|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/21
10.3.2021 11:18:46   
mati
Zdravo majke! I kod nas sneg, ali što kaže Anci, topi se...
Emice kod vas je to baš lepo organizovana, ja sam mislila da će kod nas bar odložiti takmičenja, M mladji se prijavio, prvo takmičenje, želeo je da ide, ali je u četvrtak a mi u izolaciji. I učiteljica kaže da je mislila da će odložiti jer u školi ima dosta odsutne dece...
Sanjice, ja im ne bi tako bacala bez njih, ne znam, meni neke sitnice više zNace nego krupne stvari. Pre neki dan sam sama sebi bacila papir sa nečim bitnim zapisanim. I tek se sutradan setila. A i momci pišu šifre za igrice i tako neke porukuce na papiricima... I crteže čuvam.
Al ja sam specifična... user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 03/21
10.3.2021 11:23:03   
Sanjica26 RR
mati, to su, oni papirici ispod stola koji se cepkaju, kad lepe materijale u sveskama. A kantu imaju. T pedatno vodi racuna o papiricima koji su joj potrebni. Po ceo dan crta. Žao mi sto nema ovde skola crtanja. Inace bi je sigurno upisali. Predivno crta.
Ona je na oca. I on ima posla sa papiricima. Samo zapisuje. Mada, i kalendar mu je pun nasih aktivnosti. A da ne pricam da je naoravio tabelu sa nasim nedeljnim rasporedom. Svaka kolana je druga boja u zavisnosti koja osoba je u pitanjuuser posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 10.3.2021 11:25:53 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 03/21
10.3.2021 11:29:31   
mati
Znaci sad se smejem sama sa sobom. Zamišljam tvoju mamu kako gleda te njegove papire i kalendar i pita se čemu to. Prolupala sam... user posted image
Probaj nešto preko interneta da joj nadjes za crtanje. To je bas lepo. Meni je crtanje bilo zen faza kad se mladji M rodio. Odem kod mojih, nadjem moj pribor i papire, mama mi uredno sve čuvala, i crtam... Ili samo temperama.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 03/21
10.3.2021 11:32:37   
Sanjica26 RR
mati, moja mama kaže sve bi to pobacalauser posted image
T i gleda preko interneta. Vec ima pun blok crteža. I smislja

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 03/21
10.3.2021 13:17:52   
emicaa
Kod moje T je uvjek u sobi "kreativni nered".Ja se tu ne mogu snaci.Ali uvjek nju saljem da pospremi radni sto i da baci sto joj ne treba.Mada njoj uvjek sve treba 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 03/21
10.3.2021 13:37:10   
mati
Emice kao da sam je ja rodila. I meni sve treba. Vezem se za stvari... user posted image
I moji muškarci sami čiste stolove, naravno, kad ih opomenem da cu da pobacam sve što se nadje tu a nije mu mesto. Mada, ne bi ja bas bacila.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 03/21
10.3.2021 15:27:27   
emicaa
Ja bih stvarno bacila.Kad me bas baaas naljute dam im 15 minuta da maknu sve cemu nije mjesto na podu ili stolu U suprotnom sve leti u smece.Da vidis  kako srede 🤣 A Doda je moj mali hrcak 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 03/21
10.3.2021 16:27:06   
lesli
Ima li maslacka gde?Kako se prilagodjavate i kakvi su utisci sa novog posla?

Pari, kako se vi snalazite? Znam da si pisala da M ima problema da se prilagodi u skoli. 

Pozdrav ostalim mamama!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 03/21
11.3.2021 6:31:21   
flamingos
Dobro jutro.Les,hvala na pozdravima.I ja vas pozdravljam.Evo pijem kafu,pa spremanje za školu.Javljali su da bude toplije danas.Mame,jeste li dobro?Dunja,kako ste vi?Joko,mislim na tebe.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 03/21
11.3.2021 7:47:28   
Milena18
Dobro jutro!
Kao se naspavah. M je manje kašljala noćas, ali će ipak ostati i ova dva dana kod kuće.
Emice, nadam se da će brat biti dobro. Užasno je to iščekivanje.
Mati, Maraj, jeste li se oporavile?
Jess, kako si ti?
Ja padoh na putu do posla, okliznuh se na tanak led. Ali dobro je, nisam se povredila.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 03/21
11.3.2021 7:56:42   
jess021
Dobro jutro!


Milena, dobro sam. Ti? Pa kako da padne? Cuvaj se😉
Mi smo juce bili turbo, isli na bazen, posle kod kumova, zaspale su sinoc vec je proslo 22hI ja sam malopre ustala 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 03/21
11.3.2021 7:59:06   
emicaa
Dobro jutro,David i ja bi trebali napolje zbog onog naseg fizickog a meni je uzasno mrsko.

Milrna ja sam sigurna da je sve u redu,95%sam sigurna da je ok.Pazi se,pokusaj danas odmarati malo vise.
Ostale mame,dobro jutro.Nadam se da ste dobro

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 03/21
11.3.2021 10:07:01   
mati
Zdravo majke!
Milena, dobro sam. Još mi je nos zapusen, ove druge kapi što koristim mogu još samo sutra, pa ćemo videti. Ne znam da li da uzimam bolovanje ili da pocnem da radim. Mada, trebalo je na odmor da budem od danas. Sve mi se poremetio sada... Od aprila mi nema odmora. Samo da sve bude dobro. Kako si uspela da padne, pazi se sada, nezgodan je taj led koji i ne liči da je led.
Danas imaju takmičenje, baš mi je zao sto M nije mogao da ide. Ali mnogo mi je krivo. Sve sam ih zeznula sa ovom mojom koronom.user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 03/21
11.3.2021 10:13:27   
Milena18
Mati, ne krivi sebe. Biće još prilika za takmičenje. Važno je da se ti oporaviš i da su tvoji svi dobro.
Baš tako sam i pala, bio je tanak sloj leda preko trotoara, nije se ni video. Samo sam malo koleno udarila, nije strašno.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 03/21
11.3.2021 13:09:57   
emicaa
Mati nisi ti kriva,nije od tebe krenula korona Bice vremena za takmicenje

David i ja smo ipak isli,sa jos dvije drugarice i njihovom djecom.Kad smo zavrsili predvidjenu rutu otisli u sumu.Davida sam skidala u kadi i odmah tusiranje i pranje kose.Zamisliti ne moze kakvi su bili prljavi.Kao tri prasica 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 03/21
11.3.2021 13:23:38   
flamingos
Mati,ne krivi sebe.Takva je situacija.Biće još takmičenja.Nešto razmišljah,nema nam Fil.Javi se,mislim na teve.Nadam se da ste dobro.Lep je dan.Piše dete domaći,pa idemo kasnije kod dr.u vezi proteze.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 03/21
11.3.2021 13:26:59   
mati
Mislila sam da je sutra, i htela da pošaljem sa sve rukavicama i maskom duplom pa maskar me kaznili ako neko proverava. To bi bio 14 dan izolacije. On je skroz ok I nadala sam se da možda odlože, mnogo je dece koja ne idu u školu.
Emice, meni se mnooogo dopadaju te vaše aktivnosti koje imate u sklopu vrtića, škole... Ja tako sebe zateknem kako razmišljam šta ću kada deca porastu. I mi stalno idemo negde sa mama, imamo organizacije, ali to sve same. Ja se i sa mamama družim, i sa drugaricama se vidjam više zbog dece... Izlazim ja i ovako bez dece, imam i drugarice koje još uvek nemaju decu... Ali najviše aktivnosti su upravo te, vezane za njih..

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 03/21
11.3.2021 15:26:22   
emicaa
Mati i meni,ali vjeruj mi da nekad pretjeruju.Ako je odredjeno da ce dan provesti u sumi,oni idu taman da je -20 napolju.Odgode samo u slucaju vjetra jakog.




_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 03/21
11.3.2021 15:58:13   
Ivanka 75
Mora da je suma mnogo blizu, ipak ste vi u malom mestu koliko sam shvatila.


A lepo je da izadju, istrce se deca, izjure, uzivaju 😊

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 03/21
11.3.2021 16:11:41   
mati
Evo, ja sam zvanično idiot. Zovu me sa posla, pitaju kako da me vode sutra. Reko ja sam u izolaciji.
Ali ne, do danas sam u izolaciji, ja sam u svoj ovoj neizvesnost i strahu, loše računala ili zaboravila, ili ne znam ni ja sta. I eto. Moje dete zbog mene nije otišlo na takmičenje. Bolje da me nisu ni zvali i da mi daju neopravdano dan ili kako vec. Još se ja razmišljam da li da idem na kontrolu sutra ili u subotu. I sad se nerviram, i tako. Bas sam ljuta na sebe.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 03/21
11.3.2021 16:16:56   
Ivanka 75
Mati, mnogo si sebi pritiska nabila i zato si rasejana. Uzmi lepo taj odmor da odmoris od svega. Treba ti snage za dalje 😘


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 03/21
11.3.2021 16:22:37   
vonavoj
Mati,ne nerviraj se..i lepo uzmi odmor koji ti sleduje. 

Ja sam jako umorna..na poslu 1001 zahtev,svi cekaju moja uputstva i odobravanje..niko nece odgovornost..cak i direktor.Sutra mi dolazi zaova sa decom na vikend...a kuca mi u haosu,sve to moram danas,a to sve inace radim vikendom...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 03/21
11.3.2021 17:38:00   
flamingos
Mati,slažem se sa Ivankom i Von-nemoj da se nerviraš.Uzmi odmor i rešena stvar.Von,verujem ti,obaveze,još i gosti,nikako da se odmoriš.Mi završile kod dr.U ponedeljak idemo pre podne kod njega,u dom zdravlja,da joj uzmu otisak.Posle je vodim privatno da snimi i sa snimkom u sredu idemo pre podne opet u dom zdravlja za drugi otisak,šta već i to je to Čekamo da bude gotova proteza i da počne da je nosi.Malo gornja vilica odudara od donje kad zagrize.Kaže da će to brzo da se sredi.Sad,kako god,mora sa je nosi koliko god treba.Bolje sad dok je manja.Inače,zubići su joj super,zdravi.Redovno smo posećivale stomatologa.I uopšte se nije plašila.Obožavala je stolicu kad sedne,pa je oni spuštaju,podižu.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 03/21
11.3.2021 18:02:56   
Tiziana
Flam, moj sin je pre 2m stavio fiksnu. Uzasna mu je vilica, uska, jedan zub je bio skroz iza jedinice, trojka visoko gore u desnima, uzas. Na kraju nisu vise mogli da cekaju da mu ispadnu petice, izvadili mu gornje i stavili fiksnu. Sl. meseca vade i donje i stavljaju i donju. Za 2m je napredak OGROMAN, poslozili su mu se svi zubi.On ima 11g.




(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 03/21
11.3.2021 18:52:05   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Flam, moj sin je pre 2m stavio fiksnu. Uzasna mu je vilica, uska, jedan zub je bio skroz iza jedinice, trojka visoko gore u desnima, uzas. Na kraju nisu vise mogli da cekaju da mu ispadnu petice, izvadili mu gornje i stavili fiksnu. Sl. meseca vade i donje i stavljaju i donju. Za 2m je napredak OGROMAN, poslozili su mu se svi zubi.On ima 11g.




Zafrknuto.Ako,neka su izvadili,nosi protezu i rešiće se..Kod nje nije veliki problem.Svi zubići su joj se rano izmenjali.Lepu se njeni zubići.I vilice su joj ok.samo malo odudara gornja od donje vilice.Anđela sad u julu puni 11 godina.Hajd da zubići budu dobro i da proteza što pre reši probleme.❤


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here