|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pričajmo o hrani...
2.10.2023 22:13:06   
17 joka
Nato ,probaj tankim ostrim nozem  ja na poslu koristim skalpel za vecinu kolaca i da bude u jednom potezu meni pomogne mada ne bi trebala da puca cokolada to se najcesce desava ako jedan sloj previse odstoji ili se ohladi pa se na hladno sipa vruce i zato puca ili sd odvaja glazura.Bar nama tako bude.Mada mozda neko ima neki dobar trik e sad  ako mi sd prijedu kolaci kuku meni 🤣

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Pričajmo o hrani...
3.10.2023 10:25:21   
nata11
Ako te razumem najbolje da na topao film sipam cokoladu_

_____________________________





(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Pričajmo o hrani...
3.10.2023 10:45:33   
17 joka
Ne bas vreo ali da  bude onako tamsn topao mlak i trebalo bi biti ok i tek onda kad stavis cokoladu ide u  frizider

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Pričajmo o hrani...
24.10.2023 13:33:49   
flamingos


IZVORNA PORUKA: nata11

Kako seci kolac pr. Ledene kocke a da se stegnuta cokolada lepo dece da ne puca? 
Zavisi kako topiš čokoladu.Kako ti pripremaš čokoladnu glazuru?Hajd mi kaži jesam li ti poslala u pp recept za bamiju?Nešto se ne sećam,a sad ću i da proverim.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Pričajmo o hrani...
24.10.2023 14:21:27   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: nata11

Kako seci kolac pr. Ledene kocke a da se stegnuta cokolada lepo dece da ne puca? 


Nato, bitno je da ne sečeš kolač čim izvadiš iz frižidera jer će čokolada pucati kada je potpuno hladna. Mora da odstoji van frižidera barem 15-20 minuta. Ako ne radim ganaš, onda radim glazuru od 200 gr čokolade i 6 kašika ulja i to mi se pokazalo najbolje. Mislim da sam davno videla negde na netu taj odnos čokolade i ulja i toga se držim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Pričajmo o hrani...
24.10.2023 14:28:35   
flamingos
Nato,moj predlog(provereno dobar)-na 50 g čokolade ide 1 kašika ulja.Na tebi je odluka.Opet,svako ima neki svoj način pripreme glazure.Meni je ovako uvek ispalo fantastično.Slažem se da mora malo da odstoji na sobnoj temperaturi,pa oštrim nožem da sečeš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Pričajmo o hrani...
24.10.2023 15:57:52   
Srecko47E
I meni,bas bude taman i glazura bude lepa,glatka.
Lepo se sece.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Pričajmo o hrani...
24.10.2023 16:01:28   
flamingos
Pričam iz ličnog iskustva.Sad,možda neko zna i bolji način pripreme.Svakako je dobro čuti različita iskustva.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Pričajmo o hrani...
24.10.2023 19:14:14   
Bambino1
Da li je neko od vas nekada pravio Kiparsku salatu?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Pričajmo o hrani...
24.10.2023 19:29:54   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Bambino1

Da li je neko od vas nekada pravio Kiparsku salatu?
Možda sam je i pravila,ali pod drugačijim nazivom.Šta je čini?Mislim na sastojke.


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Pričajmo o hrani...
24.10.2023 20:36:20   
Bambino1
Svez kupus, kiseli krastavcici i nesto mlecno. Stize nam na posao vec nekoliko puta, i bas je ukusna. E sad na netu pise da ide grcki jogurt i majonez, ali po ukusu ne bih rekla da su ubacivali majonez. Rekoh mozda je neko pravio. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Pričajmo o hrani...
24.10.2023 20:49:39   
flamingos


user posted image Bambino,evo ja sam pravila sa svežim kupusom i šargarepom.Izbaci majonez(ja ne volim te ga izostavljam).Staviš po svom ukusu.Možda se javi i neko ko je pravio.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Pričajmo o hrani...
24.10.2023 21:52:56   
Bambino1
Hvala Flam. 😘

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Pričajmo o hrani...
24.10.2023 21:56:49   
flamingos
Nema na čemu.Tu sam ja šta god da zatreba.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Pričajmo o hrani...
24.10.2023 23:24:37   
medamisko
Lepo izgleda

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Pričajmo o hrani...
25.10.2023 6:02:53   
flamingos
Hvala.Ne samo što lepo izgleda,već je i fantastičnog ukusa.

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Pričajmo o hrani...
25.10.2023 9:56:55   
Srecko47E
Ovo izgleda sjajano!

Sta tacno ide?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Pričajmo o hrani...
25.10.2023 11:48:50   
nata11

IZVORNA PORUKA: flamingos



user posted image Bambino,evo ja sam pravila sa svežim kupusom i šargarepom.Izbaci majonez(ja ne volim te ga izostavljam).Staviš po svom ukusu.Možda se javi i neko ko je pravio.



Flam sta ide?

Kupus, sargarepa, pavlaka i majonez?

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Pričajmo o hrani...
25.10.2023 12:52:53   
flamingos
DRRugarke moje,evo stižem.Nato,majonez možeš da staviš(ako volite).Ovo što vidiš je:seckan kupus,rendana šargarepa i to posoliš po ukusu.Zatim dodaš ulje(ako voliš maslinovo,a ako ne suncokretovo),par kapi soka sveže ceđenog limuna,kisela pavlaka i izmešaš.Naravno,količinu odrediš prema svojim potrebama.Isto i začine staviš po svom ukusu.Ako treba još neki recept tu sam.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Pričajmo o hrani...
25.10.2023 13:40:26   
Srecko47E
Uuuu sjajano!


Moracu da pravim ovo danas,tj veceras.

Ja rendam rendam sargarepu,kupus-dodam mirodjiju i grcki jogurt,dodje na isto izgleda,osim mirodjije.user posted image


Smiksala sam za uz rostilj nedavno,imala sam u frizu ,salate nema,rekoh daj da resimo.


Bas osvezava!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Pričajmo o hrani...
25.10.2023 15:03:23   
flamingos
Hvala.Ma da,po svojoj želji,ukusu.Mnoge recepte modifikujem po svom ukusu(gora sam od nekog deteta).🙄

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Pričajmo o hrani...
28.10.2023 7:45:04   
flamingos
Srecko,jesi li isprobala recept?Piši utiske.Salata na brzaka.Doduše,uglavnom se salate brzinski i spremaju.Volim i jela koja su za tili čas spremna.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Pričajmo o hrani...
28.10.2023 8:51:12   
Srecko47E
Jesam. user posted image

Slicno je dosta sa mojojm izmisljenom verzijomuser posted image
Ja volim te ukuse i takve salate generalno.
Ocas posla se prave,ukusne,gde ces bolje.



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Pričajmo o hrani...
28.10.2023 8:59:52   
flamingos
Super.Ma da,milina.Možeš po svom ukusu da dodaš šta želiš i očas posla je spremna.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Pričajmo o hrani...
3.2.2024 23:34:56   
Mirko Svirko
Dobro vece, zene.Moje dete vec neko vreme uhvati ga period kad bi pojeo i namestaj u kuci a nekad period kada toliko mrljavi da imam utisak da mu je muka kad gleda u hranu. E sada ja razmisljam da dodam jos neko novo jelo mozda mu je sve ovo dosadilo.. Generalno sve se vrti u krug. Ali najvise kuvano (na klasiku)... E sada bi nesto drugacijee da mu malo probudim culo ukusa. Ako imate neki predlog sto se rucka tice rado cu usvojiti. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR
Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here