|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/21
16.2.2021 17:38:53   
vonavoj
Mi smo jos u Cacku,hahah..uhvatila nas guzva..mm morao da stane,neki poslovni partner ga zvao na rucak,tj,nas....pa smo rucali,i sad idemo mic po mic..na 2m stajemo😂😂 sticicemo do 20h,kuci.. svesni smo bili sta nas ceka,ali smo se provozali na gondoli,videli sa prijateljima iz Lazarevca,kod kojih smo na kraju i bili u apartmanu,ispunjen dan..a ves,raspakivanje..sutra😂😂


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Razgovori mama 02/21
16.2.2021 17:44:47   
pari
Super von, neka ste uživali!

Jess, super i za vas, svašta ste još danas uspeli da uradite...
Mi u školi standardno...ručak u međuvremenu pravim...veš perem...
Umorna sam danas...
Kako ste druge mame? Ljišo, kako je P?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Razgovori mama 02/21
16.2.2021 18:13:13   
Maraj
Vece mame user posted image
Mi smo trebali danas da se vratimo kuci ,al sinoc u 5 minuta odlucismo da je ipak bolje da krenemo vece ranije. Spakovali se za 20 min i krenuli. Put super prosao. Nismo ga osetili. Samo sto smo stigli kuci deci se prispavalo. Tako da mj je ipak ovaj poslepodnevni put "bolji" od jutarnjeg user posted image
Jess zao mi je sto se ne vidosmo na Zlatiboru. Bice nadam se jos prilika.
Von pozdrav za tvoju porodicu i tebe

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Razgovori mama 02/21
16.2.2021 19:25:52   
vonavoj
Maraj,lakse je vama,da tako odlucite,kad niste vezani za gazde,i vreme🤣

Mi jos putujemo,hahaha..deca urlaju,nista novo,mm ce da skrene🤭

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Razgovori mama 02/21
16.2.2021 19:50:41   
Ivanka 75
Srecan put Von 😊


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Razgovori mama 02/21
16.2.2021 20:07:57   
emicaa
Von samo polako,do ponoci cete stici 😁

Pari kako je M u skoli,jel imalo lakse?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Razgovori mama 02/21
16.2.2021 20:10:51   
flamingos
Pari,hvala na pitanju,dobro smo.Jeste li se uklopili,kako i školi?Ljisho,kako dete?Ostale mame?Evo sedoh da odgledam serije.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Razgovori mama 02/21
16.2.2021 20:28:55   
mati
Von, baš sada se javljali reporteri oko dnevnika, kažu da su gužve. Skoro pa kao za novodisnje praznike.
Deca veceraju, mladji nudle (pretvorice se u njih), a stariji kaže da je sendvič bolji nego kupovini. Mada on ne nalazi manu, na sreću, sve jede...
Našla sam skafandere user posted image na akciji, samo jos sneg nam fali...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Razgovori mama 02/21
16.2.2021 20:34:14   
pari
Uhodali smo se, lakše je malo jer sam se ja opustila malo...Jedino što ima dosta domaćeg.T mi je u fazi da joj sve smeta...znate ona faza kad hoće vode više nego što sam joj sipala ili neće da obuče baš taj duks nego drugi i za sve plače 🤪
Puno vas pozdravljam!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Razgovori mama 02/21
16.2.2021 20:43:39   
mati
Pari, sve tu to faze, kroz koje moraju da prođu a i mi sa njima. I ti to znaš...
Super za školu, a da je nezgodno verovatno jeste puno. I ti kao odrasla, pa ti nije lako, a tek oni malci...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Razgovori mama 02/21
16.2.2021 21:10:29   
vonavoj
Stigli smo pre pola sata...

Pari,joj,tako i M...faza..svako trazi svoje.Mati,nesto prognoza ne obecava sneg🙄

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Razgovori mama 02/21
16.2.2021 21:46:37   
flamingos
Von,odmarajte.Gledala sam vesti,gužve katastrofa.Kolone automobila.Dete bilo na rođendanu kod druga iz razreda.Samo njih petoro bilo.Kući slavili i super se provela.Evo tušira se,pa odoh i ja pod tuš i u krevet.Sutra idemo u školu od 13:10 h.Mame,šta radite?❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Razgovori mama 02/21
16.2.2021 22:02:39   
Ivanka 75
Samo nek se druze, zaboravice se deca 😏Mi gledamo crtani...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Razgovori mama 02/21
16.2.2021 22:18:38   
flamingos
Da,Ivanka.To je drug iz razreda.Super se druže.A i kad će,ako ne sada.Šta ti radiš,ostale mame?


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 8:12:00   
Milena18
Dobro jutro, mame!
Mi se izgrlile jutros, pa svaka na svoju stranu. Baš mi je nešto teško pao dolazak na posao. Još sam čim sam stigla saznala da nam je jedan saradnik preminuo od korone, jedna vedra, divna osoba.
Pari, drago mi je da se uhodavate polako. A što se te faze tiče, vrlo dobro je poznajem user posted image Moja je i sad ponekad takva, obično kad je umorna, a ne bi priznala da je umorna nikad.
Mati, kako si ti? Kad ćeš kod lekara?




(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 8:13:27   
jess021
Jutro mame!

Mi smo sinoc zaspali sa decom, iako to nije bilo rano. Danas cemo na plivanje. 
Von, kad ste stigli? 
Pari, drago mi je da sve polako dolazi na svoje. 
Milena, kad bese ides kod dr? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 8:17:42   
Milena18
Prekosutra, Jess. Jao ja ponekad tako zaspim sa M, ali kao ustanem da još nešto odradim, pa posle do pola noći ne mogu da zaspim. 


Mama Jo, je l'' tvoja mama beše u petak išla na neke preglede? Kako je ona? 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 8:34:27   
vonavoj
Stigli smo u pola 9😁

Raspakovana,oprane 3 masine vesa i svi na radnim mestima😂

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 8:50:24   
mama Jo
Jaoj von svaka ti cast.

Jeste Milena, isla je u petak kod gastroenterologa svog i kod interniste... U principu nista joj specijalno nisu rekli, osim da mora da se uradi gastroskopija i kolonoskopija. To su svi rekli do sada, ali kad prodje 6 nedelja od infarkta, kad obavi kontrolu u Kamenici a to je 3.3., tako da sad samo cekamo. Kod nje je i dalje prisutna anemija... Pije terapiju, ishranu je skroz prilagodila... Sad u principu samo cekamo da prodje da kontrola i da joj daju zeleno svetlo za snimanje.

Meni je bas prijao ovaj produzeni vikend i sto je mm bio kod kuce. Danas sve mislim da je ponedeljak...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 9:08:51   
flamingos
Dobro jutro.Milena,baš mi je žao.Jadan čovek,strašno.Toliko života je odneo ovaj virus.Ljisho,kako je dete?Ostale mame?Mama Jo,biće sve ok.Ne brini.Srećan vam povratak na posao.Maljšani,srećno u školi.Mi danas idemo od 13:10.Mati,kako si ti?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 9:17:35   
smeško
Добро јутро!

Добро нам дошле скитаре!user posted image
Вон, свака ти част. Ја, чини ми се, стално држим руке у неком вешу. Али, ја не могу више од две машине, немам где да сушим, а одустала сам од машине за сушење. Машина ми прима 9 кг. Волим да ширим веш, али што мрзим да га скупљам! Немам објашњење за то.user posted image
Д ми је на службеном путу, а таман смо били заједно 4 дана. Једва заспим сама у кревету. Већ ми се јавља нека пиџама журка вечерасuser posted image Мада, деца устају у 7. Можда дохватим пеглу.
Мама Јо, мама ти је имала инфаркт?user posted image Знам само за крварење. Како се осећа?

Ја сам јутрос ставила урин за ук, прошло је недељу дана од завршетка терапије, почињу оне три контроле.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 9:20:53   
flamingos
Smeško,puno vas grlim i ljubim.❤


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 9:24:54   
smeško
Флам, user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 9:30:52   
vonavoj
Smesko,dobro kazes za ves..meni je masina od 5kg..imam 2 susilice i masinu susilicu,pa cela dnevna postane veseraj😂

Mama jo,neka tvoja mama pogleda Josif Pancic za anemiju,sigurno imaju dobre proizvode..ja sam J davala i samo joj je to pomoglo,imala je godinu dana..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 9:39:30   
Ana RR
Dobro jutro, samo da mahnem. Ja sam od nedelje nikakva, stegla me prehlada. Jedva funkcionišem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here