|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
19.2.2009 11:18:21   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

IZVORNA PORUKA: eugenija

Guglajući, ukucala sam nedelju trudnoće u kojoj sam tada bila, i pojavi se rr...
Ovde sam tek saznala da postoji i rr.ba, kao i rr.hr... No meni je ovde super, ne mislim istu priču ponavljati i na drugim forumima. Mislim da imam ovde sve što mi je za sada potrebno..



isto user posted image


Prepisujem.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
20.2.2009 16:08:32   
stella
ukucala neki tekst i izbacilo mi rr.ba i onda sam se uclanila,posle sam saznala i za rr.rs i rr.hr i uclanila se.
Najredovnija sam na rr.ba
gledam da se previse ne ponavljam
svasta covjek nauci i nadje po ovim nasim ringerajamauser posted image user posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
28.3.2009 1:38:17   
nen@
Ukucala spontani pobacaj i dospela ovamo. Jako mi se svidja ovaj forum, preporucila sam ga drugaricama i one su postale članovi foruma.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
13.4.2009 11:30:28   
darling
Slucajno,preko pretrazivaca trazila prve simptome trudnoce i tako dodjem do Ringeraje.ba i uclanim se.Tek posle mjesec dana primjetim da imaju dvije user posted image user posted image

(odgovor članu nen@)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
14.4.2009 17:34:53   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: dunja

ja preko pretrazivaca, ukucala zatrudnjivanje, jer  me sve o tome interesovalo.

Isto. Onda mi se svidelo kako se druzite i bodrite jedna drugu i pozelela da i ja u tome ucestvuje, i eto me user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
14.4.2009 17:44:14   
prolece
tražila sam informacije o double testu i dospela ovde. sad sam tu svakog dana.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
15.4.2009 8:23:59   
Sneža
Od moje sestreuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
15.4.2009 8:27:21   
mamanp
Trazila sam nesto o alergijama, e sad mi RR usla u krv...samo gledam da gazda izadje da se bacim na kuckanje

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
15.4.2009 8:31:41   
Sneža

IZVORNA PORUKA: mamanp

Trazila sam nesto o alergijama, e sad mi RR usla u krv...samo gledam da gazda izadje da se bacim na kuckanje

user posted image user posted image user posted image ja mog više i ne zarezujem,samo kažem imam neka veoma VAŽNA posla na kompjuteruuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
15.4.2009 8:39:10   
vila 07
Tražila teme vezano za mušku neplodnost, mali broj spermatozoida. I nabasala na rr.rs. Onda sam se oduševila koliko su svi puni optimizma i super je druženje. user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
15.4.2009 8:48:20   
Lu
IZVORNA PORUKA: Sneža

Od moje sestreuser posted image

A sestra je član RR?

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
22.6.2009 12:02:35   
Anoniman
Ima dosta novih, da malo podignem temu...

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
22.6.2009 12:19:06   
Rivana
Slucajno trazeci nesto i eto me user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
22.6.2009 12:29:28   
vodolija 82
trazila informacije o vto i prvo bila rr.ba,a posle nasla ovu i ostala tuuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
23.6.2009 2:07:56   
Republica
Preko pretrazhivaca.Ima tome vishe od godinu dana.
Koristila sam vashe raznovrsne info.Poshto sam aktivna i na drugom site,nisam se
ovde uclanila.Onda jesam u aprilu 2009 ali pobacaj me je opet povukao.
Sad sam opet orna i poshto dosta ovde nalazim informacija ,odlucila sam da budem i vash clan.
E sad samo se treba snaci ovde.
Pozrdav. user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
23.6.2009 3:06:52   
ciro
ja sam trazila prvi znaci trudnoce i otvori se rr...nisam umjela da se uclanim pa sam citala sta vi pisete...meni je vise trebalo da se uclanim nego da vas nadjem i onda sam upala na neku temu nemam pojima koju u glavnim mi je smjeskica pomogla i prebacila me tamo gdje mi je mjesto,a to je cekamo dvije crtice i eto mene medju vama i mnogo sam srecna zbog toga...user posted image user posted image

(odgovor članu Republica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
5.7.2009 1:50:52   
bolice
Iz ocaja trazeci sve moguce informacije o sluhu, ostecenju sluha, ovde naletim na "deca sa posebnim potrebama", zaljubim se i u sve ostale teme, jer stvarno je neiscrpan izvor svih mogucih informacija. Sto bi se reklo, nema sta nema.

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
5.7.2009 2:32:03   
BabyG
Guglajutji vezano za Betaniju, naleteh.. user posted image

(odgovor članu bolice)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
7.7.2009 11:20:19   
Anoniman
ima nas više od 43 aktivne... a ostale? kako ste dospele ovamo? user posted image

(odgovor članu BabyG)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
7.7.2009 11:24:37   
Anoniman
Trazila sam svashta neshto o trudnoci....jer mi je onda kasnilo... par dana sam pratila forum...i poshto sam brbljivica...morala sam da se prikljuchim....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
7.7.2009 11:25:15   
branka10
Slucajno, ali sam presrecna sto sam vas nasla.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
31.7.2009 13:24:53   
SUPER MAMA
Cisto slucajno trazila sam na neki drugi sajt i slucajno je tamo bio okacen sajt ringeraja

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
4.8.2009 21:45:04   
Nensi*
Ja sam u pretrazivacu trazila kalendar ovulacije,i naisla na vasuser posted image . Odmah sam se registrovala,jer mi se jako svidelo kako podrzavate jedna drugu,pa sam pozelela da i ja budem deo vas,i evo me sad ovdeuser posted image
Inace ne idem na forume,ali vi ste sjajne,i super mi je sa vama,dosta toga sam naucil i saznala ovde. Ljubim vas sveeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
5.8.2009 8:17:06   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kako ste saznali za Ringeraju?
24.8.2009 22:57:18   
mamce
I ja slucajno,
sta god me je interesovalo oko zatrudnjavanja ovde sam nalazila najbolje informacije i iskustva, tako da sam se i sama prikljucila, i mnogo mi je drago.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here