|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idemo u pozorište - NS
13.3.2013 10:58:41   
Anoniman
pa probaj ali znas , kad se pogase svetla pa krene muzika pa se odjednom svetlo upali user posted image
probaj al sednite negde blizu izlaza


Haha, vec vidim scenu - najglasnije vristanje u istoriji pozorista ..
Skroz sam zaboravila da se plasi mraka..

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Idemo u pozorište - NS
13.3.2013 13:01:30   
jance
Ogi je izdrzao skoro sat vremena da gleda muzicki festival Skoljkice. prvi dan smo kao seli na kraj reda ako bude problema, ali njemu u vise smetali ljudi koji su ustajali i izlazili iz reda nego bilo sta drugo. sutradan smo seli na sredinu reda i sasvim je mirno gledao, kazem skoro sat vremena.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Idemo u pozorište - NS
13.3.2013 13:04:19   
Didy
Stefan je s godinu dana odgledao celu decju predstavicu, vrlo pazljivo. Sofija je vec neka druga cvecka, nju mesto ne drzi. Jedva je izdrzala i na dodeli paketica, posle 10 minuta sam je pustila da trcka okolo. Neces znati dok ne probas, mozda te prijatno iznenadi tvoje rodjeno dete.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Idemo u pozorište - NS
14.3.2013 11:08:47   
Anoniman
haha, sa njim je svaki dan iznenadjenje ..
al' probacemo, sto da ne - samo cu da biram sediste blize izlazu :O)

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Idemo u pozorište - NS
27.6.2013 23:41:51   
Bebilina
Mi bili u pozoristu danas, cera, sin i ja sa citavim bebi drustvom, 15-oro nas je bilo user posted image
Malac je bio super, najvise mu je pevanje i igranje drzalo paznju, ko hipnotisan je bio. I deo gde su ugasili svetla, upalili lampe i pravili oblike morskih stvorenja na platnu. Sa 10.5 meseci se nisam nadala da cemo tako dobro proci. Seka ko uvek opcinjena scenom. user posted image
A predstava je bila interpretacija 4 knjiga cuvene decije spisateljice, jako lepo odradjena. user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Idemo u pozorište - NS
28.6.2013 7:49:55   
Anck Su Nmaun
Mi bas planirali ovih dana na neku predstavu za decu kad nema nista na repertoaru jos od 13 juna user posted image .. godisnji il sta vec.... al od septembra idemo obavezno!

T voli da gleda predstave u vrticu su vec imali par puta, na ZDI u centru kad su odrzavane predstave nije treptala user posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Pozorište za decu
21.11.2013 22:01:55   
Modessty
Drage moje ova tema je pridružena temi "Pozorište za decu" pa vas molim da nadalje sve vezano za pozorišne repertoare pišete u toj temi. Hvala!

< Poruku je uredio Modessty RR -- 21.11.2013 22:21:20 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 57
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here