|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Volite li sneg?
9.11.2013 9:44:09   
NadaR
Ja obozavam setnje nocu dok pada snijeg . Onako sve bijelo , nema puno auta a on skripi pod nogama . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Volite li sneg?
9.11.2013 10:04:45   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Nada RR


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

ni na razglednici ga više ne volim!!!


user posted image Sjetila sam se tvojih proslogodisnjih statusa user posted image user posted image


Dok sam bila u Bg sam ga nekako i volela. Od kad sam ovde - JOKuser posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Volite li sneg?
9.11.2013 10:48:33   
nata11

IZVORNA PORUKA: isidora88

lu ovo je predivno, eh da je tako kod nas i da zivim u tako nekom naselju gde je sve okicenouser posted image


I ja se na to zalim svake zime za vreme praznika, stave po jedne sijalice na prozor i cao.user posted image user posted image Kako bi samo bilo lepse, veselije da svim okitimo dvorista.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Volite li sneg?
26.11.2013 15:03:40   
dunja RR
Ja bila do grada, krenula sam prevozom, vratila se pešaka. prevoz kolabirao, veje li veje, dobro je samo što sam se natrontala, nije mi bilo hladno ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Volite li sneg?
26.11.2013 15:07:37   
Figaro88
Ja i Andrea smo bili u setnji,napolju bas veje,dosle smo kuci skroz mokre,ali bas sam uzivala,i A voli sneg,jedva je docekala da malo napada da izadjemouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Volite li sneg?
26.11.2013 15:23:34   
Peace*
Kod vas u BG veje? U NS je skroz suvo.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Volite li sneg?
26.11.2013 15:34:38   
milicicak
Mrrrrziiim sneg!!!! Ok je kad smo na planini pa zimska idila, ali u gradu, grrrr... odmah kolaps u saobracaju, svi nervozni i namrsteni...
ali su mi deca na ulici preslatka, malo pre videh neku devojcicu, stoji na sred Kneza, drzi tatu za ruki i isplazila jezik da uhvati pahulju :)
dobro, mozda bas i ne mrzim sneg :)

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Volite li sneg?
26.11.2013 15:39:56   
Figaro88
I meni je A bila preslatka,prosle godine je bila tako zabundana da su joj samo oci virile,sada nije pa su joj pahulje bile na repicima koji vire iz kape,na trepavicama,jezikom i rukama lovi pahuljice,a nosic i obrascici joj crveniuser posted image Sutra cemo da pravimo sneska,vec je prilicno napadaouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Volite li sneg?
26.11.2013 22:08:35   
madre
voliiiim, jedva cekam sankanje, grudvanje i da pravimo sneskauser posted image danas smo se kompletno opremili za sneguser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Volite li sneg?
26.11.2013 22:12:19   
jole82
Mislim da sam već pisala...al reći ću opetuser posted image
NEEEuser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Volite li sneg?
26.11.2013 22:12:24   
Torbica
Ja ne volim user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Volite li sneg?
26.11.2013 22:14:22   
viking
Ja volim, ali ne volim njegove "nuspojave"  - džigu, led, gužve u saobraćaju....

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Volite li sneg?
26.11.2013 22:26:21   
vikiveki
Ja vooolim jako sneg ali ne volim kad prestane da pada pa počne da se topi i sav se onako razljigaviuser posted image Volim ga samo kada puno pada i kada je onaj pravi što se ne topi tako lako

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Volite li sneg?
27.11.2013 12:08:36   
Žapkić
Ne. Mrzim sneg. Mrzim zimu...

Doduše, od kad se T. rodila, ja se tu i ne pitam baš mnogo da li volim ili ne- jer ona obožava sneg!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Volite li sneg?
29.11.2013 12:28:45   
jovana jojo
ja ga volim ali sto kaze vik ne volim njegove nuspojave. Prosle godine ga je bilo bas dosta u Uzicu! Volim kad se onako grane saviju od tezine snega pa kad se lampioni upale uvece kao na nekoj razglednici a pahilje polako padaju...user posted image user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Volite li sneg?
29.11.2013 14:14:14   
vikiveki
Jao kod nas se sneg skroz otopio a ja ga volim,preći ću negde gde ga još imauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Volite li sneg?
25.1.2014 9:14:01   
lesica
I kakvi su stavovi od jutros? Volite li sneg?

Meni puno srce, kad vidim L koliko se raduje user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Volite li sneg?
25.1.2014 9:20:27   
Klarita
Ne!!!
Jedino, sto se razneznih malocas kad videh K kako skace od srece, dize ruke u vazduh i stoji pored prozora. Kod nas bas pada neki sitan ali gust, vetar ga nosi, a tek je obelio auta i krovove kuca...a, ulice mokre samouser posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Volite li sneg?
25.1.2014 9:21:00   
Olga75
pa ne znam , juce po mraku sam cistila sneg , jutros nisam mogla da otvorim vrata pa je matori izlazio kroz prozor da ocisti i tako
a zver vec tri puta bila napolju od jutros a Astor je deprimiran nacisto

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Volite li sneg?
25.1.2014 9:23:04   
lesica
Hajde, hajde.. pa valja malo, ako ništa a to zbog sreće ovih mrvuljaka kaoji mu se raduju user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Volite li sneg?
25.1.2014 9:29:47   
Olga75
ma treba sneg sve je to ok
ali ciscenje , lozenje , jos vetar ,jiiih
a kazem siroti ker gleda kroz vrata i sve uzdise , jutros je istrcao da se olaksa i za minut i po je lupao da ga pustim unutra , eno ga jos se trese user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Volite li sneg?
25.1.2014 9:30:02   
serpica

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Hajde, hajde.. pa valja malo, ako ništa a to zbog sreće ovih mrvuljaka kaoji mu se raduju user posted image




user posted image tako je,ja licno obozavam sneg ali kad baaaaas napada da mi mozemo da padamo po njemuuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Volite li sneg?
25.1.2014 9:55:22   
lesica
Olga... pa saši bre psu zimsku garderobu user posted image

A čišćenje... eeeee tu te već razumem, no i dalje tvrdim treba malo, ako ne zbog dece a onda zbog poljoprivrede user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Volite li sneg?
25.1.2014 10:06:25   
NadaR
Volim, volim ali umalo ne izginuh.

Dobrooo ocistite obucu od snijega prije nego sto krocite na plocice user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Volite li sneg?
25.1.2014 10:19:27   
vikiveki
Ja bila sinoć na nekoj proslavi pa kada sam videla da počinje sneg,oduševila sam se.A deca, od jutros kada su videli da pada sneg, prosto su poludeli od radosti i već su smislili šta će gde da naprave od snegauser posted image e sad videćemo da li će toliko snega napadatiuser posted image jer za njihove planove trebaće najmanje 10 dana da pada bez prekidauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here