|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 18:44:09   
Sanja.L.S
Fala i na tebe Nensi.

Mnogu mi znaci vasata podrska user posted image user posted image user posted image

Ako nema vrska jas pak ke si meram za da polesno go pominam periodot na cekanje.

Samo mi e strav da ne se razocaram!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 18:48:54   
Anoniman
Koja je od vas bila vredna i ispisala značenje onih dodatnih simptoma? Zamolila bih da ih kopira ovde još jednom, pa da ih ubacimo u prvi post radi lakšeg nalaženja. user posted image

(odgovor članu Sanja.L.S)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 20:44:35   
vikisu
IZVORNA PORUKA: Sanja.L.S

IZVORNA PORUKA: Katjica

Strpi se samo još neki dan, ja sam sve više sigurna da si uspela ovog meseca. Navijamo svim srcem user posted image



I jas iskreno se nadevam Katjice.

Bas sega go analiziram grafikonot na Lilly i da navistina ima slicnosti. user posted image user posted image user posted image

I jas navijam so vas da bide user posted image


ke bide ke bide... ne se sekiraj ic...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sanja.L.S)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 20:45:50   
vikisu
user posted image


aj ako neko zna..a znam da zna..neka iskomentarise ovaj moj...

(odgovor članu vikisu)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 20:46:17   
vikisu
mislim da to zasluzujem posle svih muka kroz koje sam prosla kako bih ubacila graf user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vikisu)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 20:47:44   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Koja je od vas bila vredna i ispisala značenje onih dodatnih simptoma? Zamolila bih da ih kopira ovde još jednom, pa da ih ubacimo u prvi post radi lakšeg nalaženja. user posted image

Evo Tasho, našla sam i ubacila u prvi post user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 20:55:45   
lence
Nista ti se znacajno ne desava sa temperaturama momentalno vikisu. Nemas pad, ali ako sutra budes imala skok znaci da ti je ovulacija bila danas. Znaci skokni u WC i proveri iscedak, i u svakom slucaju ne propustaj nedelju uvecer da ne muckas! user posted image
Koliko ti obicno traje ciklus i da li primecujes ikakve druge simptome nadolazece ovulacije?

< Poruku je uredio lence -- 13.12.2009 21:00:33 >


_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 22:34:53   
ljiljana.
Pozzzzz devojke!!! Ja sam ovog meseca bila na klomifenu i pratila ovulaciju. Pregnil sam primila u cetvrtak - 14dc. Danas sam onako bzvz merila temp. ne razmisljajuci o svemu ovome dok nisam nasla ovu temu, i moja temp je 37.1. Sta to znaci? Danas mi je 17 dc.

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 22:37:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Koja je od vas bila vredna i ispisala značenje onih dodatnih simptoma? Zamolila bih da ih kopira ovde još jednom, pa da ih ubacimo u prvi post radi lakšeg nalaženja. user posted image

Evo Tasho, našla sam i ubacila u prvi post user posted image



Ma ti si pravo user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 22:38:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ljiljana.

Pozzzzz devojke!!! Ja sam ovog meseca bila na klomifenu i pratila ovulaciju. Pregnil sam primila u cetvrtak - 14dc. Danas sam onako bzvz merila temp. ne razmisljajuci o svemu ovome dok nisam nasla ovu temu, i moja temp je 37.1. Sta to znaci? Danas mi je 17 dc.


A kolika je bila do sad?

(odgovor članu ljiljana.)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 22:39:30   
Anoniman
Ta tvoja T ti ništa ne znači jer nije prva stvar koju si uradila kada si otvorila oči, a i ne znači ti ništa da je meriš ako to ne radiš redovno svakog jutra jer ne znaš kakve su ti T bile ranije. Žao mi je što ti ovo kažem, verujem da bi volela da znaš neki siguran znak da li si trudna ili ne, ali takvog znaka nema user posted image

(odgovor članu ljiljana.)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 22:42:48   
miskic
cao svima! Evo i ja stigla.... user posted image mi stigla u petak. Samo taj dan pala temperatura na crtu i stigla kravetina! Ali mi je cudno sto mi je u subotu ujutru bila 36.7 a inace mi cijelo mjerenje proslog mjeseca najvisa je bila 36.8... Da li je to normalno?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 22:43:44   
Anoniman
A jutros?

(odgovor članu miskic)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 22:45:54   
miskic
Nisam mjerila jutrosuser posted image Bila u gostima i sjedili do 4 jutros a ja inace redovno mjerim u 06:30 a jutros ustala u 09:30.... Uzaludno je bilo i mjeriti je.... Nije realno... Vidjecu ujutru sta ce biti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 22:46:19   
miskic
A sta bi moglo da znaci?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 22:48:00   
ljiljana.
Ma nisam je merila, to sam onako pitala. Nemam pojma kolika bi trebala da bude i sta znaci, zato sam pitala vas devojke, jer vidim da se "razumete" u ta merenja. U svakom slucaju hvala...user posted image

(odgovor članu miskic)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 22:49:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: miskic

Nisam mjerila jutrosuser posted image Bila u gostima i sjedili do 4 jutros a ja inace redovno mjerim u 06:30 a jutros ustala u 09:30.... Uzaludno je bilo i mjeriti je.... Nije realno... Vidjecu ujutru sta ce biti...


Ako bude visoka, idi radi betu. user posted image

(odgovor članu miskic)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 22:51:46   
miskic
Nemoj da zezas!user posted image Mislis da bi moglo biti. A vjeruj mi potok ide iz mene! Strasno! I juce i danas! Ali poslusacu te sigurno ako ne padne! Jao, zamisli ti to! Uh Tasho..... Ulepsala si mi vece, pa nema veze i ako nije nistauser posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 23:02:53   
Anoniman
Pokušavam da nađem temu, kao u zemlju da je propala. Pisale smo o ženama koje nisu ni znale da su trudne do 4og (pa i više) meseca, jer su imale redovne menstruacije.
Moja prijateljica iz školice za trudnice je jedna od njih. Žena je imala normalne menstruacije prva 3 ili 4 meseca.

(odgovor članu miskic)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 23:03:53   
Anoniman
Znaš da ja ne volim da ulivam nadu, ali eto, dešava se i to. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 23:07:04   
miskic
Cula sam i ja za to. I da samo znas koliko se patim zbog toga, jer me stomak rastura od bolova a ja ne smijem nista da popijem od lijekova. Strah me... Ali opet nekako mi dodje nevjerovatno da se to meni desi... Ne znam... Cudno se osjecam... Dan mi je kasnila ovaj put. A prije nego sto je pala na tih 36.5 samo je jednom pala na 36.6 i sutradan opet skocila na 36.7. Da ne lupetam napamet, evo sada cu ti stavit graf. Hvala na podrsci!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 23:08:56   
Anoniman
Evo jedna tema, ali to nije ta na koju mislim KLIK

(odgovor članu miskic)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 23:12:25   
Anoniman
Moja svekrva nije znala da je trudna sve dok nisu počela creva da joj krče češće, a to krčenje creva je bilo pomeranje mog dragog. Ona je sve to vreme pila antibebi pilule i dobijala M redovno user posted image

miskic, ne želim da ti ubijam nadu (i nadam se da ćeš imati veliku betu), ali i meni se to desilo jednog meseca. T mi uopšte nije pala (čak je i porasla tog dana kada sam procurila) i ostala mi je povišena još par dana i pala na normalu. Mislim da to znači da je možda došlo do implantacije ali da se nije održala trudnoća. Nemoj da me držiš za reč, možda ovo što sam ti rekla i nije istina, ali zašto bi onda T ostala povišena.

(odgovor članu miskic)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 23:12:43   
miskic
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 23:14:32   
Anoniman
Zašto nema vodoravne linije? Kako mi je čudan graf, eh šta je navika...

Katjice, a šta ti misliš, ako se u takvim situacijama počne piti Utrogestan, ima li to efekta?

(odgovor članu miskic)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here