|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muškarci i pižama
15.8.2009 21:18:59   
Shishica
Nisam se odavno ovoliko nasmejala kao sad citajuci ovu temu user posted image
Moj je dobio tanju zimsku pidzamu (ja kazem pidzama ne pizama), od moje mame, nosi zimi samo gornji deo. Leti, kad je kod mene samo ima majcicu belu jer kod mene nije bas jako toplo leti..a dole nema nista user posted image
Uvek, cak i zimi, bezi po krevetu od mene ili me jadan trpi jer mu je jako toplo, ali stvarno, sav je vruc.. A ja se sve stiskam uz njega kao uz peckicu toplu, pogotovo zimi..greeejeee...pa kad spavam bez njega smrznem se..

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Muškarci i pižama
15.8.2009 21:23:34   
božana
Moj muž i leti i zimi spava u majici i gaćama.Ma kakva pižama ni da čuje za nju.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Muškarci i pižama
16.10.2009 20:30:16   
luna7
IZVORNA PORUKA: Shishica

Nisam se odavno ovoliko nasmejala kao sad citajuci ovu temu user posted image
Moj je dobio tanju zimsku pidzamu (ja kazem pidzama ne pizama), od moje mame, nosi zimi samo gornji deo. Leti, kad je kod mene samo ima majcicu belu jer kod mene nije bas jako toplo leti..a dole nema nista user posted image
Uvek, cak i zimi, bezi po krevetu od mene ili me jadan trpi jer mu je jako toplo, ali stvarno, sav je vruc.. A ja se sve stiskam uz njega kao uz peckicu toplu, pogotovo zimi..greeejeee...pa kad spavam bez njega smrznem se..




heheheuser posted image  isto ko kod mene. Moj uvijek i ljeti i zimi spava u boxama i ljeti bez majice a zimi sa majicom kratkih rukava ili potkosuljom. Uvijek je vruć onda mu dodjem ja user posted image  i prikeljim mu svoje male tople nožice (temperature pločica user posted image ) na leđa ili među njegove noge. I on me fino grije user posted image . A ljeti se on stišće kmeni jer sam ja hladna pa se hladi o moj trbuh ili noge. Ja valjda imam samo sistem hlađenja u sebi user posted image . I meni je uvijek ali baš uvijek grozno hladno!!


< Poruku je uredio luna7 -- 16.10.2009 20:31:58 >

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Muškarci i pižama
17.10.2009 11:50:10   
*Alexx*
Da li se kaze pizama ili pidzama? user posted image To mi nikada nije bilo jasno. Inace, mm nosi pidzamu zimi, kad je bas bas hladno, inace majica i boxerice. I to neke sacuvaj boze.

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Muškarci i pižama
17.10.2009 11:58:40   
AtenA
mm je gori od svake babe,cim malo zahladni on se smrzava,tako da vec krajem septembra navlaci pidzamuuser posted image ,a leti samo u boksericama i po ceo dan kuka kako mu je vrucina!a zimi cak nosi dugacke gace,bude bas sexiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Muškarci i pižama
17.10.2009 12:05:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

ja volim kad moj mm nosi pidamu frotirsku i to samo donji dio to mi se jako svida.mozda je to moj fetisuser posted image user posted image user posted image


mmmmmmm slažem se user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Muškarci i pižama
17.10.2009 12:06:30   
sanji
IZVORNA PORUKA: božana

Moj muž i leti i zimi spava u majici i gaćama.Ma kakva pižama ni da čuje za nju.

Potpisujem! user posted image Kad neko prespava kod nas on obuče neki šugavi pamučni šorc koji hoću da bacim ( da ne bude u gaćama )! user posted image


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Muškarci i pižama
17.10.2009 12:11:09   
SUPER MAMA
Moj muz od kada smo se vencali malo sam ga prevaspitala po pitanju pidama.Ranije dok smo se samo zabaljali je nosio samo neki sorc i maicu, a od kada smo se uzeli obavezno nosi i letnje pidzame s kratke rukave i i zimske pidzame s duge rukave.cak sam ga naucila da nosi po kuci i papuceuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Ja mislim da tu naviku nije steko od malena ali hvala bogu je prihvatio moj predlog i rado ga je usvojio.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Muškarci i pižama
17.10.2009 12:15:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

Moj muz od kada smo se vencali malo sam ga prevaspitala po pitanju pidama.Ranije dok smo se samo zabaljali je nosio samo neki sorc i maicu, a od kada smo se uzeli obavezno nosi i letnje pidzame s kratke rukave i i zimske pidzame s duge rukave.cak sam ga naucila da nosi po kuci i papuceuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Ja mislim da tu naviku nije steko od malena ali hvala bogu je prihvatio moj predlog i rado ga je usvojio.user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image

moj nije hteo ni da čuje za sobne papuče & pidžamu....
a s obzirom da je sad oženjen s nekim kao što sam ja user posted image user posted image , rado nosi i jedno i drugo a ja mu još rađe skidam isto...user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Muškarci i pižama
17.10.2009 20:34:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: božana

Moj muž i leti i zimi spava u majici i gaćama.Ma kakva pižama ni da čuje za nju.


Moj nece ni majicu da obuce, ni zimi ni leti. Samo bokserice i to je to. A ja bas volim pidzamice, i stalno spavam u njimauser posted image

(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Muškarci i pižama
17.10.2009 20:49:25   
vodolija 82
Moj takodje,nije nosio pidzame,aliiii kad se ozenio,morao je,ustvari zimi,a leti ne!

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Muškarci i pižama
17.10.2009 21:37:10   
viking
Moj žmu ranije nije nosio pidžame jer nije bilo potrebe, živeli smo u stanu koji je imao odlično grejanje. Međutim, sada samo se uselili u stan koji je malo hladniji pa je brže-bolje potrčao da kupi sebi pidžamu jer mu je bilo hladno. Dakle, to kod njega to nije pitanje imidža ili stava, nego jednostavno kada mu hladno - obuče je, kad nije onda spava u boksericama i majici...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Muškarci i pižama
20.10.2009 14:15:47   
magnetic
Moj decko nosi pidzamu.Ima i letnje i zimske frotirske i bas mi je lep u njimauser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Muškarci i pižama
23.10.2009 2:03:11   
Macak
Moj muz ne nosi pidzamu, mada i ja ih ne volim ne nosim ih ni ja, on je mnogo vruc i spava u donjem vesu, plus sto celu noc mora da trpi mene jer se ja pribijem uz njega kao puz prilepak tako da je i meni samo ves dovoljan ili neka tanana spavacica, jer se grejem uz njega, moram priznati da ga nikada od kada se znamo nisam videla u pidzami, njemu nikad nije hladno, on se bas lagano oblaci cak i zimi, bas kada je neki debeli minus preko kosulje obuce dzemper u suprotnom samo kosulja i jakna, ali kada ga pipnem uvek je neopisivo vruc, a to meni bas prijauser posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Muškarci i pižama
2.11.2009 23:29:37   
Donnie Brasco
Nisam nosio pidzamu od djetinjstva.Spavam u boksama, uvijek, nevezano za vrijeme i temperaturu.Osjećao bi se sputano, kao zavezan u nekoj drugoj kombinaciji.

(odgovor članu Macak)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Muškarci i pižama
11.7.2010 0:43:40   
Mishica 77
Mm ne nosi pidžamu. user posted image
Kad smo se venčali, udovoljio mi je i nosio je neko vreme.
Sada opet spava u boxericama i belim, pamučnim majicama.
Zimi, ja u frotirskoj pidžami, on u gaćama... Pa kako to ide?! user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Donnie Brasco)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Muškarci i pižama
11.7.2010 1:30:11   
lothroniell
Moj i zimi i leti samo u boxericama... I meni to ne smeta, i ja spavam u gacam i majici u vecini slucajeva. user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Muškarci i pižama
11.7.2010 16:24:45   
lanajelena
mm kuci ne nosi pidzamu ali zato zimi kad odemo kod sveki uvek nas na krevetu sacekaju pidzame koje nam je svima sasila,da tog momenta svi izadjemo u wc izasli bi uniformisani(sveki,svekar,deverax2,jetrvex2,decax5 ce biti ove zime,mm i ja)...stalno gledam da li sam dobro napisala jednom sam mm napisala da sam u pizdami user posted image (bolje da se tako i zove)

< Poruku je uredio lanajelena -- 11.7.2010 16:25:18 >

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Muškarci i pižama
11.7.2010 16:42:33   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Tashke

Zašto spavati u majci i boxericama kada može da se obuče pižama? Zar nije svejedno?


Dala si mi ideju da kupim mm letnju pidzamicu user posted image Inace zimi uglavnom spava u pidzami, ili donji deo + majica

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Muškarci i pižama
11.7.2010 20:24:16   
smeško
Sta je ovo? Jedino ja navela mog supruga na kriv put!user posted image user posted image user posted image user posted image
On je nosio pidzamu dok nisam dosla ja. Sada ja nosim i njegove i svoje! Mada mi njegove malo vise padaju, sto on voli!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sada spava u boxericama i majici i leti i zimi. Uz to mu se zimi prikacim ja, ko pijavica, sa hladnim nogicama! A leti oboje spavamo u vesu.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Muškarci i pižama
11.7.2010 20:27:08   
Shishica
Moj spava go. Zimi samo sa gornjom pidzamom...

A to bi bilo tako super za poklon...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Muškarci i pižama
11.7.2010 20:29:42   
buhla
mm ne nosi pidzamu, spava u boksericama i majci i zimi! meni to ne smeta, ali sam zato ja pod punom ratnom opremom, kad je hladno i carape osim. user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Muškarci i pižama
11.7.2010 20:31:00   
Shishica
A jeste primetile da uvek mi zene imamo neke primedbe na njih i kao mala spadala smo user posted image
Pazite kad i ovu temu imamo! Dobro im ne kazemo i kad da idu da piske! user posted image

Ali kad oni nista ne znaju.....

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Muškarci i pižama
11.7.2010 21:15:49   
smeško
Shishice, u pravu si!user posted image



(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Muškarci i pižama
12.7.2010 3:19:00   
lothroniell
Jos je nasa draga Tashke temu otvorila u "Tatin forum", kao muskarci ce doci na RR da raspravljaju o pidzami!!! user posted image user posted image user posted image Joj Tashe sreco ala se slatko ismejah kad sam ovo primetila! Nemoj se ljutis! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here