|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/21
27.1.2021 9:33:21   
flamingos
Jess,konačno da izađete.Ivanka,bravo za Ivku i za pesmicu.Lep provod na priredbi.Mi idemonu selo.Ovde sneg pada.Ostale mame,kako ste?Pari,jeste li se uklopili?Mislim na vas.A da,Ivanka,,Anđela je pročitala"Beskrajnu priču".Oduševljena je.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 01/21
27.1.2021 13:50:36   
smeško
Dobar dan. Drago mi je sto ste sve dobro. 


Pozdrav i srecan praznik.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 01/21
27.1.2021 14:54:48   
Misha i Ljisha
Maraj ja sam putnik pa nam nije bilo obavezno da dolazimo. Tj putnicima. Iskoristila sam malo da ucim.
Nije sad to mnogo nije da ucim 10 h na dan ali gledam da bude bar dva sata. Sto je malo realno i iskreno. Rekli su nam 20 do 25 sati nedeljno. No uzdam se na neki nacin i u svoje sposobnosti. Sutra necy nista a u petak planiram da malo vise ucim. Frka mi je. Iskreno. Taj kurs kosta 2000 dolara. Ja ga dobih za dz. Ako budem medju boljima idem na praksu i ako su zadovoljni ponudice mi ugovor. Tako da se nadam da ce na kraju da mi bude visoko isplativo. Ako nista drugo imam jos jedny vestinu "u rukavu". Isplatice se vec nekako. Sigurna sam

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 01/21
27.1.2021 15:30:11   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima. I srecan praznik. U mojim skolama nije bilo priredbe. Ove godine ne bi trebalo nijedna skola da je ima, zbog epidemiološke situacije. Svakako sam isla u selo, da držim nepoznatim ucenicima predavanje o svetom Savi. Ne predajem im, ali su me zamolili da dođem. Nisam im predavala klasicno predavanje o svetom Savi. Malo drugacije. Bravo ja. 😊 Kupila sam cokoladice, pa sam podelila svoj deci. 😊
Mm je morao jutros da me vozi, jer je pao sneg, a moj auto nije bas dobar za takvo vreme. Plus krivine su u putu. Vratio se za grad, jer je služio. Onda je posle dosao po mene. Planiramo da kupimo za mene bolji
Deca su se snasla. Smuckala je T keks i mleko.

Posle sam vodila S da primi nagradu. I eto. Bas aktivan dan. Kasnije mm i deca idu kod babe i dede. A ja cu da ucim. Valja se danas. 😁

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 27.1.2021 15:32:16 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 01/21
27.1.2021 15:42:10   
vonavoj
Bravo sanjice!

Kod mene neko sr*** na poslu,lose uradili popis,ja se cimam,radnike boli uvo..i sad u ponedeljak moram da ih kontrolisem,imace ponovo,direktor naredio..to je bas neprijatno,ali sta da radim...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 01/21
27.1.2021 15:53:28   
emicaa
Ovde snijeg od koje pahulje presao u sipa kao iz rukava.Isli u set_nju,sad cekam da me kuma nazove.

Sanjice bravo,ti sve postizes.Jess ma i da sjedite ispred zgrade godice vam,samo da izadjete napolje

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 01/21
27.1.2021 16:05:40   
Ivanka 75
Bravo Sanjice! 😊


Meni se opet iseckaše časovi sve po pola sata pauze pa ni tamo ni ovamo sam ceo dan. Mama kuvala ručak ❤️
Ovde ceo dan red snezne oluje, red sunca red kise. Ludo neko vreme. 
Von, razumem te skroz. Jedan covek mi se zqlio pre neki dan da je ostavio radnike bez nadzorw da rade popis i sve izgresili. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 01/21
27.1.2021 19:05:05   
Maraj
Boga mi, kod nas bilo priredbe. Nekih pola sata. A u bg-u su svi "putnici". Meni treba sat vremena u jednom pravcu do posla.
Vreme isto bljaks. Navali sneg 5min. sledeci minut nista od snega. I tako u naletima ceo dan...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 01/21
27.1.2021 19:19:29   
Misha i Ljisha
Pa da i meni treba skoro sat vremena. Izmednu 45 min i sat zavisi od gradske guzve. Ali eto postedeli nas. Nije bilo priredbe. Ja cekam D. Ona je na programiranju. Ja je danas i na trening vodila. Mm nesto prehladjen. Pa je on kuci sa P. Ja se evo smrzoh. 😁


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 01/21
27.1.2021 20:35:50   
mati
Naši su bili danas u skoli samo na pola sata. Mladji M kaže da jedini koji je naučio pesmicu, ljubi ga majka. Čitave dve strofe... user posted image
Neko je pisao o ciklusu, Ljisa čini mi se. Kako sve sa RR u isto vreme. Pa da vam se pridružim. Pojela s brdo čokolade i bombona a sad čekam kolač da se stegne...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 01/21
28.1.2021 7:46:19   
Maraj
Jutro mame. Ja odvela decu u vrtic. Sad sela da popijem kafu user posted image
Jess jesi bila napolju?user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 01/21
28.1.2021 8:00:18   
jess021
Jutro mame!

Deca jesu juce, a nas dvoje nismo. Ne znam ni zasto nisam. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 01/21
28.1.2021 8:05:55   
emicaa
Dobro jutro.

Jess danas je tvoj dan 😊Treba da budim Davida,i danas cemo dobiti plan hodanja za fizicko.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 01/21
28.1.2021 8:52:04   
Ivanka 75
D9bro vam jutro 😊


Tmurno je mnogo. 
Emi, plan hodanja za fizicko? Sta je to? 
Jess, ajd u beli svet 😊
Prolaze li vas zenski problemi...? 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 01/21
28.1.2021 9:05:17   
emicaa
Ivanka,David i ja smo svakog cetvrtka ujutro isli na cas fizickog za mame i djecu do 5 godina.Zadnjih par mjeseci nam je zabranjeno zbog korone jer smo radili u sali za fizicko.Sad dobijemo svaki cetvrtak ujutru novi zadatak i plan gdje trebamo ici.Uglavnom putanjom sakriju neke sitnice ili nas na cilju ceka pecat.On nam treba da znaju kad smo bili a kad ne,imamo i mini kalendar za pecate 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 01/21
28.1.2021 9:18:45   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Spremih deci palacinke, umesto prženica. Sad sam u skoli. Posle cu da ih vodim u skolu, pa u selo idem. Sve po jedan imam cas. Imam i posle podne. Taman kad se vracam iz sela, mogu da ih pokupim. Malo da oslobodim mm. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 01/21
28.1.2021 9:37:53   
Ivanka 75
Emice, mudra stvar! Bas mi se svidja! 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 01/21
28.1.2021 10:22:40   
Milena18
Emice, super mi deluje to sa hodanjem. Eh, uređena zemlja u kojoj se misli unapred i planira i brine o zdravlju stanovništva.
Ja na poslu, uskoro ću i na pauzu, pa za vreme pauze i u nabavku na brzinu jer mi je Maksi blizu, a i da ne vučem M posle vrtića, hladno je.
Jess, hajde napolje user posted image Jao kad se sedim nas, prvi dan kad smo izašli iz izolacije prepešačili smo jedno 10 kilometara, kao pušteni sa lanca user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 01/21
28.1.2021 22:40:47   
pari
Ja ne stižem da se javim,nešto sam baš u ludnici oko škole...pratim sve sa njim plus radimo dosta pored toga...a i osim toga, treba ručak, užine i ostalo po kući... Moram priznati da sam nervozna, a trebala bih da se opustim jer ne mogu ništa na silu niti on može da nauči odjednom sve. 


Idemo sad napolje na pola sata pa na domaći :)
Hvala što mislite na mene i puno vas pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 01/21
29.1.2021 0:46:55   
Misha i Ljisha
Dobro vece i laku noc😂


Pari bice sve ok. Polako.
Ja sam sad presrecna sto sam uspela da uradim domaci. Ne mogu vam opisati. Plus imacu vikend slobodan i bez brige. Icicemo na salas. Ma mojoj sreci nema kraja 😂

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 01/21
29.1.2021 6:34:29   
flamingos
Dobro jutro.Pari,polako,treba vremena da se priviknete.Biće sve ok.Ljubim vas puno.Ljisho,uživajte na salašu.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 01/21
29.1.2021 7:09:58   
Queen Lady
Jutro i od mene, slabo se javljam u zadnje vreme... Haos na poslu, ne stizem da pisem.. Ljubim vas puno...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 01/21
29.1.2021 7:32:17   
jess021
Dobro jutro dobre mame!!

Mene macka probudila pre 7h, posle nisam mogla zaspati, pa sam ustala i skuvala kafu. Vidim sve mokro napolju, trebam na pijacu i u mesaru, juce bila u Lidlu, svasta je na snizenju 
Pari, probaj nekako da se opustis, polako, sve ce doci na svoje. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 01/21
29.1.2021 7:48:01   
Maraj
Jutro i od mene. Ja se vratihbiz vrtica, pa po kuci. Sad kafu da posrcem...posle imam predavanje preko zoom-a pa jurim u skolu...
Pari zar su vam toliko obaveza odmah nametnuli...jer se on tamo vodi kao predskolac ili skolarac?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 01/21
29.1.2021 7:51:37   
Milena18
Dobro jutro!
Pari, ne brini, znaš i sama kako deca tog uzrasta brzo usvajaju nove stvari. Za koji mesec će se sasvim dobro snalaziti, pa će i tebi biti lakše, a sledeće godine u ovo vreme će već pričati engleski kao maternji. Ja sam u tom uzrastu krenula u francuski vrtić, deca i vaspitači su me učili jezik, moji su ga i sami slabo znali. A posle sam u školi bila najbolji đak. Tako će i tvoj M lako naučiti. videćeš. Znam da je otežavajuća okolnost i što je sve online, ali i to ćete savladati. Nemoj se nervirati, grlim te.
Ljišo, bravo za tebe! Uživaj u vikendu.
Jess, da li je skakala, trčala i kao nešto lovila? user posted image Tako je mene moja mačka redovno budila ranije. Ili mi skoči na leđa usred noći.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here