|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:26:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

E, pa moraš da je prokuvaš s vremena na vreme. Ja belo, peškire i posteljinu uvek perem na 95 (i čak i tada mi ostane prašak u dozeru user posted image ).
Hlorom?! Kakvim hlorom? Mislim, znam šta je hlor, ali prvi put čujem da se koristi za pranje delova veš mašine. Hoće li on da izjede svu tu prljavštinu iz plastike? Da kupim jedno 5 litara, neće da se baci user posted image



hlor, varikina ili azax na bazi hlora - zakon za ciscenje svega i svaceg user posted image  ukljucicu veceras na otkuvavanje.
ja koristim tecni deterdzent pa mi valjda zato ne ostaje. mozda stavljas mnogo praska?

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:28:10   
Anoniman
inace, ne razredjujem omeksivac, a koristimo lenor uglavnom

(odgovor članu Vučko.ba.)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:43:44   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Ja necu da ga bacim, jer mi je pri kraju. user posted image Ali neko drugo resenje moram da nadjem


Poslaću ti ja pola ovog mog user posted image

Kseno, ma kakvi mnogo praška, namerno stavljam vrlo malo praška i UVEK ostane, mamu joj mašinsku... pec peeeeeec user posted image
Čekam Vučka da se vrati s kafe, da mi potanko objasni prednosti Ariel Liquitabs user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:51:03   
minavb
Pise tamo negde Alexx mrzi Gorenje, a ja bih dodala, i svi gradjani Valjeva.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Veš mašina
9.2.2011 15:25:03   
Vučko.ba.
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Čekam Vučka da se vrati s kafe, da mi potanko objasni prednosti Ariel Liquitabs user posted image


eo Vučka s kafe nakon 24 sata user posted image user posted image user posted image


elem onaj Ariel u prašku od 3 kg košta cca 5 eura
ovaj u jastučićima 16 komada cca 5 eura

e sad razlika ...možda onaj u prašku od 3 kg može izdurati 20 pranja , a ovaj 4 manje

međutim ja nikad ne znam kolko praška staviti, pa jel u jednu ili u dvije one posudice
ovo čudo od jastučeta, 16 pranja (to ti je npr svaki 2 dan da uključuješ mašinu i traje ti onda 1 mjesec) nema doziranja i sl zaje:...bipppp, a zdjelica ti nije prljava user posted image



_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Veš mašina
9.2.2011 15:30:28   
Ana RR
Kod nas u jednoj prodavnici se dosetili pa prodaju na komad, taman ću da kupim par komada da probam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Veš mašina
9.2.2011 15:42:54   
Vučko.ba.
Anči ja sam stvarno prezadovoljna, i više uopće ne stavljam ni omekšivač, a veš zaista lijepo miriše (naravno ne dao Bog da ga iznesem na terasu da se suši, jer bi mirisao na dimljeno meso ili ti ga smog divni sarajevskiuser posted image )

živjela sušilica marke gorenje user posted image user posted image user posted image


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Veš mašina
9.2.2011 16:13:54   
*Alexx*
Vučko, svaka ti je zlatna, osim one za Gorenje user posted image Probaću, obavezno.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Veš mašina
9.2.2011 22:29:20   
Lu
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ja ću da hejtujem moju Gorenje mašinu! Imam onu koja se puni odozgo, i stalno mi ostaje prašak u onoj posudi user posted image O omekšivaču da ne pričam, ni njega ne isprazni kako treba.
Meni se čini da ona OK opere veš, ali čemu onda toliko ostavljanje praška?


Možda staviš previše i jednog i drugog, probaj kako piše na ambalaži a i pročitaj dobro uputstvo od mašine, ozbiljno ti kažem, uvijek nam nešto promakne user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Veš mašina
15.2.2011 15:22:57   
Vučko.ba.
Alexx jesi probala one jastučiće????????????

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Veš mašina
15.2.2011 15:31:01   
MarijaBg
I ja imam novu Gorenje masinu, sa 100 nekih programa, 6,5 kg vesa, fantasticna je.
Isto sam u pocetku imala problem sa praskom, jer sam ga stavljala previse! Nikako mi nije bilo jasno kako je moguce da treba da stavim skoro duplo manje praska a vise vesa nego u staru user posted image
Medjutim, ona stvarno dobro opere kada se stavi prasak do one obelezene crtice user posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Veš mašina
15.2.2011 17:12:06   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: MarijaBg

I ja imam novu Gorenje masinu, sa 100 nekih programa, 6,5 kg vesa, fantasticna je.
Isto sam u pocetku imala problem sa praskom, jer sam ga stavljala previse! Nikako mi nije bilo jasno kako je moguce da treba da stavim skoro duplo manje praska a vise vesa nego u staru user posted image
Medjutim, ona stvarno dobro opere kada se stavi prasak do one obelezene crtice user posted image


slažem se, kod mene sve isto - manje praška i super opere

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Veš mašina
9.5.2011 22:41:42   
sneza24
Jel ima neko BEKO masinu?

Danas sam prala beli ves na 90 stepeni i zaboravila sam da je iskljucim.U medjuvremenu ju je David ukljucio ali nije pritisnuo play.
I sad ja nemam pojma da li ona pamti da je ukljucena na 90 ili bi zapamtila tek kad bih pritisnula play?
Treba sutra da operem Davidov ves ali ja to ne otkuvavam a i ima nekih stvari koje nisu za to.
A nemogu da cekam da se nakupi beli ves pa da prvo to pustim da bih bila sigurna.

< Poruku je uredio sneza24 -- 9.5.2011 22:42:06 >


_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Veš mašina
9.5.2011 23:15:32   
lidija 011
Koji je model tvoj Beko? Pitacu muza kad dodje kuci, on je majstor za bijelu tehniku

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Veš mašina
9.5.2011 23:18:54   
sneza24
Nemam pojma jer je ovo svekrvina masina a neznam gde joj je uputstvo.user posted image
Mozda su ga i bacili jer njima nista ne treba.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Veš mašina
9.5.2011 23:19:55   
Didy

IZVORNA PORUKA: sneza24

Jel ima neko BEKO masinu?

Danas sam prala beli ves na 90 stepeni i zaboravila sam da je iskljucim.U medjuvremenu ju je David ukljucio ali nije pritisnuo play.
I sad ja nemam pojma da li ona pamti da je ukljucena na 90 ili bi zapamtila tek kad bih pritisnula play?
Treba sutra da operem Davidov ves ali ja to ne otkuvavam a i ima nekih stvari koje nisu za to.
A nemogu da cekam da se nakupi beli ves pa da prvo to pustim da bih bila sigurna.


Imam ja. Moja pamti tek kad pritisneš play. A čak i ako se desi da je greškom uključiš, dugo držiš dugme play i ona se isključi. Ako nije počela da radi kad je on stisnuo dugme, znači da ništa nije zapamtila. Bar je tako kod mene.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Veš mašina
9.5.2011 23:26:59   
sneza24
Nije stisnuo play.
Nadam se da si u pravu.Hvala ti Didy.user posted image
Pusticu je sutra pa kako bude.
Da je to moja masina ja bih dobro proucila uputstvo i znala bih a ovako nemam pojma.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Veš mašina
9.5.2011 23:36:41   
Didy
Moja je ovakva, jedino umesto ovog displeja ima mehaničko dugme za odloženo pranje.
user posted image
Ako je David uključio samo ovo prvo dugme s leva, sigurno ništa nije zapamtila. Meni se često desi da zaboravim da uključim odloženo pranje i stisnem play. Onda samo držim play jedno 5-10 sekundi i ona prestane da radi i onda možeš i da menjaš program i da menjaš temperaturu.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Veš mašina
9.5.2011 23:42:18   
Didy
Inače, ova moja ima i opciju da se zaključa, tj. kad je uključiš da ne može da se menja ništa dok je ne otključaš (držiš istovremeno treće i četvrto dugme, povezana su gore nekim linijama). To mi je bio spas kad je Stefanu jedan kratak period bilo zanimljivo da čačka te dugmiće. Kad je pustim da radi, zaključam je i on ne može ništa da promeni ako je dira dok ja ne gledam.

< Poruku je uredio Didy -- 9.5.2011 23:43:54 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Veš mašina
9.5.2011 23:42:51   
sneza24
Onda je ista kao tvoja.David je ukljucio to prvo dugme s leva znaci da mogu sutra normalno da je ukljcim da pere.
A cemu sluzi to odlozeno pranje?user posted image

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Veš mašina
9.5.2011 23:44:18   
sneza24
I na ovoj ima nacrtan taj kljuc ali nisam znala kako se to ukljucuje.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Veš mašina
9.5.2011 23:50:35   
Didy

IZVORNA PORUKA: sneza24
A cemu sluzi to odlozeno pranje?user posted image


Moja ima malo dugmence pored kojeg piše 3-6-9 jedno ispod drugog. Kad pritisneš to dugmence jednom, svetli 3, dvaput 6 i tri puta, svetli 9. Znači da će mašina početi da pere za 3, 6 ili 9 sati. Ja to uvek natempiram da počne da pere pred zoru po jeftinoj struji i da završi do 7 ili 8 ujutro kad se svakako budim i odmah raširim veš. Do uveče se veš osuši i ceo dan onda uopšte ne razmišljam o vešu.
Beli veš pere skoro 3 sata, šareni na 40 (mix) pere skoro 2 sata, hand wash (nacrtana ruka koja pere) traje 45 minuta...
Kad stisneš 4. dugme, to ti je dodatno ispiranje. To uvek uključim kad perem Stefanov veš da ga dva puta ispere. Verovatno više nema potrebe, ali mi je ostala navika od kad je bio beba.
Ako te još nešto zanima, pitaj. Znam je u dušu.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Veš mašina
9.5.2011 23:53:00   
Didy
Ako uključiš ono dugme ispod kojeg je pegla nacrtana, to ti je da, navodno, ne gužva veš dok pere, tj. da se lakše pegla, mada ja nisam primetila neku razliku, pa ga ni ne koristim više.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Veš mašina
9.5.2011 23:57:07   
sneza24
Super,bas ti hvala.
One oznake na tockicu sam sve protumacila.A ovo odlaganje pranja mi nikako ne odgovara jer se mm buni ako rano pustim masinu da pere.user posted image Kao smeta mu dok spava a ona se ni ne cuje dok radi.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Veš mašina
10.5.2011 0:01:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Didy

Ako uključiš ono dugme ispod kojeg je pegla nacrtana, to ti je da, navodno, ne gužva veš dok pere, tj. da se lakše pegla, mada ja nisam primetila neku razliku, pa ga ni ne koristim više.


Moja je Candy-eva sa dignutim vratima od 7kg i taj program sa peglom ustvari samo ne odradi centrifugu do kraja pa veš ostaje mokriji i onda kad se tako suši manje je zgužvan, ali ja nemam gde da cedim toliko mokar veš, tako da sve izcentrifugišem do daskeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here