|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/21
7.6.2021 21:38:59   
vonavoj
Gde ste mamike?

Sanjice,kako si? Jel se smirio ciklus? Meni jos nije krenulo,2 dana me muci...Inace,M mi skratio 10g zivota..usli u Mekic,i narycujem sta ce jesti,i njemu se piski,reko sacekaj,kaze sam cu...aman ne mozes..brzo otkucam i trk za njim,on usao i zakljucao se?!?!? Dete od 3godine.Kucam,otvori,polako..nista...on covek piskio i otkljucava vrata i izlazi!?!? To mi je vec uradio u kabinama waikiki....

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 06/21
7.6.2021 22:10:46   
Sanjica26 RR
Evo me. Hronicno sam umorna. Stomak se smirio, ali zato sad od alergije ne mogu da disem. Obrni okreni ne valja🤣

Sutra ranim. Idem u selo.
Von, e stvarno je luckast😄❤️Ivanka, važno da je pokrivena. Sve vas pozdravljam. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 06/21
7.6.2021 22:11:49   
Ivanka 75
Von, volim preduzimljivu decu 😊


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 06/21
7.6.2021 23:45:51   
flamingos
Von,dete preuzima stvar u svoje ruke-što bi čekao.Duša mila.Ivanka,držite se,da što pre sve prođe.Pročitah šta si pisala.Mi išle do grada kad Anđela zavrśila domaći.Kupila je Anđela patike,prošetale smo,išle na sladoled.Kad dođosmo pržila sam palačinke,sredismo se u kupatilu i prođe vreme.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 06/21
8.6.2021 8:33:25   
dddaca
Dobro jutro!
Von, deluje mi simpaticno, ali verujem da ti uopste nije bilo lako kad si videla da je zakljucan. Srecom pa ti se javio i sto si znala gde da ga trazis.
Ivanka, kako ste? kad stize rezultat PCR? Nadam se da ce biti negativan.
Mi smo bolje rekla bih, videcu kad ustane, ali spavala je cele noci i samo ono jednom sto je imala temperaturu. Juce celog dana i nocas nije imala. mada je jedna nozdrva i dalje neprohodna.
Nesto razmisljam... Da li je moguce od alergije da se dobije temperatura? Nekako mi to ne ide jedno s drugim, i mislim da ovo sad nije alergija jer je samo nos zapusen, ne kaslje, ali prodje mi kroz glavu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 06/21
8.6.2021 9:13:08   
Ivanka 75
Dobro jutro.

Dobro su Daco sto i vama zelim.😊
Mislim da ne moze temp od alergije. Ja sam pre nekoliko godina mislila da mi se pogorsala alergina a ba kraju ispalo da imam upalu grla plus bakteriju u nosu. Cak mi se cini da je od nesanirane alergije doslo do infekcije u nosu, jer je non stop cureo, moooooozda. 😂


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 06/21
8.6.2021 9:18:48   
flamingos
Dobro jutro.Daco,drago mi je da ste bolje.Ivanka,kako ste vi?Ostale mame?Evo kuvam pasulj,da sredim stan,pa spremanje za školu.Posle škole vodim Anđelu na kontrolu u vezi proteze.Da i to završimo dok ne odemo u selo,a i blizu je tri neseca od kada je nosi.Tako nam je rekao da odemo,nakon tri meseca.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 06/21
9.6.2021 8:00:08   
flamingos
Dobro jutro.Gde ste?Nema nikiga.Evo pakujem mm za selo i spremam šta će od hrane da ponese.Dete spava.Danas imaju tri časa.Kad dođe,jede i napiše domaći idemo do Lidla.Daco,Milena,Ivanka,Von,Jes,Dunja,jeste li dobro?Ostale mama?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 06/21
9.6.2021 11:17:06   
Milena18
Dobar dan, mame!
M ode kod babe, biće tamo ceo dan. Ja sam nešto umorna, kasno sam zaspala sinoć, možda posle malo i dremnem.
Ivanka, Daco, kako ste danas?


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 06/21
10.6.2021 8:50:33   
flamingos
Dobro jutro.Daco,Milena,Jes,Ivanka,Dunja,Von kako ste?Ostale mame?Evo pijem kafu,pa da pečem neki koolač sa malinama,spremim ručak itd.Sinoć smo išle do Lidla.Polako pazarimo i pakujemo se za selo.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 06/21
10.6.2021 11:22:20   
nata11
Dan mame. Ja radno pa idemo na slavu posle, spremamo polako rodjendan, majstoir privode kraju... ma svasta nesto.

Flamingos vi ste leti na selu?

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 06/21
10.6.2021 11:41:15   
flamingos
Da Nato,leti smo na seli.Želim vam lep provod na slavi.❤


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 06/21
10.6.2021 13:49:57   
Milena18
Dobar dan, mame!


Flam, opet kažem, blago vama za selo.
Nas dve išle malopre u veliku nabavku, vrućina, gužva po ulicama kao da je svako ko ima auto seo u isti. Rado bih i ja pobegla u neki mir i tišinu. 
Daco, kako je malena danas? 
Ivanka, jesu li tvoji dobro? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 06/21
10.6.2021 14:45:47   
Duškić
Samo da vam mahnem.
Srecna slava svima koji slave!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 06/21
11.6.2021 9:56:41   
flamingos
Dobar dana.Dođoh iz doma zdravlja.Išla sam po rezultate od papa testa,odlični su.Htedoh i ulttra zvikuk dojki da mi zakaže,još mi to ostalo sa ginekološke strane da uradim u sklopu redovne kontrole,ali je doktorka koja to radi na odmoru.To ću kasnije i za kičmu da idem i dioptriju da menjam.Da Milena,raj u selu.Evo da popijem kafu i da završavam sa pakovanjem.Anđela je u školi do 15:30,kad dođe da jede i odosmo,Bože zdravlja.Javiće vam se vaša drufaRRka i iz sela.Juriću signale.Ivanka,Daco,Jes,Pari,mama Jo,Smeško,Les,Fil,Milena,Dunja-i sad bih mogla sce da vas nabrojim,ali pitanje za sve je-jeste li dobro?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 06/21
11.6.2021 12:26:14   
vonavoj
Super da je papa ok!

Ja na poslu,a T cuva M kod kuce,juce povracao u vrticu,verovatno slajm,ume on to kad se zgrozi nesto,ali ne sme danas u vrtic..a nema ko da ga cuva...i sta cu,ostavim ih same..moja pametnica,dala mu da jede,obukla ga,igra se sa njim,izvela ga i na igraliste,kupila mu sokic..moja velika devojcica od 10godina😁bas sam ponosna!Ona ide u skolu tek od 16h.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 06/21
11.6.2021 12:36:59   
flamingos
Von,hvala.Bravo za tvoju pametnu devojčicu.Ljubi mališane.Odosmo u školu.Pozdrav.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 06/21
11.6.2021 16:40:23   
flamingos
Von,zaboravih da napišem-i trebaš da budeš ponosna.DrugaRRke moje,pozdravljam vas i odosmo.Javljam se iz sela.Vreme je užasno,grmi,pada kiša.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 06/21
11.6.2021 18:23:16   
pari
Von,svaka čast za tvoju devojčicu,bravo!


Flamingos,srećan put i javi se! Super da je papa dobar.
Meni nešto leti vreme baš baš...za tri nedelje smo već u Bg.Ovako je sve standardno...škola, igranje, napolje, malo se družimo sa crnogorcima našim...
Kako ste druge mame?Milena, kako si ti?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 06/21
11.6.2021 21:23:38   
Sanjica26 RR
Ej devojke dobro vece.

Moram da vas cas_tim. Dobila sam 10 iz grckog. 😊Sad nastavljam sa ucenjem. Bas sam srecna. 
Von, bravo za T. Sestre su pravo blago.❤️
Sve vas pozdravljam. Napokon petak. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 06/21
11.6.2021 22:11:14   
Milena18
Dobro veče!


Pari, je l'' svi dolazite u Srbiju ili samo ti sa decom? Ja sam prilično dobro, hvala što pitaš, malo se zamaram više nego inače, ali to je valjda normalno🙂 
Bravo, Sanjice! Čestitam! 
Von, bravo za veliku sestru! 
Flam, uživajte na selu. 
Ja se malopre posvađala sa M. Samo se nešto inati. Neće gospođica da otvori usta kad joj perem zube. Evo sad jeca u snu jer joj nisam čitala knjigu pred spavanje. 
Danas sam bila na poslu, pola radnog vremena, i vratila se kući sva smoždena. Ali dobro, pokazala sam kolegi neke malo komplikovanije stvari, od sada on to preuzima. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 06/21
11.6.2021 22:20:42   
flamingos
Pari,Milena-hvala.Samo da vam mahnem i poželim laku noć.Odoh u krevet.Nisam stala od kada smo došli.Nastavljam sutra.Jurim signal da vam se javim.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 06/21
11.6.2021 22:52:29   
vonavoj
Svaka cas_t Sanjice! Bravo,bravo!


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 06/21
11.6.2021 23:41:37   
pari
Milena,samo ja decom dolazim a mm će verovatno krajem avgusta tek na dve nedelje. Biće mi neobično sad opet...sama...i to sa T samo jer će M kod tate...ali dobro, biće ok!


Sanjice, bravo!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 06/21
12.6.2021 8:16:03   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam budna od 7. Mrzi me da ustajem. Imam dosta toga d. obavim. Deca jos spavaju. Nadam se da ce Sofi jos da spava.
Kako ste vi?

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 12.6.2021 8:26:34 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here