|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 04/20
31.3.2021 20:06:31   
Sanjica26 RR
Drage mame stigao nam je APRIL
.Posto teme ovog tipa koristimo samo za caskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to odredjenim temama.Ako se ta pravila budu krsila chat teme cemo zakljucavati.Tome u prilog predlazemo da procitate 

Opste uslove koristenja foruma
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 04/20
31.3.2021 21:17:09   
Ivanka 75
Prazan bar... Samo ja tumaram 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 04/20
31.3.2021 21:19:05   
Ivanka 75
Ovo nije bar... 😂 Bas tumaram 😊


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 04/20
31.3.2021 21:25:35   
Sanjica26 RR
Masis teme Ivanka😁


Pozdravljam vas sve. Odoh u horizontalu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 04/20
31.3.2021 21:26:56   
Ivanka 75
Masim, masim, sorry 😔

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 04/20
31.3.2021 22:36:22   
mati
Hej majke. Stigao i april. Jeza me hvata. Obaveze, obaveze... Do oktobra ima puuuuunoooo...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 6:42:24   
smeško
Ох, април...Баш ми лети време. 

Маро, добила сам дијагнозу стреса. Лежала сам и у болници због испитивања. Стрес и мигрена, најчешће због промене времена. Кад ме заболи глава, боли и по три дана.Мати, зна он какав је магнет, већ је радио. Али се плаши идаље, па не мора одмах да зна, сазнаће за викенд. Ја ћу седети близу њега. Иако ме не чује, зна да сам ту.Има ли МамеЈо? Како јој је мама? Пише ли у некој теми?Иванка, јеси ли се наспавала?😬 Одох да будим децу за школу, спреман им је доручак. Љубим вас! 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 7:19:41   
mati
Jutro majke!
Smeško, ne zna se šta je gore, da zna kako je ili da ne zna. I stariji ljudi pa se plaše.
Meni nikako nije bilo svejedno, i onaj ko nije klaustofobicno pa se plaši. Čak i posle kad sam znala kako je, a vreme unutra nikako da prodje.
Dobro je što si pored njega, bar da oseća tvoju ruku. Sigurnost.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 7:45:28   
Maraj
Jutro mame.
April... joj sto leti vreme...
Smesko, da pripisem onda tvoju dijagnozu i sebi user posted image nema sta drugo.
Moji odose u vrtic. S standardno kmeci i vristi od ranog jutra. Naucila sve da dobije dranjem....

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 8:00:31   
Milena18
Dobro jutro! Da bacim pogled šta se dešava ovde, pa odoh da radim.


Želim svima lep dan! 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 8:57:09   
vonavoj
Jutro!

Milena,srecno na poslu,da ne zagines.Maraj,svima nam je ista dijagnoza...to je sad dijagnoza za sve! Kod nas zena dodas i hormone,tw polovina,te pms,te ciklus i eto glavobolje.. Zakazala sam frizera za subotu,idem na remont😂😂

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 9:58:08   
flamingos
Dobar dan.Smeško,pozdtav i poljubac.Nema nam mama Jo,pisah,zapitah,ali se ne javlja.Samo da joj je mama dobro,javiće nam se.Milena,srećno na poslu.Prelep dan.Još malo,pa odosmo u školu.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 10:12:07   
Maraj
Jao ne znam gde da pisem..
Milion tema iskace...
Ovde mi je "sigurica"user posted image
Kupili smo L patike skecers, one sa svetlecim djonom. Od ponedeljka ih nosi samo do i od vrtica. Bio je u njima i napolju, kada ih izvedu iz vrtica, i evo od juce jedna ne svetli. Dal da reklamiram, hoce li uvaziti reklamaciju? Mi smo ih kupili pre mesec dana, al ih tek od pre 3 dana aktivno nosi

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 11:09:55   
flamingos
Maraj,reklamiraj.Jesi li sačucala račun.Tako ja u Planeti kupim patike pre par godina,i posle prvog obuvanja napred puknu,onako popreko.I nisam reklamirala,ali što kažeš,nisam ih odmah obuvala i mislila sam da neće da uvaže.Ta ti je tema sigurna.Istrpite nas još par dana.Bogu i ljudima dosadismo,ali...


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 11:46:07   
mati
Von, što kažeš nema koju dijagnozu nemamo. Sa papirom ili bez... user posted image
Maraj, probaj. Ne znam kakvi su oni sa reklamacijama. Ja sam u jednoj sportskoj radnji prestala da kupujem, baš iz razloga što se prave ludi za reklamacije. A puno novca smo im ostavljali, patike za sve, i plus pride... Uzmem zabranu sa posla i to se lepo rasporedi.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 11:49:18   
smeško
Маро, ево с посла пишем, рекламирај одмах.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 11:57:10   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Samo da mahnem. U guzvi sam kao i obicno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 11:59:03   
Ivanka 75
Maraj, reklamiraj odmah. I ocekuj pitanje da li je hodala po kisi. A ti reci nije. Jer se uhvate za vlagu i onda nece priznati reklamaciju. Kazi bili ste u izolaciji odmah nakon sto su kupljene pa dete nine ni nosilo.


Levo rame me boli. 😔

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 12:01:18   
flamingos
Što te boli rame,Ivanka?Evo sredih stan,sad da jedem i još koje šta završim,pa odoh.Prelep je dan.Što volim sunce.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 12:01:59   
mati
user posted image kako si ga Ivanka smislila samo...
Ali pravo zboris.Smejem se sama sa sobom
Poslali me na put u drugi grad, pa sam svratila kod kolske na kaficu. Narednih šest meseci ćemo tek da se družimo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 12:10:49   
Ivanka 75
Drugarici nisu hteli da priznaju reklamaciju tih svetlecih zato sto je dete islo po kisi. Jer su za suvo vreme. Pise na deklaraciji.


A komsinka jesenas kupila cerki zimske svetlece cizme, sutradan prestale da svetle. Cim je prosla kroz baru. 
A rame boli jer je resilo da boli. To je ono sto ne mogu skroz da podignem ruku. Nocas da povucem cebe pa kad me presece... 😔

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 12:15:11   
Maraj
Ma nisu ni bile kise, sad od ponedeljka... 3 dana ih je nosio.
U Beosportu smo ih uzeli. I sad jedna svetli, druga ne... posle 3 dana nosenjauser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 13:25:56   
Maraj
Jao zene drage, kad se sad nisam upiskila od smeha...

Naostrila se ja da pisem reklamaciju za decije patike. Ispisala sastav... posaljem mail. Nije proslo 2 minuta zovu mene iz radnje... Kazu mi, "Da li ste mozda na dugmetu ugasili svetlo".Ja u rebusu... kakvo dugme... kad pogledam , stvarno na patici ima dugme za paljenje, ja kliknem i patika krene da svetli. Ej...na jezicku patike su stavili dugme gde moze svetlo da se ugasi. Zahvalila sam se teti sto nam je "popravila" patiku.I ismejah se sita. Ni na kraj pameti mi nije bilo da ima dugme za svetlo na patici.Pogledajte gde je dugmence... ja ga videla nisam user posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 1.4.2021 13:27:21 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 13:32:19   
vonavoj
Haha,maraj,nasmeja me!


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 13:37:36   
Maraj
Haos von... i ja se ismejah... ni na kraj pameti mi nije palo da na patici ima "on " i "off" dugme. Cim ne svetli ja pomislila da se nesto pokvarilo... a ono L ugasio "prekidac" a da nismo ni znali da postojiuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here