|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
25.11.2010 9:08:44   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: operacija krajnika
25.11.2010 9:22:51   
NadaR
user posted image   bas mi je zao , nikako da to rijesite .

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 102
   [Obrisana poruka]
27.11.2010 11:07:01   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: operacija krajnika
27.11.2010 11:14:55   
indy_25
Gagi bas mi je drago sretna sam zbog tebe. Super sto idete napokon na OP. Zelim joj srecu i da sve prodje u najboljem redu.

I drago mi je sto nisi otisla sa rr user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: operacija krajnika
27.11.2010 11:19:44   
Maya21

IZVORNA PORUKA: gagi

Ja cu ladno da se ubijem.I pored sirupa je uspjela da se prehladi ,kaslje ,promukla nema sanse da idemo u ponedeljak i sada opet moram na termin da cekam mjesec dana.aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


gagi tako smo i mi sa starijim, od godinu i po do 3. godine na svakih nedelju dana menjali antibiotike... vec je isluh poceo da gubi od nakupljenog sekreta u srednjem uhu, i onda kad smo konacno dobili termin za operaciju on se nekih 10ak dana pre operacije razboli, srecom nije trajalo dugo samo 3 dana... Ali bukvalno smo ga drzali pod staklenim zvonom, znaci tih 10dana nam niko nije dolazio, mi nikud nismo isli osim na posao... Sto se same operacije tice, deca to jako lako podnose, vec posle 3 dana kao da nista nije bilo user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 105
   [Obrisana poruka]
27.11.2010 11:21:01   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: operacija krajnika
27.11.2010 11:30:14   
LillyT
Gagi, držimo fige za ponedeljak user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 107
   [Obrisana poruka]
28.11.2010 21:31:06   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: operacija krajnika
28.11.2010 21:32:46   
dunja RR

Srećno Gagi, mislimo na vas user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: operacija krajnika
28.11.2010 21:33:34   
Ana RR
Gagi, sve će biti u redu, ne brini user posted image nek se reši tih krajnika da se više ne muči sa prehladama user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: operacija krajnika
28.11.2010 21:35:45   
Anoniman
Srećno gagi, proći će to brzo pa da zaboravite da ste i bileuser posted image Izljubi lepojke maleuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 111
   [Obrisana poruka]
28.11.2010 21:36:20   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: operacija krajnika
28.11.2010 21:37:10   
indy_25
Srecno Gagi sutra i javite se cim dodjete kuci. Ljubim vas.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   [Obrisana poruka]
28.11.2010 21:39:41   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: operacija krajnika
28.11.2010 21:43:06   
Maya21
Srecno Gagi! brzo se oporavite! user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: operacija krajnika
28.11.2010 21:44:19   
anajid
Gagi srecno draga,mislimo na vas!A za pusionu sam ti rekla!user posted image
Poljubac user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: operacija krajnika
28.11.2010 21:50:59   
simke
Srećno gagi,mislićemo na vasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: operacija krajnika
28.11.2010 21:52:55   
jelena038
IZVORNA PORUKA: gagi

Jelena038 ce da vas obavjesti kako je sve proslo ,posto ce nam doci u posjetu u bolnicu.Hvala vam jos jednomuser posted image
hocu, hocu!!! ne brigajte!!!


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: operacija krajnika
28.11.2010 23:00:54   
marince1
Gagi mislicemo na vas user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: operacija krajnika
28.11.2010 23:09:53   
pepino
Srecno Gagi,drzimo vam palceve,ali i ne sumnjam da ce sve biti ok,onda kada sve prodje cete obe da uzivate vise,cura ti nece vise biti osjetljiva i sve ce biti lakse...user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 120
   [Obrisana poruka]
29.11.2010 7:09:52   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: operacija krajnika
29.11.2010 7:58:39   
Nensi*
Srecno Gagi user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: operacija krajnika
29.11.2010 22:33:11   
jelena038
Cure, Gagi i Kika su dobro, danas su imale dan predvidjen za, kolko sam shvatila, adaptiranje na uslove user posted image U pocetku su bile nervozne, guzva je i sestre su nadrndane, malo je i Kristina bila nervozna, ali kad smo se posle cule, zvucala je kao da je odrasla na tom odjelu. Elem, operacija je sutra, javim vam sve kad se cujem sa njom, ne sme da pusi, sa 4 mame je u sobi, deca su u nekim kreveticima, ali je dobro, Kristina moze da stane unutra user posted image Sad sam joj poslala poruku, da vidim ima li sta da izjavi i poruci, ako ne posalje nista, znaci dobro je, mirno spavaju user posted image mada, sa 4 zene u sobi.. da, evo, stize poruka:
"Jeuser posted image m ti Tita, ne mogu da spavam od ovih zena, kao kokoske. Pozdravi ih i ljubim te"
Tako da... pozdravila vas Gagi!

Pozdrave i cestitke cu da joj isprintam i odnesem u bolnicu da cita, tako da, raspalite, slobodno, verujem da ce joj mnogo znaciti.



_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: operacija krajnika
29.11.2010 22:36:48   
Anoniman
Gagi, šaljem ti cigaru i upaljač, a i karton tuborga da možeš da odspavaš malo pored divnih cimerkiuser posted image
Ljubim te puno, još malo pa gotovo, i da zaboraviš na bolnicu za svagdauser posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: operacija krajnika
29.11.2010 22:36:54   
dunja RR
Gagi ljubimo tebe i malenu, vole te tvoje kokoške sa RR user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 29.11.2010 22:37:09 >

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here