu user posted image



_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 17:12:04   
jess021
Ja sam evo ispekla kiflice, jos da se okupam i to je to. Gosti stizu oko 18h, ovde se nesto namrcilo kao da kisa svaki cas



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 17:17:20   
flamingos
Jess,stižem i ja.Šalim se,uživajte.Želim vam lep provod.❤.I ovde padala kiša,pa stane. Evo opet se stuštilo.Gledam tenis,igra Nole.


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 17:43:49   
jess021
Flamingos, ajde, sto da ne. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 17:49:26   
Misha i Ljisha
Dobar dan. Jess smrcilo se ali mislim da nece kisa. Sad cu napolje s decom opet. JA imala 5 casova. Ajme kakva zbrka sa djacima. Mogu vam reci blago li se nama s decom od prvog do petog. Ovi stariji razredi, jadni oni....Znaci danas kazem ocenjujem niko nije uradio taj zadatak tacno. Puf poslase mi sliku gde je pogresno prepisano sa table a oni knjige uopste ne koriste. Aman deco.... i sad ja to ili da priznam ili da zanemarim ili da kaznim jer ne koriste knjige. Ma strasno. Upetljala sam se sa ovom zamenom haos. Bas u vreme kontrolnih. Neverovatno. Odlepila sam. I svasta tako. Imam onlajn svasta da odradim I njuzleter ove nedelje. Malisa je u vrticu bio do pola 4 dok mm nije dosao s posla. Nisu me zvali da ga preuzmem. Ali evo ni ne curi mu nos nesto od kad je stigao. A nakasljao se mozda dva puta. Tako da mozda prodjemo bez iskljucenja.

Sanjice samo ti guraj taj faks. Ne mislim da ti je mozak zaribao. Naprotiv. Mislim da smo u ovim godinama (a ti i ja smo isto godiste hehee) sposobniji da naucimo i skoncentrisaniji nego sa 18. Sta god rekla nauka i medicinauser posted image Ja se bas osecam sposobnom za ucenje hehe

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 18:41:35   
flamingos
Stižem.❤

Ovde je bilo takvo nevreme,haos.Nije dugo trajalo,ali vetar,kiša,grad.Ostale mame,šta radite?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 18:53:35   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Dobar dan. Jess smrcilo se ali mislim da nece kisa. Sad cu napolje s decom opet. JA imala 5 casova. Ajme kakva zbrka sa djacima. Mogu vam reci blago li se nama s decom od prvog do petog. Ovi stariji razredi, jadni oni....Znaci danas kazem ocenjujem niko nije uradio taj zadatak tacno. Puf poslase mi sliku gde je pogresno prepisano sa table a oni knjige uopste ne koriste. Aman deco.... i sad ja to ili da priznam ili da zanemarim ili da kaznim jer ne koriste knjige. Ma strasno. Upetljala sam se sa ovom zamenom haos. Bas u vreme kontrolnih. Neverovatno. Odlepila sam. I svasta tako. Imam onlajn svasta da odradim I njuzleter ove nedelje. Malisa je u vrticu bio do pola 4 dok mm nije dosao s posla. Nisu me zvali da ga preuzmem. Ali evo ni ne curi mu nos nesto od kad je stigao. A nakasljao se mozda dva puta. Tako da mozda prodjemo bez iskljucenja.

Sanjice samo ti guraj taj faks. Ne mislim da ti je mozak zaribao. Naprotiv. Mislim da smo u ovim godinama (a ti i ja smo isto godiste hehee) sposobniji da naucimo i skoncentrisaniji nego sa 18. Sta god rekla nauka i medicinauser posted image Ja se bas osecam sposobnom za ucenje hehe



Jao Ljiso, hvala ti na podrsci. I svima ostalima. Nisam mrdnula danas sa racunara. Pravila sam pauzu kad sam vodila decu u skolu i kad sam isla na nastavu. Bila sam mokra do gaca da izvinete. ☺️Pljusak me je uhvatio, a ja bez kisobrana. Vracaj se kuci. A taman sam se sredila za slikanje za indeks😁Stigla sam ranije. Mm me je odveo do skole jer je morao po T. Imala sam jos do pocetka casova, pa sam pisala grcki alfabet. 😀 Sad pisem planove. Moja najgora nocna mora. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 19:15:42   
pari
Super Sanjice, samo guraj! Podržavamo te!

Ja baš malopre pričala sa grkinjom :) živi kod nas u zgradi, ima dvoje dece pa se viđamo često...
Jess, javi kako bilo...uživajte!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 21:31:04   
Misha i Ljisha
Evo D mi ima temp. I sad krece frka. Korona da ili ne. Curi mi nos. Culo ukusa i mirisa nemam zbog toga. Pre neki dan me grlo bolelo. I sta sad? Isla sam okolo  i sejala koronu? O Boze. To mi najgora pomisao. Ma znam da nije svaki virus korona. Ali sad je covek lud. Mislim svi smo sludjeni. Ja se salim sad imamo 6. Put koronu😂 ali D je bila bolesna u februaru dve nedelje. I to bas strasno tad je bio i P. Ne znam sta da mislim. P je imao od tad temp po jedan dan 3 najvise. Ono letos. Krece veselo jesen. A sutra je trebala da krene na led da trenira. 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 10/20
5.10.2020 23:21:43   
jess021
Ljiso, jel visoka?

Nama se gosti razisli oko 22h, pa dok sam sklonila, njih dve evo malopre zaspala, a ja cu da jedem, crkoh gladna 
Bilo je bas lepo, Anine kiflice su planule, ali bukvalno. 
Laku noc mame, kuckamo se sutra

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here