|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/21
26.6.2021 9:56:30   
Milena18
Dobar dan, mame !


Von, lepo se provedite! 
Flam, uživate li na selu? 
Ana, tebi se išijas smirio? 
Ja sam i dalje u bolnici. Sa serklažom je sve u redu, ali sam anemična. Dosta su mi niski ukupni proteini, a hemoglobin je na donjoj granici. Eto, ko zna kad ću ja kući... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 06/21
26.6.2021 10:39:56   
flamingos
Dobar dan.Milena,da,uživamo na selu.Ne brini,samo da se poboljša hemoglobin i eto tebe sa svojima.Znam da je dosadno,ali kad se mora.Ljubim te puno.❤Von,heste li stigli?Uživajte.Evo zamesila sam testo da pravin buhtle sa čokoladom i sad kuvam pileću belu čorbu.Daco,kako si ti?Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 06/21
26.6.2021 10:57:17   
mama Jo
Pozdrav!
I ovde juce nevreme bas bilo, cupalo drvece 🙄
Sad evo opet upeklo ali ima vetrica i malo je lakse.
Mileba, saljem ti zagrljaj, bice to sve ok user posted image user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 06/21
26.6.2021 12:22:50   
Ana RR
Von, divno, uživajte user posted image

Milena, baš te poteralo... šta da radiš, kada je tako onda bolje da si tu pod nadzorom. Verujem da ćeš brzo kući user posted image

E smirio se išijas, sad me rame muči ali to mi je stara boljka. Treba da idem na terapije ali mi se ne ide nigde po ovoj vrućini...

Danas je fino vreme, ja sam se jutros sunčala na terasi, sad popili kafu pa da se malo razletimo po kući. Mm treba da stavi nove komarnike, ja da sredim kupatilo, prebrišem prašinu... uveče ćemo na plivanje pa vodimo dete kod moje mame na par dana, sutra i tata dolazi iz Francuske.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 06/21
26.6.2021 12:47:35   
Filadendronka

Flamingos draga, tu sam ja, nego sto kaze Ivanka retko stizem da pisem. Bacim pogled ima li nekih novosti kod vas i teram dalje. Svaki dan sam u jurisu, menjala sektor u firmi, Jaksa svaki cas bolestan. Samo tempo, tempo... Budite mi svi zdravo. Milena drzi se, bas mi je drago da si u drugom stanju. Sve vas puno pozdravljam! ♥️
IZVORNA PORUKA: flamingos

Ivanka,srećno na ppslu.Milena,nemoj da se nerviraš.Javi za rezultate.Odmaraj.Von,sve pomislim za baku da te pitam,pa zaboravim.Kako je?Branki,Fil-nema vas.Pozdrav svim mojim drugaRRkama.❤





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 06/21
26.6.2021 13:34:36   
IvanaSK RR
Milence, grlim te i zelim ti da sto pre odes kuci 😘

Konačno se zavrsila skolska godina i ja sam presrecna 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 06/21
26.6.2021 14:08:02   
Sanjica26 RR
Dobar dan.

Milena, znam da vise ne možes tamo, ali izdrži. Možda ces vec u ponedeljak kuci. Jel su ti doneli neku knjigu da citas, ako možeš? 
Ja sam se ispružila. Cekam mm da da dodje sa posla, pa da rucamo. Uskoro treba da se spremam i za maturu i takoc.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 06/21
26.6.2021 16:07:54   
flamingos
Fil draga,budite mi dobro.Ljubim vas puno.❤Odoh u bar da častim-kupili smo frižider.Imamo nov,ali je baš mali,pa kad god otvorim gledam hoće li nešto da padne na mene.🙄.I mm ode i kupi,Beko.Doneće u sredu.Mogli su i u ponedeljak,ali mi odlazimo za gead i vraćamo se kasnije u utorak,tako da u sredu stiže.Mama Jo,ovde nije bilo jako nevreme,taman fino pala kiša da osveži.I sad je prijatno.Greje sunce,ali i vetar duva.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 06/21
27.6.2021 10:09:17   
flamingos
Dobar dan.Gde ste,mame?Šta radite?Da popijem drugu kafu,spremim doričak,ručak,pa da peglam.Sutra idemo za grad.Da koje šta ispazarim,u utorak podela đačkih knjižica i vraćamo se u selo.Daco,jesi li dobroi?Milena,kako si ti?Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 06/21
27.6.2021 10:26:02   
mama Jo
Jutro svima. Nas je nocas jedan komarac izurnisao, odlepila sam... Sad cemo malo da se brckamo, msne je konacno prosao ciklus mozda se i ja malo rashladim 😊

Milena, kako si?
Ostali uzivajte u nedelji 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 06/21
27.6.2021 12:05:55   
Duškić
Saml je za rashladjivsnje, nista drugo. Moji po ceo dan u bazencetu user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 06/21
27.6.2021 12:14:45   
vocicana
Milena, sto pre da izadjes, ne znam sta da ti kazem, ali ne unosis dovoljnoi gvozdja, vazno da je serklaz dobar, a za gvozdje, vrv moras da pijes nesto. Ti si u bolnici, ja sam malo pre bila na gin, d uzmem neka sredstva, da sam znala, da te obidjem. Ako ti nesto treba tu sam.
Mame, na poslu sam, radi se boga mi punom parom, ali jos dva sata pa kuci. Muz mi je dobio temperaturu, sada cu videti sta me ceka.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 06/21
27.6.2021 13:17:16   
Milena18
Hvala vam, mame, na podršci. Sanjice, imam knjigu, ali mi je koncentracija slaba, začas mi misli odlutaju.
Voci, hvala i tebi na ponuđenoj pomoći. Nije mi gvožđe nisko, ukupni proteini jesu dosta i hemoglobin malo. Hajd'' da muž brzo ozdravi.
Mama Jo, bućni se jednom i za mene 😊

< Poruku je uredio Milena18 -- 27.6.2021 13:19:48 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 06/21
27.6.2021 13:31:41   
flamingos
Milena.❤Voci,hajd da mužu prođe temperatura što pre.Ako Duškić,neka uživaju.Ja drugujem sa peglom.Nije toliko toplo.


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 06/21
27.6.2021 15:52:46   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Milena18

Hvala vam, mame, na podršci. Sanjice, imam knjigu, ali mi je koncentracija slaba, začas mi misli odlutaju.
Voci, hvala i tebi na ponuđenoj pomoći. Nije mi gvožđe nisko, ukupni proteini jesu dosta i hemoglobin malo. Hajd'' da muž brzo ozdravi.
Mama Jo, bućni se jednom i za mene 😊



Milena, pretpostavila sam da nemas koncentraciju.

Dobar dan svima. Ja sam ukocena. Posle službe sam isla na masažu. Sinoc sam dosla sa mature oko 11. U utorak idem opet, jer su mi ledja katastrofa. I dalje me bole. Zato sam legla posle rucka.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 06/21
27.6.2021 16:40:23   
dddaca
Zdravo mame, samo da se javim. Juce sam se bas lose osecala, bolelo grlo, malaksala, ali danas je bolje.
Svracala ovde da vidim kako ste, ali nisam imala snage da pisem.
Milena, izdrzi jos neki dan.
Sanjice, valjda ce da prodje do utorka

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 06/21
27.6.2021 17:40:13   
flamingos
Daco,drago mo je da si bolje.Da skuvam kafu,rešio mm da popije i odosmo napolje da ispijamo u hladovini.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 06/21
27.6.2021 18:27:13   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: dddaca

Zdravo mame, samo da se javim. Juce sam se bas lose osecala, bolelo grlo, malaksala, ali danas je bolje.
Svracala ovde da vidim kako ste, ali nisam imala snage da pisem.
Milena, izdrzi jos neki dan.
Sanjice, valjda ce da prodje do utorka


dacco, tebe jos uvek drži?

Sto se tice mog kocenja. Nadam se da opet necu da dobijem taj dan kad mi je masaža. Prosli put sam isto tako dobila i nisam otisla. Zbog toga je sad doslo na naplatu


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 06/21
27.6.2021 18:56:56   
dddaca
Drzi me Sanjice jos uvek. Od pre neki dan. Srecom nemam temperaturu. Ali postaje bas dosadno.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 06/21
27.6.2021 18:57:22   
mama Jo
Milena, bucnula sam se jednom 😊user posted image
Dddaco, i dalje te drzi?
Sanjice, kako si?
Moje starije dete ne mozes isterati iz bazena, a mladje ne mozes uterati u bazen 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 06/21
27.6.2021 19:32:08   
dddaca
Eee, mama Jo, bas super da si i ti uspela da se bucnes. Ja danas malo sedela na terasi, noge mi nusu dve godine videle sunce, pa rekoh aj makar malo da dobijem neku boju. Ali nije to to dok se ne bucnes

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 06/21
27.6.2021 22:14:19   
Sanjica26 RR
mama jo, i dalje me boli. A pocinje stomak. Znaci stiže ciklus. Sutra je praznik. Moram prvo do škole, pa da vodim S da uzmemo knjizice. Posle sa T do muzicke po njenu muzicku. A utorak uzima iz osnovne škole. Bas nam je zabavno. 😁



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 06/21
27.6.2021 23:13:49   
Milena18
Dobro veče!


Hvala, Mama Jo 😊
Sanjice, još malo pa će kraj školskih obaveza i za tebe, da malo odmoriš. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 06/21
28.6.2021 7:46:45   
vonavoj
Jutro!

Ala cu da se odmorim,ustajem ranije nego kad idem na posao..M samo da cuje petlove,kaze ajmo,gotovo je,dan je,ustani!! I tako od pola 7 smo vec u akciji.Milina je,popili smo kafu..sestra i zet otisli na posao,ispratili smo ih u pola 7🥴Sanjice,kod nas su samo deca isla po knjizicu,nasi su u petak dobili.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 06/21
28.6.2021 7:49:52   
Sanjica26 RR
Jutro.

Kod nas sa roditeljima. Bože, svuda razlicito. 
Ja sam vec u školi😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here