|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Herpes
24.1.2011 14:59:24   
Anoniman
jao sad mi je lakse kad vidim da ima toliko trudnica koje su imale herpes.
ja sam sada u 12 nedelji i od pre 2 dana prehladjena (grlo, nos. .). jutros primetim nesto u uglu usne i odmha naravno posumnjam na herpes jer mi je ranije vec izlazio. ali bas je mali, mozda mi je samo pukla usna.  user posted image
procitala sam sta pisete. . znaci aciklovir nikako ne sme? a sme li zinci (cinkova) mast?
da li zaista postoji rizik da naskodi mojoj bebici u ovom periodu?? user posted image

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Herpes
18.2.2011 14:52:36   
Olga75
cinkova pasta je u principu dozvoljena u trudnoci

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Herpes
17.3.2011 8:30:40   
Nensi*
IZVORNA PORUKA: Jeca*

evo danas da javim utiske. Prvo sam juče na poslu namazala Propobazu i lepo sam ceo dan osecala kako mi "vibrira" herpes. Onda sam dosla kuci i videla da samo sto nije buknuo i stavila sam flaster koji sam kupila i ostavila cele noci. Probudila sam se kao Severina  buknuo mi je OGROMAN herpes preko cele gornje leve polovine usne  e onda sam usla u 10 apoteka na putu do posla i nasla HERPIGEN LABIAL user posted image  namazala i vec me manje boli i umiruje se. Definitivno vise ne eksperimentisem


Kao da si mene sada opisala...

< Poruku je uredio Nensi RR -- 17.3.2011 8:31:44 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Herpes
31.8.2011 10:58:34   
GRGA
user posted image user posted image Uf bas super dase neko bavi time i da zna te stvari...

Kada sam bila klinka stalno mi je pri padu imunog sistema izlazio herpes!!!!Na sunama na nozi jednom,,Ali bar jednom godisnje od moje 10 godine mi izlazi herpes...

............Jednom sam ga imala na bradi--uf bilo je strasno jedva sam ga zalecila,,a skoro mi je izasao ispod pupka-bas na mestu gde se kaci kajs!!!

Bolelo je mazala sma svim i svacim..........Zna da je herpes...Ne znam zastos e on pojavljuje i vvrti ...Ali znam da ga imam odavno!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Herpes
1.9.2011 13:17:42   
crazymama
devojke, imalte li neka saznanja za genitalni herpes u trudnoci? sta sme da se maze, sta ne sme...? da li su ista pravila kao za obican?

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Herpes
1.9.2011 16:34:43   
Nensi*
Ja znam da Aciklovir ne sme da se maze u trudnoci. Najbolje bi bilo da odes kod dermatologa.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Herpes
1.9.2011 21:46:48   
crazymama
nemam herpes, ali mislim da sam ga imala pre nekoliko godina, a da nisam ni znala da je to to... zato malo brinem... pitacu dr u svakom slucaju!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Herpes
1.9.2011 21:50:16   
Nensi*
Pa nemas zasto da se brines ako ga nemas sad,samo malo poradi na imunitetu jer herpes izbija kad opadne imunitet.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Herpes
1.9.2011 21:53:45   
crazymama
pijem vitamin C 1000mg i vitamin E, po preporuci dr, a mogla bih malo i kroz hranu da unesem... hvala puno

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Herpes
1.9.2011 22:03:08   
Monaco
Moram moje iskustvo da podelim sa vama!
Ja sam se borila sa herpesom od kad znam za sebe. Mislim da ne postoji krema koju nisam probala. "Podizala" imunitet sa svim i svacim. Nista mi nije pomagalo. Imala sam herpes cesto (mogu slobodno da kazem da sam retko bila bez herpesa) nekada i po dva-tri odjednom. Izlazio je na  usni i ponekad na bradi.
Spasila me je homeopatija. Proslo je tri godine od mog prvog odlaska homeopati i ja sam prezadovoljna!
Nisam ga imala vise od godinu dana! Iskreno se nadam da sam ga se resila!!!
user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Herpes
1.9.2011 22:07:14   
crazymama
ja imam lose iskustvo sa homeopatom, isla sam zbog migrene i posle godinu dana naisla na clanak u novinama da je ta dr bila prevarant i da je prodalaval najobicniji secer pacijentima...

(odgovor članu Monaco)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Herpes
1.9.2011 22:13:22   
Monaco
Nazalost prevaranata ima svugde  user posted image .
Ja sam izgleda imala srece  i iz prve naletela na "pravog" homeopatu koji mi je pomogao, zato sada homeopatiju preporucujem svima!
Kad se setim samo kako sam se mucila i koliko sam suza prolila kad se pogledam u ogledalo i skontam koliki herpes imam... user posted image


(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Herpes
29.9.2011 14:34:21   
maca821
A koliko herpes utice na zacece, taj genitalni? Vidim da on se nigde ne trazi kao preventivni pregled pred trudnocu? Koliko je opasan?

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu Monaco)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Herpes
29.9.2011 14:37:51   
Olga75
herpes moze da bude uzrok steriliteta

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Herpes
10.10.2011 23:45:19   
crazymama
da li sme da se namaze cinkova pasta na herpes u trudnoci? mislim da mi izlazi, sada sam 12.nedelja...user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Herpes
10.10.2011 23:49:06   
crazymama
IZVORNA PORUKA: Olga RR

cinkova pasta je u principu dozvoljena u trudnoci


sad sam videla ovo, jel ima jos nekoga da mi potvrdi...?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Herpes
10.10.2011 23:52:50   
Nataša1
Sme cinkova mast, pogledaj i na ovoj strani

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Herpes
10.10.2011 23:53:23   
crazymama
hvala punoooo user posted image

(odgovor članu Nataša1)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Herpes
10.10.2011 23:55:54   
Mishica 77
Evo i ja ti potvrđujem. user posted image

< Poruku je uredio Mishica 77 -- 10.10.2011 23:56:24 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Herpes
10.10.2011 23:57:09   
crazymama
hvala Bogu da sme, sutra trcim da je kupim, a u petak svakako idem na double test, pa cu prijaviti doktoru i ovo!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Herpes
11.10.2011 9:28:53   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: crazymama

IZVORNA PORUKA: Olga RR

cinkova pasta je u principu dozvoljena u trudnoci


sad sam videla ovo, jel ima jos nekoga da mi potvrdi...?


Olga je dr,ne treba ti jos jedna potvrda user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Herpes
11.10.2011 11:07:12   
crazymama
hvala... bez uvrede, ali i dr iz doma zdravlja mi je u 9.nedelji prepisala macmiror koji ne sme da se koristi u prvom tromesecju, tako da moram vise puta da proverim...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Herpes
31.3.2012 16:44:27   
anajid
E sad su i mene malo uplasile neke izjave na drugoj temi a vezane za herpse u trudnoci.Znaci meni to stalno "cuci" negde u glavi.Strah me jer sam, negde u periodu kad mi je izostala menstruacija i kada sam posumnjala da sam trudna, imala herpes.Planirala sam to pomenuti doktorici,medjutim kad mi je saopstila da cu imati 2 bebe ja sam od soka zanemela i tek neki dan progovorilauser posted image .Salu na stranu,jedna zena mi je pricala da njen decak nema tri prsta na ruci zbog toga sto je ona imala herpes u pocetku trudnoce kad se sve razvija.Prestravljena sam kad na to pomislim.Na sledecoj kontroli za 5 dana spomenucu to doktorici i zamoliti je da dobro pregleda bebe.Uh sad me dokrajcio post one Goge u temi spontani....

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Herpes
31.3.2012 16:48:10   
Sanchy
Ne brini molim te,ako imas dobrog dr,sve se da videti na uz...

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Herpes
31.3.2012 18:48:04   
Jovana131
Da li sme u trudnoci da se maze Viru Merz? Izasao mi je ogroman herpes na donjoj usni do pola usne i na bradu imam osecaj da se stalno siri stvorili su se i plikovi cini mi se ima ih milion. Ne mogu ni da pricam kako treba... Javljao se i ranije, ali ovoliko nikada..

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here