|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/23
27.3.2023 10:52:26   
dddaca
Pazi stvarno, bice hladnije. Ali bez kise, mozda malo samo. Ja gledala ikonicu i cim sam videla da nema kise odmah mi je bilo toplije user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 03/23
27.3.2023 11:24:39   
Ana RR
Haha ni ja je ne volim nikako user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 03/23
27.3.2023 12:07:59   
nata11
D Dan mame.

Kod nas tek sad krenula kisa. Ne znam koliko ce trajati ali vikend sam iskoristila za sredjivanje balkona. Jos samo tepih da uzmem, bice u Lidlu.

Ja se uspavala u pola 1 gledala netflix divan hrvatsko-nemacki film pa sam danas malo usporena.

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 03/23
27.3.2023 12:45:54   
Ana RR
Kod nas je takvo nevreme protutnjalo, sa gradom, sve se beli. Užas!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 03/23
27.3.2023 13:22:38   
Ivanka 75
Dobar dan. Rucak u rerni ja kuliram dok dete ne ode  uskolu.Flam, sveki je dobro. Mnogo sam se zabrinula, ma svi se zavrinusmo, zena bela ko kreč, nema kapi krvi u licu. Juce je mnogo lepse izgledala, urozila se u licu. 😊 
Ana, nemam pojma kako sve to njima koji imaju visok pritisak izgleda, ali meni je atrasno kad je pogledam onako bledu. 
Inace, iz zezanja izmeri mm pritisak o ima 150/92, blago povisen. On to, naravno, negira. Sanjice, dete trenira tekvondo pa isla na takmicenje. 
Joj, ponedeljak, uopste mi se ne radi. 


< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 27.3.2023 13:23:22 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 03/23
27.3.2023 13:24:01   
Ivanka 75
Ovde nije bilo nevremena jutros. Samo je padala kisa. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 03/23
27.3.2023 14:23:00   
Sanjica26 RR
Ja sam malo pre stigla iz Bg. Evo ga pljusak, a i kad sam krenula u Bg bio je pljusak. Sreca kad smo usli u Bg stala je. Zavrsila sam i ovaj ispit. Jos jedan ove nedelje i malo predaha. Trebalo je da imam čas grckog, ali je otkazala. Veceras imam ja svoj čas u školi. I ja ne volim Ivanka ponedeljak. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 03/23
28.3.2023 6:49:48   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,drago mi je da je sveki dobro.Ne mogu da spavam.Pijem kafu.Vreme je užasno.Duva jak vetar,pada kiša.Nadam se da sre dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 03/23
28.3.2023 8:01:00   
Kata90
Dobro jutro,izduvame me vetar uzasno 🌬U bolnici sam kod hematologa,garant ce mi sad vec ispisati inekcije.....pisacu u temi ako bude jos novosti.


_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 03/23
28.3.2023 8:03:08   
dddaca
Samo da mahnem, pa da odem do prodavnice. I kod nas je juce padao grad. Zatekao me u kolima, dok sam vozila. Srecom nije bio krupan i nije dugo trajao. A i sa kisom je padao, pa je mozda zbog toga bio slabiji.
Sanjice, bravo za ispit user posted image
Ivanka, kako sveki?
Ivana, kako ste vas dve?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 03/23
28.3.2023 11:59:57   
Ivanka 75
Dobar dan. Ja vozila sabajle, od 8h. Tako da mi vec pola dana prodje, ja bi na spavanje 😊Sveki je dobro. 
I ja sam super vozila danas, zadovoljna sam 😁

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 03/23
28.3.2023 15:03:24   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dobar dan. Ja vozila sabajle, od 8h. Tako da mi vec pola dana prodje, ja bi na spavanje 😊Sveki je dobro. 
I ja sam super vozila danas, zadovoljna sam 😁
Bravo za tebe.Drago mi je da je sveki dobro.Ovde je baš hladno.Duva jak vetar.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 03/23
29.3.2023 8:00:49   
flamingos
Dobro jutro.Konačno greje sunce.Da popijem kafu i odoh do pijace.Milena,ne javljaš se.Jeste li dobro?Ivanka,kako napreduješ sa vožnjom?Kako je sveki?Ivana,kako ste vi?Ostale mame?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 03/23
29.3.2023 8:18:51   
Kata90
Dobar dan,i ja kazem konacno se normalizovalo vreme....bila sam  na inekciji pocela sam sa bockanjem....pa po hranarinu i da odnesem na posao.I tako....kafu jos nisam popila cim stignem doma😁

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 03/23
29.3.2023 8:44:03   
dddaca
Kato, bockaju te u dispanzeru?
Kod nas sunce, ali opet se razduvao neki vetar.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 03/23
29.3.2023 8:52:39   
Kata90


IZVORNA PORUKA: dddaca

Kato, bockaju te u dispanzeru?
Kod nas sunce, ali opet se razduvao neki vetar.




Daco,kod mene u ambulanti.Ne daju vise kao nekad,da mozes kuci.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 03/23
29.3.2023 9:22:53   
dddaca
To je bas nezgodno, narocito ako ne zivis u blizini ambulante

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 03/23
29.3.2023 9:31:22   
flamingos
Proćiće i to Kato.Još malo,pa slavimo na našoj rr.Evo me u kuhinji.Moje dete još spava.Neka odmori.Završila je domaći sinoć.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 03/23
29.3.2023 10:23:11   
Kata90


IZVORNA PORUKA: dddaca

To je bas nezgodno, narocito ako ne zivis u blizini ambulante




Blizu mi je sva sreca,10min peškeTako je Flam sad ce to brzo proci.😁

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 03/23
29.3.2023 14:52:57   
Ivanka 75
Imali smo hitan roditeljski zbog decijih gluposti. Necu pisati sta je, samo, pazite roditelji starije dece sta rade telefonima i kakve slike prave i prosledjuju jedni drugima.Kod nas nije otislo predaleko, hvala Bogu. A roditelji su toliko sujetni da i ne prepozanju glupost ni da ih u lice udari. 
Moje dete nije bilo deo toga, dal sto se sklanja od svih gluposti u odeljenju i ne ucestvuje u njima, dal sto im je ona sama nezanimljiva. Da li je to bilo maslo deteta koje je htelo da ispadne cool ko ce ga znayi. Nikad necemo saznati. 

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 03/23
29.3.2023 14:56:16   
Milena18
Dobar dan, mame!

Tu sam, Flam, nego ne stižem da pišem. Bacim pogled povremeno da vidim kako ste. user posted image

Pozdravljam vas sve! user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 03/23
29.3.2023 15:15:30   
IvanaSK RR
Ćao, devojke. Hvala sto pitate, maca je ok, ali ja sam onako. Malo bolje, ali i dalje nisam ozdravila.
Kato, mrzim inekcije 🙄. 
Dodjoh sa posla ranije i spremi sebi kaficu pa redom po kući sređivanje. 



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 03/23
29.3.2023 15:25:12   
flamingos
Milena❤Ivanka,svašta se dešava...Ivana,hajd da budeš dobro.Sedoh da popijem jedan hladan nes,pa da vidim nešto slatko da napravim.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 03/23
29.3.2023 15:27:13   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Nadam se da ste svi dobro. Nemam kad da vas puno čitam. Samo bacim pogled. Sve vas redom pozdravljam. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 03/23
30.3.2023 7:32:50   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da spremim doručak,a i mm danas ide u selo,pa da pripremim šta će od hrane da ponese.Sutra se vraća.Dete spava,popodne u školu.Javiše za danas lepo vreme.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here