|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina ko...
21.3.2021 21:03:02   
marketing RR

Bezuslovnu ljubav i podršku intuitivno vezujemo za majčinsku ulogu, a prethodna godina je dala više prilika i tatama da postanu omiljeni heroji svojim mališanima.

Uloga tate u savremenoj porodici se u značajnoj meri promenila i istakla ravnopravnu ulogu oca u odgoju deteta. Partnersko roditeljstvo, kao i značaj očinske figure i pomoći mami i bebi od prvog dana bebinog života otvara nove potencijale za razvoj deteta, kao i međusobnog odnosa svih članova porodice.

Uloga tate je da voli, zagrli, podrži, ohrabri i zaštiti svoju decu, ali i da zajedno sa njima uživa u svakodnevnim aktivnostima i ritualima poput pripreme omiljenih obroka, čitanje pred spavanje, osmišljavanje novih igara, ali i da pruže zagrljaj koji miluje i štiti.

Brend La Roche-Posay aktuelnom Lipikar kampanjom podstiče ravnopravno roditeljstvo i ističe – i tata je heroj. Ko su tate superheroji na društvenim mrežama i kako su se oni snašli u toj ulozi – otkrivamo u tekstu koji možete PROČITATI OVDE ...



Uz pomoć brenda La Roche-Posay odlučili smo da proslavimo početak proleća i Ringerajine tate heroje!

Obradovaćemo na forumu 3 Ringerajina korisnika, koji će osvojiti po jedan LIPIKAR proizvod, prema redosledu plasmana:


1. LIPIKAR BAUME AP+M 400ml

LIPIKAR Baume AP+M pomaže vraćanju ravnoteže mikrobioma kože. Trenutačno smiruje kožu i deluje protiv svraba. Sa negovom efikasnišću protiv vraćanja simptoma, pogoršanja stanja kože su ređa. Hrani kožu i pomaže u obnavljanju njene barijere. Formulisano za bebe, decu, odrasle sa vrlo suvom kožom sklonoj ekcemima ili alergijama.

Više o proizvodu ...

user posted image



2. LIPIKAR SYNDET AP+ 400ml

Proizvod za čišćenje tela sa visokom tolerancijom.
Pomaže u obnavljanju barijere kože i uspostavljanju ravnoteže mikrobioma.

Više o proizvodu ...

user posted image




3. LIPIKAR HUILE LAVANTE AP+ 400ml

Delovanje protiv svraba i iritacija.
Počevši od tuširanja.

1. Pruža koži lipide potrebne za obnovu zaštitne barijere kože.
2. Uspostavlja balans u mikrobiomu za prevenciju upale kože.
3. Štiti kožu od isušujućeg efekta tvrde vode.

Više o proizvodu ...

user posted image





Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?



Takmičenje traje od 22.3. do 8.4.2021. (zaključno sa 8.4.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!



Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade će biti poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća pošiljalac).

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.


Takođe, ukoliko želite da konkurišete za nagradu, ovde u sponzorisanoj temi, napišite nam nekoliko rečenica o tati super heroju (vašem tati, tati vaše dece, možda vašem bratu koji takođe tata, tati-komšiji ili bilo kom drugom tati koga smatrate divnim ocem i herojem). Dajte da čujemo za njih, jer važno je user posted image




TAKMIČI SE I OSVOJI! user posted image



< Poruku je uredio marketing RR -- 21.3.2021 21:28:57 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
22.3.2021 12:27:07   
Duškić
Moj suprug je super heroj -tako mu moj sin kaze, a i cerka!
On je tu da jh cuva, vaspitava, uci da voze bicikl, da uzivaju i satima se gnjave!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
22.3.2021 12:33:10   
Sanjica26 RR

Super za nagrade. 🙂

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
22.3.2021 14:01:53   
flamingos
Divno,bravo za našu rr i sponzora.Kasnije pišem o svom tati.Hoću da ispišem sve što mi je na srcu.On je moj heroj.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
22.3.2021 18:30:43   
flamingos
Izbaci kad duži post napišem,pa evo skrinšotovah šta sam napisala.❤

user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
22.3.2021 18:36:30   
pari
Flamingos ❤️



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
22.3.2021 18:49:58   
emicaa
O Flamingos 😞



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
23.3.2021 12:45:51   
Ivanka 75
Flam ❤️
Moj tata super heroj je moj deda, mamin tata. Divan, posten, dobroćudan. Nikad nijednu grubu rec nikome nije rekao. Čak je i mog oca koji nas je napustio, uvek oslovljavao sa Sine. A nije morao. Svakoga je postovao i bio postovan. Mamu podrzao kad je doslo do razvoda, sestru i mene on i nana bez reci prihvatili. Nikad nisu nista rekli, nikad prebacili ni mami ni nama za mamin brak i bivseg muza. Dodje s posla i legne da spava, trpeo je sve gumice i snalice sto smo mu sestra i ja stavljale na kosu dok spava, budio se čupav i sa repićima, pokidane kose ❤️Pre 20ak godina sam putovala kući i u autobus u Vr Banji uđe stariji čovek. Počne pričatii ko je i odakle je i u toj priči saznam da je iz istog sela kao i moj deda. Rekoh mu čija sam a on poče plakati, znaju se od detinjstva, a nisu se videli od 45te.Kad god nas odvede kod lekara pa moramo da primamo bocke, niko drugi, samo on nas je morao voditi za svaku inekciju posle koje smo svraćali u Mali Pariz na "ćevape i ćok". Mama i nana nisu znale za to. I ako su znale, ćutale su. Kolika veličina od čoveka je bio pokazuju reči koje mi je uputio kad smo planirali svadbu, a on polazio na operaciju u Bg. "Zovi oca na svadbu, red je. Iako ne govorimo sa njim, zovi ga." Umro je mesec dana kasnije a ja sam ispunila njegov amanet. Mali rastom a veliki srcem i dušom. I nekako mi je uvek u mislima da živim po njegovim načelima, pošteno i odano. 



< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 23.3.2021 12:46:42 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
23.3.2021 14:02:21   
pari
Ivanka ❤️ divno



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
23.3.2021 14:09:39   
dunja RR
Flam, Iv user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
23.3.2021 14:12:49   
lesli
Flamingos, Ivanka... divne su vam price. ❤️

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
23.3.2021 14:28:04   
emicaa
Ivanka divno ❤ nema mnogo takvih ljudi



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
23.3.2021 14:51:25   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Flam ❤️
Moj tata super heroj je moj deda, mamin tata. Divan, posten, dobroćudan. Nikad nijednu grubu rec nikome nije rekao. Čak je i mog oca koji nas je napustio, uvek oslovljavao sa Sine. A nije morao. Svakoga je postovao i bio postovan. Mamu podrzao kad je doslo do razvoda, sestru i mene on i nana bez reci prihvatili. Nikad nisu nista rekli, nikad prebacili ni mami ni nama za mamin brak i bivseg muza. Dodje s posla i legne da spava, trpeo je sve gumice i snalice sto smo mu sestra i ja stavljale na kosu dok spava, budio se čupav i sa repićima, pokidane kose ❤️Pre 20ak godina sam putovala kući i u autobus u Vr Banji uđe stariji čovek. Počne pričatii ko je i odakle je i u toj priči saznam da je iz istog sela kao i moj deda. Rekoh mu čija sam a on poče plakati, znaju se od detinjstva, a nisu se videli od 45te.Kad god nas odvede kod lekara pa moramo da primamo bocke, niko drugi, samo on nas je morao voditi za svaku inekciju posle koje smo svraćali u Mali Pariz na "ćevape i ćok". Mama i nana nisu znale za to. I ako su znale, ćutale su. Kolika veličina od čoveka je bio pokazuju reči koje mi je uputio kad smo planirali svadbu, a on polazio na operaciju u Bg. "Zovi oca na svadbu, red je. Iako ne govorimo sa njim, zovi ga." Umro je mesec dana kasnije a ja sam ispunila njegov amanet. Mali rastom a veliki srcem i dušom. I nekako mi je uvek u mislima da živim po njegovim načelima, pošteno i odano. 





Баш је диван. 
Ако смогнем снаге, написаћу и ја за мог супер јунака, мог тату. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
23.3.2021 15:34:47   
flamingos
Pari,Emice,Dunja,Ivanka,Les.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
24.3.2021 10:37:40   
Milena18
Flamingos, Ivanka, divne su vam i dirljive priče user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
24.3.2021 10:47:40   
flamingos
Hvala Milena.❤Ivanka,divan čovek,veoma dirljiva priča.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
27.3.2021 22:26:34   
SanjaMG
Maksimov tata je car! Maksim ga obozava, ljubi, maltretira, ne dozvoljava mu ni da ruca kad se vrati s posla jer mora da se igra sa njim, budi ga i zatvara ga u kucicu kada se igraju policajaca. Tata mu sprema hranu, tata ga vodi u wc, tata vodi u parkic i voznju trotinetom. Maksim kaze da je tata smotan ali dobar i zato ga voli. <3 za sve tate!


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
30.3.2021 8:39:57   
flamingos
SanjaMG,predivna priča.❤


(odgovor članu SanjaMG)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
31.3.2021 16:04:15   
dddaca
Nas tata super heroj uvek ima vremena za svoju malenu - kad je najumorniji da joj cita knjigu, da idu u setnju ili da plesu njen omiljeni ples. Cak se i u kuhinji snalazi - toliko dobro, da najbolji cokolino ili keks i mleko sprema upravo tata user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
8.4.2021 19:21:39   
mati
Tata super heroj, nije samo broj.
Držao me na svom dlanu, kada sam pravio galamu.
Pelene mi menjao, zamislite, nisam se dernjao.
U korpi me na krov auta stavio,
mamu ubacio u kola, mene zaboravio... 🙆‍♂️



_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
8.4.2021 19:54:09   
dddaca
Bravo mati, super pesmica user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
8.4.2021 20:42:30   
mati
Hvala, šaljiva malo. Bas nisam znala šta bi.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
8.4.2021 20:45:19   
Duškić
Mati, bas je slatka pesmica.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
8.4.2021 21:48:40   
Sanjica26 RR
Bravo mati za pesmicuuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajin...
8.4.2021 23:56:33   
mati
Duškić, Sanjice hvala. Bila je i probna verzija, ali izmenjena. user posted image


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here