|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pravila - Šta RR jeste i šta RR nije
5.1.2010 16:20:00   
Anoniman
...moram da kažem - bezveze.........user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pravila - Šta RR jeste i šta RR nije
5.1.2010 16:27:02   
Anoniman
Procitala jos davno, i mislim da se ovoga i treba drzati!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pravila - Šta RR jeste i šta RR nije
5.1.2010 16:33:11   
dacca
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pravila - Šta RR jeste i šta RR nije
5.1.2010 22:51:51   
NONA79
šta ti je novi zakon o saobraćaju u odnosu na guppykuuser posted image user posted image

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pravila - Šta RR jeste i šta RR nije
5.1.2010 23:04:51   
guppy RR
TUŽNA SAM I RAZOČARANA

Ne mogu da shvatim šta se desilo na forumu!!!?!? U ponedeljak ujutro sam odvela sina u bolnicu, danas posle podne smo došli kući. Iscrpljena sam i padam s nogu.

Zaista ne mogu da verujem da je nekome bilo interesantno da pokvari atmosferu na ovom forumu. Da li je to stvarno bilo potrebno??

Zar je u životu najbitnije da se prepucavamo ko je u pravu, ko nije, kome odgovaraju pravila, a kome ne? Pravila su tu postavljena sa jednim razlogom, a to je da se održi integritet korisnika i da se Ringeraja ponosi time što je portal koji omogućava SVIM svojim korisnicima da nađu odgovore na svoja pitanja, a i utehu drugih forumašica. Teme koje se pretvaraju u svađu nepotrebne su i zaista je suvišno svima nama čitati zašto je koja ustala na levu nogu.


DOSTA!!
Molim vas, ako danas niste raspoložene za normalan razgovor, vratite se sutra.

Moderatori nisu tu da bi brisali chat iz tema, da bi zaključavali teme sa svađom i da bi se svađali sa vama. Moderatori su tu jer sam jih zamolila da pomognu korisnicima naći prave informacije na pravom mestu. Vi ih smatrate policajcima samo zato, što vam ne odgovaraju osnovna pravila koja su postavljena ovde i neću ih više ponavljati.

Nije poenta u brojanju postova... poenta je samo u poštovanju ljudi oko sebe.




< Poruku je uredio guppy RR -- 5.1.2010 23:05:02 >

(odgovor članu NONA79)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pravila - Šta RR jeste i šta RR nije
5.1.2010 23:07:00   
Anoniman
Guppy draga nemoj mi zameriti ali mislim da dosta nas ovde na ovom Forumu ( forum koji jako voli iskreno i od srca) zna šta su pravi problemi.... 

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pravila - Šta RR jeste i šta RR nije
5.1.2010 23:08:27   
Verus
user posted image gupi lepo receno...iznosite misljenja, ali bez svadja....teranje maka na konac nikad nije urodilo polodom.  Guppy, nisam znala za malenog....nadam se da je sve proslo u redu? Ljubim

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pravila - Šta RR jeste i šta RR nije
5.1.2010 23:08:50   
guppy RR

Kaliopi nemoj ni ti meni zameriti, ali pogledaj teme u kojima su se rasplamtale svađe u poslednja dva dana, pa ćeš razumeti što sam razočarana.
Sav gnev ide na moderatore, koji nisu ni krivi ni dužni.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pravila - Šta RR jeste i šta RR nije
5.1.2010 23:09:03   
cipiripi
ja sam onu anketu namerno postavila u probleme na RR i ne smatram to greskom..
a to sto se prica razvila u pogresnom smeru nije mi bila namera.
u zadnjem postu pise sta je Cipi htela time..

eto toliko..


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pravila - Šta RR jeste i šta RR nije
5.1.2010 23:10:23   
Anoniman
Guppy! Pravila postoje da bi se postovala, a ne krsila!Necu ni da pitam, valjda ces reci ako budes htelauser posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pravila - Šta RR jeste i šta RR nije
5.1.2010 23:14:08   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: cipiripi

ja sam onu anketu namerno postavila u probleme na RR i ne smatram to greskom..
a to sto se prica razvila u pogresnom smeru nije mi bila namera.
u zadnjem postu pise sta je Cipi htela time..

eto toliko..



Do toga još nisam stigla... sutra ću.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pravila - Šta RR jeste i šta RR nije
5.1.2010 23:23:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy RR


Kaliopi nemoj ni ti meni zameriti, ali pogledaj teme u kojima su se rasplamtale svađe u poslednja dva dana, pa ćeš razumeti što sam razočarana.
Sav gnev ide na moderatore, koji nisu ni krivi ni dužni.



.. ja sam videla svađu samo u temi ... problemi na rr i nove ideje... i to tek na kraju... danas poslepodne.
Nemam nameru da se prepirem ali držim do sebe i mislim da su neke forumašice itekako isprozivane..,
ja volim ovaj Forum. Volim veliki broj ljudi ovde i uz pomoć RR sam mnogo lakše podnela mnoge nedaće....
Ali ostajem verna sebi i ne mogu da ne primetim ono što sam gore napisala. Tako, draga gledaj u koga ćeš biti razočarana.........da ne ispadne sve tako crno - belo.
                                                                               Voli te Kaliopi

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pravila - Šta RR jeste i šta RR nije
5.1.2010 23:37:43   
guppy RR
I ja volim ovaj portal, zato sam i toliko ljuta.

Nisam nikog prozivala niti citirala ičije postove.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Pravila - Šta RR jeste i šta RR nije
6.1.2010 1:55:16   
Modessty
baš ste me sad zabrinule user posted image Čitala da vidim o čemu se radi i nije mi jasno user posted image

Rekla bih da je rešenje jednostavno - poštujte pravila foruma jer tako poštujete i forumaše i administratore.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pravila - Šta RR jeste i šta RR nije
6.1.2010 9:56:44   
guppy RR
Bit priče iz druge teme, koja se odnosi na pravila foruma:

IZVORNA PORUKA: minavb
Reci cu nesto sto se mozda nekima nece svideti, ima par portala o roditeljstvu koji su kvalitetniji od RR, imaju bolje sadrzaje i vise korisnih tema i informacija. Cak im je i clanstvo brojnije. Ipak, takve portale ne volim, radije svracam na RR. RR volim bas zato sto ovde mogu da caskam o svemu i svacemu sa divnim mamama divne dece, sto upoznajem divne zene i njihove lepe porodice, i sto mi njihova iskustva i saveti zaista pomazu.


Drago mi je.

IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: minavb

Kontam da vise ne smem da napisem nista u temi za kaficu dok ne napisem post u nekoj drugoj temi, jel tako?


uh bre...
zar se tako ne dovodimo u sledecu situaciju:
neko ko zeli da pise nesto uz kaficu ce NA SILU da traga za nekom temom gde ce opet NA SILU da pise nesto samo da bi napisao????

zar se tako ne gubi na spontanosti???



Jeca RR je napisala savršen odgovor na to, pa citiram:

U jednom trenutku, pre nekih godinu dana, okupila se ekipa "novih" forumasica i sve vreme caskala u temi Kafa. Ponekad napisu nesto, ali u principu su sve sto ih muci pisale u temi Kafa. Mi smo jurile, kopirale poruke, upozoravale, ali to je izgledalo, da parafraziram, ovako:

cao
sta radis
nista
ti
evo nista
kako si
dobro
 
onda smo mi uvele ovo pravilo jer je forum zaista izgubio prvobitnu namenu i presao na chat. Mi vas ne peckamo ako napisete vise od 3 poruke upravo zbog toga sto to pravilo postoji da bi neki red postojao, a ne da bi vas bicevali i stalno upozoravali na njega. Mislim da se sad dovoljno lepo pise i u temama koje su zaista svrha ovog foruma, pa ako se nekad procaska i koja vise u kafici, to mozemo da progledamo kroz prste. Problem je ako se u kafi pise o hemoroidima, grcevima i sl...jer se onda tu zagube kvalitetne informacije. Takodje bi bio problem kad bi sad 2 ili 5 cura raspalile da chatuju u kafici kao na msnu ili gtalku ili sl...to nije smisao foruma. Znaci pravila postoje da bi se znao red, a posto je do sad manje vise sve bilo ok, mi vas zato nismo opterecivale time.

------------------------------------

Da sumiram

  • Pravilo od "3 poruke" stupa na snagu samo kada preterate pošteno. A to uopšte nije bilo pitanje ove zadnje "svađe" na Ringeraji. Niko nikoga nije upozoravao na te tri poruke.
  • U chat teme pišite svakodnevne stvari, a ne o konkretnim problemima... za to pišite u odgovarajuće teme. Niko vas do sada nije peckao ako ste pisale više od 3 posta, ali peckalo se ako ste pisale o problemima koji treba da stoje u odgovarajućim temama. Ne treba da se osećate prozvane, nego da odete u odgovarajuću temu i nastavite tamo.
  • U teme sa konkretnim problemima ne ćaskajte o drugim stvarima, jer korisnici koji traže odgovore u toj temi, neće moći da se snađu.
Eto - tako je jednostavno.

Prijatno druženje.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Pravila - Šta RR jeste i šta RR nije
6.7.2018 22:11:55   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Samo još da napišem da ja vas ne delim na one koje zavode red i prave nered... sve vas podjednako volim i poštujem, i svaka koja je ikad ostavila post na našoj dragoj Ringeraji, ostavila je za sobom jedan pozitivan trag, a posebno u mom srcu.

Puno vam hvala user posted image


Ovo samo da prepisem user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here