|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečije cipele
3.4.2009 9:40:15   
Anoniman
Možda user posted image

Moram još da napišem da ima gumenih čizmica i sa krznom.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dečije cipele
4.4.2009 7:31:31   
Anoniman
Evo naših novih patikica.

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dečije cipele
5.4.2009 15:06:34   
Lu
Iste ovakve je Roko imao prošle godineuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dečije cipele
6.4.2009 13:18:18   
kumara
Jao medene su!!! Ipak su bele? Mada bih mu ja kupila i mala Starke!!! To mi je tako super!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dečije cipele
6.4.2009 14:02:59   
Anoniman
Pa kupi mu! Ko ti brani!? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dečije cipele
6.4.2009 14:06:00   
kumara
E da znad da hocu!!! user posted image Pa, ti si rekla da su ti ruzne!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dečije cipele
6.4.2009 14:11:07   
mihi
Ja tražim za Miloša male Starke ali nigde ne mogu da nađem u Beogradu, u Ušću ima Convers radnja ali nema tih malih patikauser posted image .

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dečije cipele
6.4.2009 14:12:36   
Anoniman
ima predivnih cipelica

BAMBI OBUĆA - KLIK

CICIBAN - KLIK


< Poruku je uredio lenka sarajevo -- 6.4.2009 14:16:39 >

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dečije cipele
6.4.2009 14:13:04   
kumara
Tasha i ja smo videle u NSm na Spensu.

Da, bila sam i ja u Uscu da nadjem kozne za sebe i ladno ih nije bilo, a u NS sam ih isto nasla. Cak su tamo obicne nesto jeftinije nego u Uscu.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dečije cipele
11.5.2009 21:27:48   
bebać
Ja sam Sergeju danas kupila sandalice...mohu ih sada sa čoparama kad je malo hladnije, a kad je toplije na bose nogice...jedva sam br. našla..on ima jako malu nogicu,i uvijek je kriza za brojeve..ovo je br 20,i velik mu je za pola broja/ili čak broj


user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dečije cipele
11.5.2009 21:31:49   
afrodita
ooo kako su medeneuser posted image

ko navuko taj razvukouser posted image


< Poruku je uredio afrodita -- 11.5.2009 21:32:20 >

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dečije cipele
11.5.2009 21:32:16   
mihi
Joj Bebać pa ja sam Milošu kupila 20 starkice i malo su mu veće samo.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dečije cipele
11.5.2009 21:55:48   
Jeca*
Luki je deka juče kupio cipele koje su me potpuno oduševile. To su cipele za bebice i period kada već polako počnu da staju na svoje nogice (pošto Luka već uveliko ustaje i stoji potpuno sam...čak i skače u krevecu držeći se za ogradicu user posted image ). Mislim da su malo skupe (oko 3500,00), ali zaista su zaista kvalitetne. Evo pogledajte OVDE. A ovo su cipice:



user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dečije cipele
11.5.2009 22:02:59   
Dora
meni su najke zakon.
mojima stalno kupujem najk patike, sledeće nedelje dobijaju kačkete za leto pa ću im uzeti, a snimila sam sandalice u benetonu ali nisam još pitala za cenuuser posted image
Luki sam pre dve godine kupila Kronos kožne sandale, skroz unutra koža i kajšići od kože pa postavljeni da ne žuljaju. To su mi još uvek najlepše koje sam videla al više ih nema nigdeuser posted image


(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dečije cipele
12.5.2009 9:22:15   
Lu
IZVORNA PORUKA: bebać

Ja sam Sergeju danas kupila sandalice...mohu ih sada sa čoparama kad je malo hladnije, a kad je toplije na bose nogice...jedva sam br. našla..on ima jako malu nogicu,i uvijek je kriza za brojeve..ovo je br 20,i velik mu je za pola broja/ili čak broj


user posted image


Joj baš su slatke bebać a neka su mu veće malo,treba da ti stane prst iza njegove pete kad mu obuješ tako će njegovi prstići naprijed imati dovoljno prostorauser posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dečije cipele
12.5.2009 9:24:44   
bebać
Ne moguće da je slikica naših pipelica nestala,evo mama stavi ponovo Sergejeve male sandalice

Evo linkić,molim Tashku ako zna da link pretvori u slikicu!Hvala!

Jeca RR: nije nestala, svi vidimo sliku. Sve je ok. Obrisala sam link koji si postavila da se ne duplira slika.

< Poruku je uredio Jeca RR -- 12.5.2009 10:14:43 >

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dečije cipele
12.5.2009 9:26:37   
Lu
Pa nije nestala bebać ja vidim sliku user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dečije cipele
12.5.2009 9:26:42   
bebać
Lu jel se kod tebe vidi slikica,kod mene je nema,nestala?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja ponovo stavljala,ali sam uspjela link da stavim

Tasho možeš li vidjeti šta se dešava?

A LU može da stane prstić iza,ja ih sada mu oblačim na čoparone a ljeti na bose nogice!

Ja ne vidim slikicu zaistauser posted image user posted image user posted image user posted image imami samo moj post-textuser posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio bebać -- 12.5.2009 9:27:37 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dečije cipele
12.5.2009 9:29:12   
Lu
Ma tu je slikica,i u tvom postu i u mom što sam te citirala,nešto kod tebe nije okuser posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dečije cipele
12.5.2009 9:36:59   
bebać
Lu ne vdim zaista,nemam pojma?

A sada da te pitam,šta ti misliš možel on njih nosit ljeti???Da li će mu biti vruće,ja sam htjela da uzmem one baš sandalice sa dva kaišića(na prstićima i oko noge)i tet što prodaju mi preporučiše ove jer on ima malenu nogicu,i rekoše da treba da mu ide uz nogu sandalica da mu se zglobići razvijaju???

I nekako mi bi logično,i uzmem ove!


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dečije cipele
12.5.2009 10:39:52   
Anoniman
bebać draga, ovo su sandal cipele (tu je slika), i da, biće mu toplo u tome na leto. Pitanje je da li će uopšte hteti da ih nosi na bosu nogu. Moj Luka takve neće na bosu nogu. Kupi detetu sandale za leto, te sa dve trakice koje spominješ. Čak ti savetujem da odeš u Nike, ja sam prošle godine kupila odlične Luki, koje se nose i u vodi i časkom se suše. Nije ih izuvao celo leto. A bila neka smešna cena oko 2500din (oko 30 eur).

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dečije cipele
12.5.2009 10:49:55   
bebać
Znači može se kupiti te na dva kaišića,ma ne kupiću ih nije problem...nego šta onda one prodavačice pričajuuser posted image user posted image user posted image user posted image

Hoće Sergej Tashka na bose noge,evo ga čitavo jutro u njima trčeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dečije cipele
12.5.2009 10:52:24   
Anoniman
bebać koliko je Sergej star? Hoda? sorry, nešto sam polupana ovih dana...

ja sam Luki kupila te sa trakicama kada je imao godinu dana.


(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dečije cipele
12.5.2009 10:57:51   
bebać
Godinu i pol Tasho ima,hoda...ima jako malu nogicu ovo je br. 20,i velik mu je pa ured za broj....mene su zbunile one prodavačice,pričom da tako maloj nogici treba cipelica(sandalica)uz nogicu,da prati liniju nogicu..radi zglobićauser posted image user posted image user posted image kažem ti,učinilo mi se logično i uzmem ove..ali hajde u junu ću uzeti i one sa trakicama

ako već mogu


< Poruku je uredio bebać -- 12.5.2009 10:58:23 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dečije cipele
12.5.2009 11:04:11   
Anoniman
Ja sam Luki te godine uzela u Cicibanu, imaju neki program sa nekom eko kožom, i to je baš za male bebe sa anatomskim uloškom i ne znam ni ja čim, mislim da su bile br 19. Ne mogu sada da se setim kako se zove program...

Ja Luki planiram sada da kupim ove (naravno ne roza user posted image ), imao ih je prošle godine, i super su. Pa ću onda posle prošetati do Nike kada postane još toplije, jer ove neće da nosi na bosu nogu.

user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here