|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/22
21.1.2022 22:59:10   
Tiziana
Pa tebe Ana kad potera, bas te potera!Mene hvata isijas od drugog poridjaja, kao da sam tad nesto ukljestila. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori mama 01/22
22.1.2022 9:09:20   
dddaca
Dobar dan! Mi i jutros poranile. Pitam se da li cu se ikad naspavati i odmoriti.
Ana, nadam se da ce tretmani pomoci.
Ivana, supeeer! Rekla sam ti da ce joj se svideti. Pa koja devojcica ne masta o tome da bude balerina
Tizi, srecno na klizanju. Nisam klizala godinama. Tacno bih se ili razbila ili ukocila kad bih ponovo pokusala user posted image
Ostale mame, kako ste?

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori mama 01/22
22.1.2022 9:45:22   
IvanaSK RR
Dobar dan. Dddaco, ona je bas druzeljubivo dete. I dete od akcije. Non stop bi da se negde ide, da nam neko dolazi, da se skace, nesto desava 🤣. Ja nisam bas za obaveze pre sedme godine, al je dosadna postala vise. Ove godine nema ples u vrticu pa sam joj zato obecala da cu je negde voditi. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori mama 01/22
22.1.2022 10:05:50   
Sanjica26 RR
Dobro jutro ili dobar dan. Kako za koga.Ja sam samo doruckovala i, vratila sam se u krevet. Cele noci mi je bilo hladno. Ni sada mi nije bolje. Moje spavaju. Vec nekoliko noci spavaju zajedno. ❤️ Kaže Sofi do škole, posle ce svaka u svoj krevet. Počinje školа. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori mama 01/22
22.1.2022 10:27:05   
flamingos
Dobar dan.Ivana,bravo za balet.Tizu,srećno na klizanju.Ovde pada sneg.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori mama 01/22
22.1.2022 11:37:26   
IvanaSK RR
I kod nas pada. Fino je vec napadao. Volim sneg, al kad ne moram nigde da idem 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori mama 01/22
22.1.2022 12:03:49   
Ana RR
Za sat vremena, koliko sam bila na terapijama, sneg mi je potpuno zatrpao auto 😲 neverovatno kako veje. Što je najgore, kod nas još uvek ima debelog leda na ulicama koji je sad prekriven snegom tako da je baš zanimljivo voziti 😅😅



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori mama 01/22
22.1.2022 14:13:15   
Sanjica26 RR
Anci, bukvalno za pola sata u povratku iz grada nisam imala gde da zgazim. Mm ne moze na sluzbu, jer je nase brdo neocisceno. Bas je puno napadalo snega.
A sinoc mu bas kazem da istera auto kod kancelarije i jutros je zaboravio kad je isao na posao.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori mama 01/22
22.1.2022 16:11:55   
dddaca
Napadalo i kod nas. Vozila sam dete na drugi kraj grada u neku igraonicu, na rodjendan, a ja otisla u kupovinu. Kad sam izasla iz trznog centra, kao da sam usla u drugo godisnje doba. Za nepuna dva sata sve je bilo belo. I sto je najgore, zaboravila sam da nesto kupim, tako da cu morati opet da izlazim

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori mama 01/22
23.1.2022 9:54:10   
flamingos
Dobro jutro.I ovde ima dosta snega,i još uvek pada.Da spremim ručak,sredim stan itd.Od sutra škola.Prođe raspust.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori mama 01/22
23.1.2022 11:16:45   
dddaca
Kod nas ne pada vise. Jedino sto je sinoc palo sam ja user posted image Morala da izadjem do prodavnice i samo polete noga. U delicu sekunde sam se nasla na ledu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori mama 01/22
23.1.2022 13:34:28   
flamingos
Au Daco.Nisi se povredila.Ovde više ne pada sneg.Otapa se.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori mama 01/22
23.1.2022 21:22:16   
Tiziana
Dobro vece devojke.Prolete vikend kao da ga nije bilo. Sutra skola. Jedno dete ide, drugo sutra preko classrooma pa prekosutra ide. Krece zurka🎉🎊


Isli na klizanje. Ja sam samo isprobala nove klizaljke pa mi ih je cerka preotela 😂 fantasticne su. Skoro da same idu🤣


Deca su se izjurcala, nisu stali 2,5h. Bilo ih je dosta, umalo cak da izbije incident sa drugom grupom dece, ali su se na kraju svi zdruzili jer se ispostavilo da je u toj drugoj grupi bilo dete mog druga. Sve u svemu dosli su rumeni, tadovoljni i umorni kuci. Ako budemo stigli icicemo i tokom nedelje, uvece,mada sumnjam..moracemo da cekamo vikend
Sl nedelje prognozoraju neki debeli minus. Bice frka ujutru do posla. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori mama 01/22
24.1.2022 6:14:46   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Tizi, super za klizaljke 😀. Vidim da je napolju mnogo hladno, temperatura u kuci mi se bas spustila. Nocu isključujem grejanje jer nam bude mnogo vruce u spavacim sobama. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori mama 01/22
24.1.2022 7:50:47   
flamingos
Dobro jutro.Tizi,bravo za klizaljke i vas.Da popijem kafu i odoh da uradim ultra zvuk dojki.Imam zakaazano u 8:30.Dečice,želim vam srećan povratak u školske klupe.Da budete odlični učenici,da nižete uspehe,ali na prvom mestu da svi budete zdravi.Mame,nadam se da ste dobro.Srećna radna nedelja.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Razgovori mama 01/22
24.1.2022 7:57:38   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.Tizi, ja imam rolere, ali one imaju dodatak za klizaljka. Mm mi je kupio prosle godine. Nisam jos isprobala klizaljka. A rolere jesam i jedva čekam prolece. Odvela sam Sofi u školu. Napolju je ledeno.  T ide posle podne, ali ima prvo muzicku. Posle ima hor povodom svetog Save. Samo da potraje škola. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Razgovori mama 01/22
24.1.2022 8:53:16   
dddaca

IZVORNA PORUKA: flamingos

Au Daco.Nisi se povredila.Ovde više ne pada sneg.Otapa se.




Nisam Flam, pala sam na meko user posted image user posted image user posted image
I mi jedva ustali jutros.Treba da odem do prodavnice i nesto da zavrsim po gradu, a ne mrda mi se iz kuce

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Razgovori mama 01/22
24.1.2022 9:45:32   
dddaca
Sad procitah ovaj tekst sa pocetne stranice Izvinite, ali ona i ja smo kompletna porodica! user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Razgovori mama 01/22
24.1.2022 11:22:43   
nata11


IZVORNA PORUKA: dddaca

Sad procitah ovaj tekst sa pocetne stranice Izvinite, ali ona i ja smo kompletna porodica! user posted image



💙💙💙

_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Razgovori mama 01/22
24.1.2022 12:51:28   
dunja RR
Tekst je pisala inače naša Buba Mira.

IZVORNA PORUKA: nata11



IZVORNA PORUKA: dddaca

Sad procitah ovaj tekst sa pocetne stranice Izvinite, ali ona i ja smo kompletna porodica! user posted image



💙💙💙



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Razgovori mama 01/22
24.1.2022 12:57:02   
flamingos
Daco,pročitah i ja tekst sa početne stranice.❤A što se tiče pada,bitno je da se nisi povredila.Napolju je ledeno.Jadni ovi ljudi koji čekaju da se testiraju napolju.I zdrav čovek da stoji toliko dugo na hladnoći ima da se razboli,a kamoli oni.Završih.Sve je odlično.Redovna kontrola za godinu dana,a mamografija kad napunim 50.Ispazarih,uvek nešto fali.Moje dete obožava voće.Kupih joj kivi i mandarine.Da se spremamo za školu.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Razgovori mama 01/22
24.1.2022 21:05:39   
Sanjica26 RR
Добро вече и лаку ноћ. Напољу је ледено. Спремили смо децу за спавање, али мозгамо да ли да спавају у дневној. Ми се грејемо на инвентар климу, а напољу је дебео минус. Није ни у кући баш топло, као кад људи имају централно грејање.Кад је овако хладно душа ме боли због бескућника и напуштених животиња. Сутра устајем у 6. Ко зна како ће тек сутра да буде. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Razgovori mama 01/22
24.1.2022 21:11:22   
Bambino1
Sanjice ja ustajem u pola 5, tako da te razumem. Mi se grejemo na drva, ali se preko noci ohladi i onda mi se ujutru ne ustaje. 😀

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Razgovori mama 01/22
24.1.2022 21:17:33   
Sanjica26 RR
Бамбино, јао па теби је још горе. user posted image
Кад легнеш кад тако рано устајеш?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Razgovori mama 01/22
24.1.2022 21:31:49   
Ana RR
Jao Bambino, u pola 5 user posted image nije mi dobro od same pomisli...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here