|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 9:58:33   
Lu
IZVORNA PORUKA: Rina

IZVORNA PORUKA: lu



Moj se Roko boji spužve bob zato što se viče kad priča,user posted image




user posted image user posted image user posted image
Ma legenda je,koje su to fore meni je opasan crtac !!!




I meni al smijem ga gledati jedino kad nema maloguser posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 10:01:43   
Rina
Lu aj navrati na kaficu da gledamo sundjer boba user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 10:03:36   
Lu
IZVORNA PORUKA: Rina

Lu aj navrati na kaficu da gledamo sundjer boba user posted image user posted image user posted image

Joj može, superuser posted image
Kupićemo sebi čipsa,kinder čokoladica,monte,sokića...user posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 10:11:49   
Rina
user posted image


Ovo mi je isto predivan crtani,nije bas za dvogodisnjake ali tako 3-4 pa na gore,dugometrazni, treba izdrzati tako dugo sedeti  user posted image

user posted image









(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 10:13:21   
Anoniman
Moj Luka se boji tog crtaća. user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 10:15:30   
2002m
IZVORNA PORUKA: Rina

user posted image


Ovo mi je isto predivan crtani,nije bas za dvogodisnjake ali tako 3-4 pa na gore,dugometrazni, treba izdrzati tako dugo sedeti  user posted image

user posted image









Crtani nismo gledali ali imamo tu igricu za PC.

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 10:15:39   
Anoniman
a Bambi?! .... Boze dragi kako je to tuzan crtani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 10:17:47   
Sneža
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

a Bambi?! .... Boze dragi kako je to tuzan crtani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.6.2009 16:27:40   
Anoniman
Otplakah ja opet juče kraj Munjevitog Jurića. user posted image  user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: crtići za dvogodišnjaka
2.8.2009 14:23:13   
mellani
Mi volimo Žirka Hrastića,Traktor Toma i sve Diznijeve crtace,ucimo malo engleski sa diskova Magic english,to bas voli...Ima tu jos toga ali bi bilo mnogo da sev napisemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: crtići za dvogodišnjaka
1.2.2010 10:28:30   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tatamata

Scene nasilja u crtaćima stvaraju agresivce

Agresivne scene u crtanim filmovima kao što su ''Scooby Doo'' i ''Pokemon'', ali i mnogim drugim, podjednako su štetne za decu kao i televizijski program za odrasle, otkrilo je novo istraživanje američkih stručnjaka.

Pročitajte više…


(odgovor članu mellani)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: crtići za dvogodišnjaka
1.2.2010 10:34:12   
Lu
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Negde sam pisala, ali ne mogu da se setim gde. Elem, naši prijatelji imaju tri ćerke i ni jedna nije spavala kako treba dok su gledale crtaće sa Cartoon Network. Čim su roditelji ukinuli taj kanal, nema noćnih mora, nema isprekidanog sna, sve super.
Iako ja volim crtaće sa CN-a, mislim da su ipak malo uvrnuti i nisu prilagođeni najmlađima. Ne želim da zvučim kao "matora", ali više nema crtaća kao Tom i Jerry, Sylverster, Ptica trkačica... Ipak su ti crtaći bili blagi (bez obzira što se svodi na to da jedan lik lovi da bi pojeo drugog lika).



IZVORNA PORUKA: Trcosava

ne zvučiš kao matora alex,al iznaš i za slučaj teletabisa.... pored silnih crtaća mislim da i druge stvari utiču na ''agresivnost'' deteta


IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ma naravno, Trćo. Ovo mi se nekako urezalo u pamćenje, jer se tačno sećam kako su mi pričali, i oni su smatrali da je tako.
A ne znam za slučaj Teletabisa (ne znam na šta tačno misliš), meni su oni uvek delovali zaglupljujuće.



IZVORNA PORUKA: buhla

koliko ja znam Teletabisi su pravljeni za decu ometenu u razvoju! tako mi neko rekao, ja se izvinjavam ako to nije istina!



IZVORNA PORUKA: Trcosava

Jooj Alex nemoguće da ne znaš za taj slučaj???? Naravno i meni su teletabisi totalno debili i zatupljujući, ali bre pisalo se svuda da je neko dete skočilo ili htelo da skoči u bunar jer tako rade teletabisi.... užas....
A što se tiče TV u sobi deteta... mislim da su te ankete totalna glupost, negde od 10 godine sam imala TV u sobi, jela sam uvek sa porodicom, kad je lepo vreme nikad u kući nisam bila... Kada jednog lepog dana i moje dete poraste i dobije svoju sobicu - dobiće i TV



IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Evo jedan članak sa RR: Dete i televizija
A Tasha je pisala i o ovome: Prevrće očima



IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Jooj Alex nemoguće da ne znaš za taj slučaj???? Naravno i meni su teletabisi totalno debili i zatupljujući, ali bre pisalo se svuda da je neko dete skočilo ili htelo da skoči u bunar jer tako rade teletabisi.... užas....
A što se tiče TV u sobi deteta... mislim da su te ankete totalna glupost, negde od 10 godine sam imala TV u sobi, jela sam uvek sa porodicom, kad je lepo vreme nikad u kući nisam bila... Kada jednog lepog dana i moje dete poraste i dobije svoju sobicu - dobiće i TV



user posted image user posted image Nisam znala za to.


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: crtići za dvogodišnjaka
1.2.2010 10:37:40   
Lu
Meni je Dora No1 i Roko ju obožava,a i Hello Kitty mi je dobar crtić, u njemu mnogo obrađuje  život i odnosi u obiteljiuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: crtići za dvogodišnjaka
1.2.2010 10:44:16   
*Alexx*
Ne znam da li je baš za dvogodišnjaka, ali bio je jednom davno dugometražni crtani "Let zmajeva" (Flight of dragons). Znam da je moj brat, koji je tada bio jako mali (recimo 4-5 godina), gledao i da mu se baš svideo. I meni user posted image O zmajevima, čarobnjacima, borbi protv zla, ljubavi... Malo je animacija specifična,
Nisam gledala ni Doru ni Hello Kitty (a imala sam sveske i olovke Hello Kitty u osnovnoj), od ovih "novijih" sam gledala samo Noddy i on mi je simpatičan.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: crtići za dvogodišnjaka
1.2.2010 10:50:40   
Lu
Pa pogledaj Alexx,sigurna sam da će ti se svidjeti.
Dora istražuje,uvijek ima neki cilj da dođe do nečega,djeci kaže da zapamte tri rute puta,npr  visoka planina-most-brdo borovnica i uvijek imaju neke prepreke koje djeca zajedno sa njom naglas rješavaju.
Tako uče,brojeve,boje,oblike,engleski jezik,razgibavaju se,pjevaju,ma super crtićuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: crtići za dvogodišnjaka
1.2.2010 10:51:13   
gagins
Moja cura jako voli Noddy,Mala princeza,Pokojo,a sad u poslednjih mesec dana pustamo joj Diznijeve crtace Bambi,Snezanu i sedam patuljaka....

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: crtići za dvogodišnjaka
1.2.2010 10:52:25   
Anoniman
Mi smo prešli na Diznijeve dugometražne, i opušteno ih gleda od početka do kraja. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: crtići za dvogodišnjaka
1.2.2010 11:01:37   
lothroniell
Meni je jedan od najlepsih crtaca "Cudesna suma"... Bez trunke nasilja i raznih uzasa kojima obiluju noviji crtaci... Jedna scena iz ctraca... :)

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: crtići za dvogodišnjaka
1.2.2010 11:06:12   
Anoniman
Pa, baš i ne bih rekla da nema nasilja. user posted image

One sablje (nisu sablje, šta su to??? Ona vojska kaktus cara)... večito nadrlja Štapić. user posted image

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: crtići za dvogodišnjaka
1.2.2010 11:09:42   
gagins
Mi smo prešli na Diznijeve dugometražne, i opušteno ih gleda od početka do kraja.


Mi Tasho gledamo Snezanu po celo pre podne,odnosno kako se zavrsi ona sama pusti opet i tako u krug dok ja ne poludim!Ona naravno to odgleda prvi put od pocetka do kraja,a posle joj je bito samo da ga slusa,tj,da ga ne ugasim!

< Poruku je uredio Tasha RR -- 1.2.2010 11:10:35 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: crtići za dvogodišnjaka
1.2.2010 11:11:24   
Anoniman
Ima da se nabave diznijeve bajke na CD, al ne crtać nego priče.  (ovo je off, ali morala sam da ti kažem, jer i Luka sluša TV, a mene to izbezumljuje)

(odgovor članu gagins)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: crtići za dvogodišnjaka
1.2.2010 11:18:20   
lothroniell
Pa nadrlja on, i te sablje jesu mozda strasne, ipak nije za dvogodisnjaka ali i dalje nije nasilje u smislu danasnjih crtaca... Mislim da posle ovog crtanog ni jedno dete nema nagon da se tuce, ubija...

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: crtići za dvogodišnjaka
1.2.2010 11:20:01   
Anoniman
Da, to možda nema. 

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: crtići za dvogodišnjaka
1.2.2010 11:24:30   
gagins
Znam,i mene to izludjuje,ona se ukljuci odnosno odgeda kad naidje neka scena koju voli,pa to odgleda i onda opet ista prica,zaigra se i slusa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: crtići za dvogodišnjaka
1.2.2010 11:25:04   
Lu
A šta mislite o bambiju,pošto moj sin voli do detalja izanalizirati (kao ono o paniciuser posted image ),šta da kažem gdje je bambijeva mamauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here