|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crtani fimovi za decu
12.12.2017 21:18:13   
mama Jo
Da, bas to, ima zaista crtaca koji nisu za gledanje, posebno ne za malu tako decu. Kontrolisati svakako.
Isto bas voli Patrolne Sape, onda pricamo kako oni pomazu ljudima koji su u nevolji, kako je to lepo jako.... svasta pricamo, nije samo da je pustim da gleda crtani, obicno uz to i posle pricamo, prepricavamo i tako na ,,interaktivni" nacin gledamo 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Crtani fimovi za decu
12.12.2017 21:38:20   
dunja RR
Odlično :*

IZVORNA PORUKA: Rosita

Dunjci, kod sbb smo. Nema nick jr. Zvala za d3. Obecali doci ce. Hvala :*



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Crtani fimovi za decu
2.1.2018 17:16:14   
Sanjica26 RR
Mi smo pre neki dan gledali crtani EMOJI
Bas je simpatican.
Moram da spomenem i crtani film "Ferdinand". Prvi put sam vodila S na 3D. Bas joj se svideo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Crtani fimovi za decu
2.1.2018 18:34:34   
Anck Su Nmaun
Gledali smo Trolove na HBO pre neki dan. I film Lepoticu i Zver , i opet sutra reprizu user posted image sve sinhronizovano naravno.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Crtani fimovi za decu
2.1.2018 19:55:51   
MamaNecaVo
Moje dete i dalje nece da gleda crtane filmove.Ne potenciram na tome,jos bolje ali zaista bi nigao ponekad da odgleda neki makar 10minuta user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Crtani fimovi za decu
8.1.2018 12:47:59   
AnaTamara

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Mi smo pre neki dan gledali crtani EMOJI
Bas je simpatican.
Moram da spomenem i crtani film "Ferdinand". Prvi put sam vodila S na 3D. Bas joj se svideo.



Mi sutra idemo da gledamo Ferdinanda? Koliko traje? Prvi put u bioskopu, ne znam kako ce reagovati user posted image

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Crtani fimovi za decu
8.1.2018 13:05:02   
Sanjica26 RR
AnaTamara, traje sat i 50 minuti. Super je. Koliko vi imate godina?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Crtani fimovi za decu
8.1.2018 13:06:16   
MamaNecaVo
Sanjice po tebi,dete od 1.5g voditi,da li je suludo?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Crtani fimovi za decu
8.1.2018 13:44:53   
Sanjica26 RR
Nevena, mislim da je jos uvek mala. Ja sam tamo od dve godine vodila T. Sofiju kasnije. Mnogo zavisi od deteta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Crtani fimovi za decu
9.1.2018 9:43:03   
AnaTamara

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

AnaTamara, traje sat i 50 minuti. Super je. Koliko vi imate godina?


4 godine user posted image uh...daj Boze da ce toliko izdrzati user posted image pokusacemo, pa koliko izdrzi user posted image

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Crtani fimovi za decu
9.1.2018 9:59:18   
Misha i Ljisha
user posted image Ferdinand je straaaaaavaaaaaa... Jako mi se svidja i nasa sinhronizacija super su odradili. Mi smo isli na 4DX, D je bila odusevljena.

4 godine dete bi vec trebalo da izdrzi i da drzi toliko paznju. Moja ce uskoro 5 ali mi sad vec imamo poduzi staz sto se tice odlaska u bioskop. Nema crtaca kojeg nismo gledali. Icicemo nadam se uskoro na Koko i da gledamo malog vampira. Moje dete sad samo hoce u 4DX user posted image .

A bio neki tata sa cerkom koja ima 7 il 8 godina (onako dosta je straija od moje D) i ona nije smela da sedne u sediste na 4DX i tata sa njom sedeo na stepenicama sve vreme. Mislim razlicita su sva deca, ja sam npr bila sigurna da ce se mojoj Dunji svideti 4Dx jer je ona avanturista u dusi. Prosto ni jednog momenta nisam sumnjala.

a crtac je stvarno bas bas lep.

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Crtani fimovi za decu
9.1.2018 10:11:38   
Ana RR
Jeste, Ferdinand je super user posted image ja ne volim sinhronizaciju, pogotovo našu (u Ferdinandu su mi bzvz oni konji gejevi) ali za decu je super.

I meni se gleda Coco ali nisam sigurna da li će se Marku dopasti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Crtani fimovi za decu
9.1.2018 10:40:40   
Misha i Ljisha
Ana ja sam odgledala i nesinhronizovanog Ferdinanda online i mogu ti reci da mi se bas bas svidela nasa sinhronizacija. Odusevljena sam. Ti konji su sa istim naglaskom predstavljeni i u originalu, dok je onaj angus (bik sa shiskama) u originalu cini mi se Irac ili Skot cak a kod nas je lala user posted image i jako mi je smesan.

Sve se vise odusevljavam nasom sinhronizacijom. I trolovi su mi sjajni sinhronizovani. PRe nisam mogla da zamislim da gledam nesto sinhronizovana a sada bas volim.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 9.1.2018 10:41:35 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Crtani fimovi za decu
9.1.2018 11:40:42   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: AnaTamara


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

AnaTamara, traje sat i 50 minuti. Super je. Koliko vi imate godina?


4 godine user posted image uh...daj Boze da ce toliko izdrzati user posted image pokusacemo, pa koliko izdrzi user posted image

Sofi je bila prezadovoljna crtacem, a imamo isto godina. Tako da cete i vi. Javljaj utiske.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Crtani fimovi za decu
9.1.2018 11:55:55   
dunja RR
I meni, ja sam se slatko smejala user posted image

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ana ja sam odgledala i nesinhronizovanog Ferdinanda online i mogu ti reci da mi se bas bas svidela nasa sinhronizacija. Odusevljena sam. Ti konji su sa istim naglaskom predstavljeni i u originalu, dok je onaj angus (bik sa shiskama) u originalu cini mi se Irac ili Skot cak a kod nas je lala user posted image i jako mi je smesan.




< Poruku je uredio dunja RR -- 9.1.2018 12:58:44 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Crtani fimovi za decu
9.1.2018 12:04:14   
dunja RR
Ja jedva čekam februar i premijeru Malog remorkera user posted image

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Crtani fimovi za decu
9.1.2018 12:56:16   
Ana RR
E juče sam videla reklamu, nisam znala user posted image strava user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Crtani fimovi za decu
10.1.2018 15:51:30   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Sanjice po tebi,dete od 1.5g voditi,da li je suludo?

Ja ne mogu moju da zamislim da sedi sat vremena i duzeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Crtani fimovi za decu
10.1.2018 23:00:00   
dunja RR
I ja mislim da je raaaano. Mi smo prvi put bili u bioskopu sa 2 godine i par meseci (sedeo je i ispratio tada ceo film, nije bio crtani ali jeste dečiji) pa smo sada sa 3 i nešto počeli redovnije da idemo u bioskop. U pozorište idemo od 2,5 godine. Bili smo par puta u pozorištu i kada je imao 1,5 godinu ali nije tada pratio baš, čak nije hodao, već je puzao po sali user posted image

IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Sanjice po tebi,dete od 1.5g voditi,da li je suludo?



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Crtani fimovi za decu
11.1.2018 10:44:09   
AnaTamara

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: AnaTamara


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

AnaTamara, traje sat i 50 minuti. Super je. Koliko vi imate godina?


4 godine user posted image uh...daj Boze da ce toliko izdrzati user posted image pokusacemo, pa koliko izdrzi user posted image

Sofi je bila prezadovoljna crtacem, a imamo isto godina. Tako da cete i vi. Javljaj utiske.


Danas idemo pa cemo videti user posted image Javljam utiske

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Crtani fimovi za decu
11.1.2018 10:47:38   
AnaTamara

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

user posted image Ferdinand je straaaaaavaaaaaa... Jako mi se svidja i nasa sinhronizacija super su odradili. Mi smo isli na 4DX, D je bila odusevljena.

4 godine dete bi vec trebalo da izdrzi i da drzi toliko paznju. Moja ce uskoro 5 ali mi sad vec imamo poduzi staz sto se tice odlaska u bioskop. Nema crtaca kojeg nismo gledali. Icicemo nadam se uskoro na Koko i da gledamo malog vampira. Moje dete sad samo hoce u 4DX user posted image .

A bio neki tata sa cerkom koja ima 7 il 8 godina (onako dosta je straija od moje D) i ona nije smela da sedne u sediste na 4DX i tata sa njom sedeo na stepenicama sve vreme. Mislim razlicita su sva deca, ja sam npr bila sigurna da ce se mojoj Dunji svideti 4Dx jer je ona avanturista u dusi. Prosto ni jednog momenta nisam sumnjala.

a crtac je stvarno bas bas lep.

Kod nas je problem sto bioskop do skoro nije radio, bili su u nekom sudskom sporu, tako da nismo imali priliku da gledamo crtace u bioskopu. A druga stvar je u tome sto ona vise i nije neki ljubitelj crtaca, verovale ili ne, ona gleda samo Prakticnu zenu user posted image user posted image user posted image Mada ja mislim da ce joj biti zanimljivo jer ide sa dve najbolje drugarice

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Crtani fimovi za decu
24.1.2018 22:58:13   
MamaNecaVo
Hvala mame. :)

Dosadile su nam igraonice pa sam mislila malo za promenu.

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Crtani fimovi za decu
24.1.2018 23:10:41   
dddaca
Kome su dosadile igraonice? Mami ili A? user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Crtani fimovi za decu
25.1.2018 10:28:16   
madre
I B i mm su gledali ferdinanda, kazu da je bas bas lep crtani, jako im se dopaouser posted image sta gledaju vasa deca od 2 godine, sta je pametno ponekad im pustiti? Tu su pepa, masa i meda, sta jos?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Crtani fimovi za decu
25.1.2018 10:43:19   
MamaNecaVo
Daca,mami.
Ova nasa je ogomna gde cesto idemo,pa izmorim se.
Sad bas ima lepih crtanih filmova,pa jednom nedeljno sto da ne.
Al sacekacemo jos godinu dana.Stvarno ga mesto ne bi drzalo.

Ovako "moderne" ne volim.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here