|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 12/20
30.11.2020 12:55:09   
Sanjica26 RR

Drage mame stigao nam je DECEMBAR
Pošto chat teme ovog tipa koristimo isključivo za ćaskanja molimo vas da konkretna pitanja o trudnoći i roditeljstvu postavljate u za to predviđenim temama. Ako ta pravila budu kršena chat teme ćemo zaključavati.
U skladu sa tim predlazemo da procitate opsta pravila koristenja foruma.



Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 12/20
30.11.2020 13:28:46   
Misha i Ljisha
Sanjice sutra je decembar user posted image al nema veze.

evo ja sam zakazala djacima google meeting. Jao Boze spasi nas

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 12/20
30.11.2020 13:32:26   
vonavoj
Vec decembar!

Boze spasi nas,hahaha. Zove me gazda,drugi kaze zvala si me,a nisam,privadjam mu se..hahaha..kaze imam temp od subote,to je to,i on se zarazio na posly kad i ja...isti dan dobili tegobe.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 12/20
30.11.2020 13:43:57   
Sanjica26 RR
Ljiso, pa otvaramo dan ranije teme😀


Ja sam obavila dva casa. Jedan sa jednim finom odeljenjem, a sa drugim je bilo Sacuvaj Bože. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 30.11.2020 13:58:52 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 12/20
30.11.2020 13:47:26   
jess021
Ja evo pristavila rucak, bile smo napolju 2 sata. Smrzla sam se. Obe su ugazile u psecu kaku (ne mogu da nadjem odgovarajući smajli), pa to posle moram da cistim.... Grrrrr


Von, kod vas znaci kolektivno🥺

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 12/20
30.11.2020 14:01:52   
Maraj
Jao decembar...
Jess, sta mislis o ovom user posted image user posted image
E nista gore od čišćenja psece kake... jos kad sam ja ugazila pa se prosetala po stazi i kod mene, i kod mameuser posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 12/20
30.11.2020 14:04:49   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Ja evo pristavila rucak, bile smo napolju 2 sata. Smrzla sam se. Obe su ugazile u psecu kaku (ne mogu da nadjem odgovarajući smajli), pa to posle moram da cistim.... Grrrrr


Von, kod vas znaci kolektivno🥺



Jel i dalje želis da nabavis kucu? user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 12/20
30.11.2020 15:01:08   
smeško
Joj, Maro, a ja sam istresla 💩 J iz nose, zgazila i proset_ala po celoj kuci. Sto je to bio dozivljaj! 😂😂


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 12/20
30.11.2020 15:11:08   
vonavoj
Smesko,tebi nikad dosadno,hahaha.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 12/20
30.11.2020 15:27:02   
mama Jo
Jaoj smesko 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 12/20
30.11.2020 15:33:39   
smeško
I jos ubedjujem Jocu da nije kakio. 😂 Rasplakalo mi se dete.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 12/20
30.11.2020 15:42:02   
Ana RR
Joj hahahahaha user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 12/20
30.11.2020 17:48:33   
jess021
Sanjice, naravno da necu😊 Ali jos uvek ne mogu da se nacudim koliko ljudi ima pse, izvedu ih i ne pokupe za njima. Naravno ima i ovih drugih, ali mnogo manje. Ne znam cemu nam sluzi komunalna policija. Kad smo vec kod njih, stigla mi je danas kazna, sto sam letos parkirala sa jednim tockom na zemlji, pisala sam u nekoj temi 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 12/20
30.11.2020 18:10:19   
jess021
Htedoh napisati naravno da necu odustati 😁


Smesko, pa to je bilo sjajno😂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 7:58:28   
Maraj
Jutro mame. Ja odvela decu u vrtic. Sad cu kafu sebi da skuvam , pa imam da radim nesto na kompu. Treba i rucak da pristavim da se kuva...

Jess, kako protekne to zajednicko spavanje sa drugaricama? Do koliko budu budne. Ja jos nisam spojila L&S da spavaju zajedno. Jedino sad kad je mm bio pozitivan na koronu, spavala sam sa njih dvoje u francuskom lezaju...ukocila sam se. S nas je izubijala...i L i mene od prevrtanja tokom noci...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 8:09:54   
flamingos
Dobro jutro.Maraj,kako ste?Evo i ja pijem kafu,pa da  završavam u kuhinji.Kad ostavimo dete u školu,da odemo do Lidla da pazarimo.Kako ste,mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 8:32:06   
jess021
Jutro! Ja ustala, a nesto me boli gornji deo kocke, mislim da sam malo zeznula kod neke vezbe...


Juce sam bila na sistematskom, radiolog i ginekolog super pregledi, detaljni.. Sve ok. Kod interniste samo merenje pritiska a covek napisao izvestaj pola strane, a ni dodirnuo me nije. Bas sam se iznervirala. Ko veli ako je sistematski to je pro forme. 
Maraj, mi imamo ekipu, nas 7 porodica koje se druze vec 4 godine a deca su nam od 2-7 godina i druzimo se svaki dan. I kad odu  negde i kad neko spava kod nas budu dugu budni s tim da L jos nije prespavala ni kod koga ako zanemarimo sto smo jednom isli po nju u 2h nocu😁

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 8:51:04   
smeško
Dobro jutro!Jess, preko koga ides na sistematski? Ja ovde to nemam. Do interniste sam jedva stigla i pred carski rez. Kardiolozi su misaona imenica. Ja najcesce zeznem koleno vezbama. Mesecima boli. Ko me vukao za jezik da pominjem 💩. Juce dodjem kuci s posla i povedem decu u set_nju. Padne mrak posto je 17:30 i pojurim ih preko neke livadice, nekog praznog neogradjenog placa. Taman je pokosen, lepo. I vratim se kuci sa kakom na patici. A Jovana sam nosila poslednjih pet minuta, prispavalo mu se. On je namazao samo jednu patiku, ali sta je sa njom sve uspeo da usmrdi to je ludilo. Svoje nogavice, moje nogavice, tatin auto (pokupio nas posto se vracao s posla), otirac ispred vrata. Mrtva trka koje 💩 vise smrdi, J ili kucino.😂Dobro jutro, jos jednom. 😂❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 8:51:18   
Sanjica26 RR
Добро јутро. Ја сам завршила преко meeta sa petacima. Sad vodim S kod mm jer on treba da je vodi na cas, a ja imam casove u nizoj nastavi. Posle se vracam kuci, jer imam jos dva casa preko meeta.

Dobila sam konacno i bas me boli stomak.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 8:54:48   
jess021
Smesko, idem preko Wiener osiguranja, preko mm firme.


Sanjice, popij nesto, nemoj se muciti

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 8:57:28   
vonavoj
Ajoj smesko,nema gore nego kad se kaka umulja svuda...

Sanjice,super sto si dobila!Ja sam ok spavala,sad da ispijem lekice,raspored treba🤪

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 9:02:54   
Ivanka 75
Dobro jutro, Von kako si?


Kao sto to obucno biva kad nema skole, dete se probudilo pre 8 😊
Eno je drema ❤️
Ja podmesila hleb pa da vidim dal nesto da dodamo za rucak. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 9:09:51   
smeško
Ivanka i moji ustaju u 7h kada casovi pocinju u 10:40. Kada je na redu nedelja sa casovima od 8h, bude se tek posle 3. poziva. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 9:51:06   
emicaa
Dobro jutro,pada snijeg.Ne znam ko je jutros bio srecniji,djeca ili ja.Mm i ne bas toliko 😅 Ja sama,za sat pa idem po srecka.Von kako si?Pati ima li ista novo?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 9:59:22   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: smeško

Ivanka i moji ustaju u 7h kada casovi pocinju u 10:40. Kada je na redu nedelja sa casovima od 8h, bude se tek posle 3. poziva. 





Marfijev zakon 😊

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here