|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 11:49:46   
mati
I mi završili doručak. Deca Takodje vikendima duže pospavaju.
Čekam da završi mašina, pa da skoknem do DM-a da uzmem neke sitnice.
A kasnije opet gosti, dolazi mi drugarica, njoj je sutra rodjus...
Sada sam gledala neke bezglutenske slatkiše, redovno kad dodje služim je samo voćem i orasastim plodovima. Sada ću spremiti nešto posebno za nju... Jel imate neki brzinski i lakši recept?

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 11:58:35   
emicaa
Mati ja sam slaba sa tim.Druzila sam se sa jednom personom koja je jela bezglutensko,kad dolazi kupivala sam sve gotovo.Mozda se zato i ne druzimo vise 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 12:08:40   
mati
Joj Emi. Mi smo drugarice iz srednje. Razlika dva dana sa rodjendanima. I baš smo slične. Njoj to od skora nešto, išla je na brdo nekih analiza, i na kraju otkrili i tu alergiju, ili kako se stručno zove. Znamo se u duši, iako nas godinama život šiba, uvek smo bile tu jedna za drugu, ona nema decicu još uvek a mene neke druge stvari. Ali eto, tu smo. Vidjamo se, ništa ne dozvoljavamo da nas omete. Prosto se nekako osećamo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 12:20:43   
emicaa
Ma ja pretpostavljam da znam sta je razlog sto se ne druzimo.Znamo se od srednje ali smo se bas pocele druzit kad je i on dosla ovde.kad sam drugi put zatrudnila ona je rekla da i oni rade na bebi,da cemo mozda zajedno trudovati.Bili su na D prvom rodjendanu i posle prekid kontakta.Ja par puta pisala da se vidimo,ona uvjek odgovarala nemaju vremena.Posle sam cula da su prekinuli kontakt sa svima koji imaju djecu.Oni nemaju jos uvjek.Razumijem da joj je vjerovatno tesko,ali nisam ja kriva



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 13:45:21   
Ivanka 75
Emice, razumem zaovu u potpunosti.Mati, ne znam ti nista bezglutensko na zalost. Ja pravim ledene kocke, bice gotove taman za rucak 😊

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 14:18:56   
branki*
Masem svima,tu sam!i sve je ok, a maloj doktorki sam ocitala bukvicu.

Bezglytenski slatkis..moze bonzita..med,cokolada,maslac ili margarin,korn fleks..


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 14:37:48   
emicaa
Branki nadam se da dama vise nece imati takve ideje.

Mi smo isli set_ati jedva sam se vratila kuci.A presli samo 5 km.Kupila sam neki zeleni caj sa limunom i mentom 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 15:34:30   
mama Jo
Branki, sigurno joj nece vise padati na pamet.. Deca su tako nepredvidiva nekada, covece da ne znas ni kada ni u kom momentu im padnu tako sulude ideje na pamet...
Emice nasmeja me sa ovim bezglutenskim komentarom user posted image mozda se zato i ne druzimo vise user posted image


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 15:55:33   
flamingos
Branki,mašem i ja vama.Neće više da joj padne napamet takva ideja.Baš sam se zabrinula.jLubim vas.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 16:41:13   
Duškić
Emi., to je bezveze ali njen izbor.
Branki, dobro je da je ok.
Kafa.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 16:44:59   
branki*
moze kafa...ja do sad sredjivala i stavila neki kiseli kupus da se krcka,pa cu vidteti hocu li podvarak sutra ili da ostane kuvan..
kako mi se ne ide sutra na posao...
a,da..nikad se ne zna stvarno kad sta moze da im padne,meni ni na kraj pameti da ce dete da gricka tablete i to bele gorke,aman...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 16:48:05   
Duškić
Branki, kad su bile one roze pa i da razumeš
Mada gledaju svašta. Bar moji. Počela sam da zabranjujem i blokiram kanale neke , svega i svačega ima na netu.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 17:00:05   
emicaa
Ja sa Davidom imam srece,taj ni bombinu nebi stavio u usta.Njemu se sve gadi.A u Doru imam potpuno povjerenje,ona je stvarno dijete kojem nikad gluposti ne padaju na pamet.

Duskic njen izbor naravno,ali bude mi zao.Po meni to nije razlog da prekines prijateljstvo,ali ima nas svakakvih

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 17:03:42   
branki*
ja sam takodje pocela da gledam istoriju sta ova mala pametnjakovicka gleda na jutjubu,jer ona nas vec izbacuje iz sobe,kaze-zatvori vrata...za sad gleda gluposti,nista posebno,filipa i zagu i neke macke...ali,moram,otece se kontroli i bice kasno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 18:02:54   
flamingos
Ako Branki,nadgledaj je.Hajd izvolite na kafu,skuvala sam.❤


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 18:51:18   
Ivanka 75
Meni su zaga i filip skroz bljak. Nemqju deca nista korisno tu da vide. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 18:52:05   
Ivanka 75
P. S. Pohvali mm Ledene kocke ❤️ Kaze od sad samo po tom receptu da pravim. Reko isti kao i prethodnih 20_x_ 😊


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 18:57:50   
Ivanka 75
Jaoooo zeneeee stize mi poruka na msg, poziv u neku kulinarsku emisiju svekrvai snajka kuvaju, sin degustira. Bouzeeee 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 19:04:47   
Duškić
Emi verujem da ti je žao. Ja sam prekinula druženje sa drugaricom zbog njenog sadašnjeg muža, koji je psiho bio ljubomoran na mene, govorio je da ona više voli mene nego njega. Bolest.
A družili smo se dugoo godina.

E meni je Zaga ok zato što puno crta i nije nekulturna za razliku od mnogih.
Npr.Braco Gajić psuje i izvodi sve i svašta sinu se dopada to glupiranje i kaže mi skoro psovku na eng. I smeje se.
I onda mama malo sredi šta se gleda. I da, hoce neki celendz da proba.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 19:05:41   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Jaoooo zeneeee stize mi poruka na msg, poziv u neku kulinarsku emisiju svekrvai snajka kuvaju, sin degustira. Bouzeeee 


[/quote

Taman taj uvezbani recept da spremim. ]

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 19:10:15   
Ivanka 75
Duskic, idi begaj, ja kuvam samo da bi preziveli, da ne umremo od gladi 😂

Jod i sveki da vodim, i ovog mog ćutologa od muza 🤣 Pa platili bi nam da napustimo emisiju! 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 19:13:33   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Meni su zaga i filip skroz bljak. Nemqju deca nista korisno tu da vide. 




Да, да и мени је бљакс. Породила се женска и сад причају о првим данима код куће. Ништа паметно. Моје су једном погледале то и не гледају више то. Тв немају у соби. Ограничено је коришћење моб. телефона. Док су мали требамо да их контролишемо. Касније ћу да вам поставим један текст. Нико не прича о томе, а толико штетности има од коришћења моб. или тв.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 7.2.2021 19:15:37 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 19:17:26   
Ivanka 75
Iskreno, meni su ti jutjuberi zatupljivanje mozga. Pokupe deca njihov nacin izrqzavanja, obesnosti, beče se posle na roditelje, traže kupi mi kupi mi, daj mi, daj mi... Bolje Masa i meda do besvesti i onaj crtani Ja sam poni na koje se ismejemo svi slatko jer poni kaze slatka mala smrdljiva kanalizacija  😊


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 19:28:29   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Iskreno, meni su ti jutjuberi zatupljivanje mozga. Pokupe deca njihov nacin izrqzavanja, obesnosti, beče se posle na roditelje, traže kupi mi kupi mi, daj mi, daj mi... Bolje Masa i meda do besvesti i onaj crtani Ja sam poni na koje se ismejemo svi slatko jer poni kaze slatka mala smrdljiva kanalizacija  😊




Иванка, слажем се са тобом. Мука ми је више од јутјубера. Баш је затупљивање мозга.

Прочитајте овај текст. КЛИК

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: FebruaRRski baRR
7.2.2021 19:34:13   
mati
Hej, masem. Samo da vam kažem da mi je kolač bas uspeo. Stariji M mi pomagao i kaže "mama kako od ovoga može da ispadne kolač?" objasnih mu da je takav recept i da ni meni to ni na šta ne liči, da ćemo da probamo. Posebno ne da može da se nadigne i ispadne kolač. Ali drugarica je pohvalila i smazala pola tepsine. Oduševila se, još joj niko gde je išla u goste nije pravio posebno za nju.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here