|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija obuća
19.12.2016 16:22:47   
Mala Elena
Sad sam pakovala cipelarnik, videh omalele patikice Venice marka user posted image verovatno vam nepoznatauser posted image ali cini mi se da smo i njih kupili u Deichmannu ili cak u Metrou , vise me pamet ne sluzi, i bas su se lepo ocuvale, svaka cast. Bile su nesto na popustu u pola cene a preslatke.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2326
   RE: Dečija obuća
19.12.2016 16:47:37   
emicaa
mi uvijek kupujemo obucu Dori u Deichmanu,uglavnom adidas patikice.Sve do sad su jos u zivotu i apsolutno im nista ne fali.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 2327
   RE: Dečija obuća
11.3.2017 21:36:14   
emicaa
Porasla nam nogica,presli smo na 25 broj,jos 10 brojeva i stice me user posted image
Danas smo joj uzeli patike,postavicu sutra slicicu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2328
   RE: Dečija obuća
11.3.2017 21:39:00   
Sanjica26 RR
I mi nosimo 25.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2329
   RE: Dečija obuća
11.3.2017 22:10:30   
suzi kju
user posted image
user posted image
Meni se ove bas svidjaju.
Videh ih na FB na onoj stranici obuća 300 čuda,jel neko kupovao?
Piše da su anatomske, petno ojačane i ortopedske.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2330
   RE: Dečija obuća
12.3.2017 8:13:38   
vocicana
Sin polako pokazuje interesovanje da stoji, po malo doduse, moram da vas pitam, koje uzeti kao prve, da li je ok da dete prohoda bez obuce, da li uzeti neke sobne patofnice sa ojacanjem, ili pak odmah uzeti neke cipelice, sandalice? Ciciban je preskup, isla sam da gledam, a i nema nekog izbora, ovako ne znam ni koji prozvodjac je ok.
Naravno, procitala sam i konsultovala ortopeda da cujem misljenje, rekao je da je ortopedski ulozak nebitan, vazna je cvrstina pete, da lepo postavi stopalo na gaziste. Moje dete nema ravna stopala, bas nisam videla da su mu pljosnata stopala.
Pisite mi mame, dajte neki predlog.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2331
   RE: Dečija obuća
12.3.2017 8:36:49   
mali_mis
Voci, misljenja su podeljena za sa ili bez obuce. Nekako mi je logicnije, da im je puno lakse bez, jer osete tlo pod nogama.
Sto se cicibana tice, on je oduvek bio dobar, ali je skup u pm. A bebacima sad raste noga ko pasulj, tako da se ne isplati.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2332
   RE: Dečija obuća
12.3.2017 8:49:58   
suzi kju
Mišu u pravu si,najbolje u carapama. Mi smo cipelice nosili samo kad negde krenemo da nam bude toplije inače su z stanu bose.
Cak i sada kada hodaju u stanu su bose, ili eventualno obujemo patofne ali retko.
A kupili smo Pavle prve cipelice, po 4200 mislim da su bile.
Sada vec moramo da kupujemo nove. Verovatno će to biti neke polusandale.
Videla sam jako lepe Marko's, utisci za njihovu obuću?

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2333
   RE: Dečija obuća
12.3.2017 8:51:43   
milicicak
Voci, mini buba je po kuci nosila one carape sa kozom na stopalima kad je prohodavala, tek kad je prohodala kupili smo joj patofne za kucu. A kad napolju nismo mogli da je zadrzimo u kolicima (imala je oko godinu dana) kupili smo Ciciban duboke cipele. Sa ovom pamecu uzela bih joj Pavle cipelice ili Baldino,one su jednako kvalitetne a mnogo pristupacnije.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2334
   RE: Dečija obuća
12.3.2017 8:55:15   
vocicana
Markos ima super obucu Suzi, sestra samo njihove stvari kupuje za svoju decu, budi opustena, mozes zaista po veoma pristojnoj ceni naci cipelice, sandalice, cizmice preslatke za njih u Markosu. Slobodno, sve najpozitivnije ocene za njih. Nisu se raspadale brzo i da ne lice ni na sta, stvarno su super.
Mishu, hvala, meni to isto dodje logicno, ali za sada samo stojimo uz krevet i to povremeno, nece s eon opustiti jos sigurno 3 meseca, a bas mi kao i za sve mnogo znaci vase misljenje.
Ciciban j katastrofa, mi imamo jednu malu radnju u Ks-u, ali nista spec nemaju a cene....5..6...7000, bas je stvarno mnogo. Moze nesto solidno, ali necemo preterivati.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2335
   RE: Dečija obuća
12.3.2017 9:03:04   
suzi kju
Hvala Voci, ja sam gledala neka iskustva na neto i prodavac nam isto kaže da su bas dobre.
A za Ciciban ne znam šta bih rekla. Sve je to negde slično, samo je nešto vise izreklamirano.
Pavle mi je neka sredina po ceni, iskustva pozitivna pa smo se odlučili za Pavla.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2336
   RE: Dečija obuća
12.3.2017 9:55:01   
branki*
mi smo boki uzimali markos,evo vec tri para,dva je prerasla,a ostale su nove.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2337
   RE: Dečija obuća
12.3.2017 9:59:30   
suzi kju
E odlično. Ovo su informacije iz prve ruke. Hvala vam puno

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2338
   RE: Dečija obuća
12.3.2017 10:20:59   
Duškić
Uzimala sam i ciciban, bas prve sandalice joj je kupila moja sestra oko 50e su bile. Patofnice sam joj uzimala Ciciban i Mihajlo. E da, zadovoljna sam i bas mi je najlepse iznosila obucu 'Baldino'..sve je novo sad to nosi moja sesteicina.. i neke Falkoto cizmice..Meni je bajbitniji ulozak i da lepo drzi zglob . Dobili smo i neke 'pablosky', te je letos nosila bas.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2339
   RE: Dečija obuća
12.3.2017 10:31:10   
Duškić
Uzimali smo i dobijali i Ciciban,Pablosky, Falkoto ...ali pre svega mi je bitan ulozak i kako drzi zglob obuca. Najlepse mi je iznosila cipelice "Baldino"...posle sam joj jos nekoliko njihovih kupovala. .

E nesto me zeza tel ..ili ja trokiram. Bas cu da izguglam za tu Markos obucu..Pozzz mamiceeee..

< Poruku je uredio Duškić -- 12.3.2017 10:33:02 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2340
   RE: Dečija obuća
12.3.2017 16:37:22   
emicaa
Evo Dorinih patikica

user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2341
   RE: Dečija obuća
13.3.2017 9:38:29   
mali_mis
Emice, bas su super patike user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2342
   RE: Dečija obuća
13.3.2017 11:18:41   
Ana RR
Mi smo sad prvi put kupili baš patike, da nisu Ciciban. Jedne adidas klik i jedne u Deichman-u za školu sporta klik Naravno, od jednog nošenja je izgulio ovu narandžastu gumu, ali koliko para toliko i muzike. Kupili mu i neke patofne u Deich. klik i posle nedelju dana su počele da se odlepljuju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2343
   RE: Dečija obuća
13.3.2017 13:37:46   
choopa choops
Generalno sve od obuce sto sam im uzimala u Deichmannu (a da nije adidas, fila ili nike) je bilo jako lošeg kvaliteta...Od baletanki, patikica, cizmi....Lijepo na izgled, a kvalitet bas los.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2344
   RE: Dečija obuća
13.3.2017 15:35:57   
emicaa
Ja uzimam i sebi i Dori kod njih patike ali nikad nista trajalo krace od godine.Dora ima patike od prolse godine kao nove a stalno ih je nosila.Samo sto su joj vec male.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2345
   RE: Dečija obuća
13.3.2017 16:34:36   
vocicana
Anci, bas su lepe patikice. Sjajno.
Emice ja msm da deichman nema cak ni za to isti kvalitet ovde i tamo gde si ti,. nista nije istog kvaliteta.
Ne znam, hajde da sacekam josmalo pa da razmislim.
Definitivno msm da sandalice neke sa zatvorenim prsticima i prorezima gde gde nisu lose za pocetak. A on mis mali ima stoplace tek 10 cm dugo, bas ima neku malu nonu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2346
   RE: Dečija obuća
13.3.2017 16:36:37   
emicaa
Voci vjerovatno da nije isti kvalitet,uglavnom ja sam zadovoljna sa njima.Vidjela sam za Davida divne patofnice ali definitivno mu to jos ne trba.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2347
   RE: Dečija obuća
3.4.2017 11:29:29   
Anck Su Nmaun
Uzeli smo V predivne sarene patikice/patofnice. I njemu se svidju voli da ih cacka user posted image
Odustala sam od cipelica, uzecu mu sandalice za nekih mesec dana, pred rodjus.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2348
   RE: Dečija obuća
3.4.2017 22:38:37   
vikiveki
Ja sam danas ćeri kupila baš lepe espadrile,udobne su i lagane,ona je oduševljenauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2349
   RE: Dečija obuća
4.4.2017 7:29:19   
vocicana
Idem pocetkom sl nedelje da mu uzmem te paticice, ali bas mi je zao da daju toliki novac za nesto sto ce relativno brzo prerasti. Bravo za kupovinu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here